نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال ال جی

دسته بندی پروژه ها

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

تماس: 02636627316-02636627941

تعمیرات یخچال ال جی
150
29 نوامبر 2022
adminfan

تعمیرات یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی در منزل

اگر در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در عملکرد یخچال ال جی خود شده اید و قصد رفع آنها را دارید توصیه ما به شما آن است که سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیر یخچال را صرفاً از نمایندگی های رسمی و مراکز مجاز دریافت نمایید. توجه به این موضوع سبب می گردد تا شما دریافت‌کننده برترین سطح کیفی خدمات در حوزه تعمیر یخچال باشید. همانگونه که می‌دانید تعمیر یخچال ال جی به دلیل ابعاد بالای این دستگاه و دشواری‌های حمل آن، معمولاً به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. در این سرویس، کارشناسان تعمیر پس از ثبت درخواست، توسط متقاضی، به آدرس ذکر شده مراجعه کرده و تعمیرات تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می‌نمایند.

تعمیر یخچال ال جی در منزل و محل کار یکی از سرویس‌های ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات ال جی است که توسط تیمی از برترین کارشناسان تعمیر یخچال انجام می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

سرویس و عیب یابی یخچال ال جی

سرویس و عیب یابی یخچال ال جی یکی از مراحل مهم در تعمیرات این دستگاه است. با عیب یابی دقیق و اصولی، تکنسین متوجه ایرادات دستگاه شده و مسیر مشخصی را برای تعمیر آن تعیین می کند. این در حالی است که اگر عیب یابی به درستی انجام نشود، ممکن است قطعات اشتباهی تعمیر یا تعویض شوند و مشکل یخچال برطرف نشود.

تیم تعمیر یخچال ال جی در منزل، گاهی تشخیص می دهند که هیچ یک از قطعات یخچال آسیب ندیده و یک سرویس کلی برای رفع مشکلات آن کفایت می کند. در این صورت دستگاه تراز شده و اقداماتی همچون شستشوی فیلترها، بررسی قطعات و … برای سرویس کلی آن انجام می شوند.

خدمات تعمیر یخچال ال جی

در حال حاضر غالب خدمات مرتبط با تعمیر یخچال به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. دلیل این امر نیز ابعاد بالای انواع یخچال و عدم امکان جابجایی و تحویل آن‌ها به تعمیرگاه است. (مگر آنکه صاحب دستگاه، خود قادر به عیب یابی دستگاه باشد و بتواند قطعه معیوب را از یخچال جدا سازد. در اینصورت می توان قطعه از کار افتاده را به تعمیرگاه تحویل داد تا سرویس های مورد نیاز جهت تعمیر بر روی آن پیاده شود). جهت استفاده از سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار یخچال را ثبت نمایید.

پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم میان شما و کارشناس تعمیرات یخچال صورت می گیرد و تعمیرکار در یک زمان مشخص در محل کار، منزل و یا … حضور می یابد. در این شیوه از تعمیر، محدودیتی وجود ندارد و کارشناس اعزامی به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از تجهیزات و قطعات جانبی، قادر به سرویس و تعمیر کلیه اشکالات یخچال است.

 

تماس