نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر کنوود

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر کنوود

خطا های یخچال کنوود برخلاف بقیه مارک های گوناگون زیادی نداشته و خیلی محدود می باشند. آگاهی این کدهای خطا سبب می شود تا هرگونه خرابی در قطعه های درون یخچال از آنها آگاه شده و نسبت به تعمیر یخچال فریزر خود عمل کنید. ما در این مطلب به مبحث کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر کنوود میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر کنوود و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر کنوود، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

خطا های یخچال فریزر کنوود

کد ارور E0 یخچال کنوود

دیدن کد خطا E0 در یخچال و ساید کنوود نشان می دهد وجود مشکل در سنسور فریزر می باشد. برای حل این کد خطا در مرتبه اول بایستی سنسور به طور کلی بازرسی شود و در صورت احتیاج با تیکه جدید و سالم عوض شود. البته لازم به ذکر است که در بخیلی از موقع ها امکان دارد اتصالات به سنسور و همچنین صفحه نمایشگر اصلی با مشکل رو به رو شده باشند. توجه داشته باشید که برای کنترل چگونگی صفحه نمایشگر اصلی لازم است این کار را به افراد حرفه ای و متخصص در حیطه تعمیر یخچال فریزر کنوود بسپارید.

کد ارور E1 یخچال فریزر کنوود

در یخچال فریزرهای بدون برفک سنسور تهیه شده است تا در موقع مناسب نسبت به ذوب شدن برفک و یخ یخچال عمل لازم را انجام دهد. از سوی دیگر خطا های ساید کنوود و این چنین یخچال فریزرهای آن می توان اشاره کرد به کد خطا E1 که مشکل حسگر دیفراست را معلوم می کند. برای حل این کد ارور لازم است سنسور به طور کلی بازرسی شده و البته پس از تعمیر و عوض کردن سنسور، باید اتصالات بررسی شود تا مطمئن باشید که اتصال کوتاه ساخته نشده باشد.

2. خطا F1 یخچال فریزر کنوود

دلیل: خطا F1 در یخچال فریزر کنوود به دلیل مشکل سنسور دمای فریزر است.

راه کار: برای حل کد خطا F1 یخچال فریزر کنوود از یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای بخواهید کارکرد سنسور حرارت فریزر را چک کند و در صورت احتیاج آن را عوض کند.

خطا E3 یخچال فریزر کنوود

راه کار: جهت حل کردن کد خطا F2 در یخچال فریزر کنوود کارکرد سنسور یخ زدایی را کنترل و در صورت احتیاج آن را عوض می کنید.

خطا E4 یخچال کنوود

در دستگاه دیفراست یخچال و سایدها از هیتر المنت بهره برداری می شود تا در امکان زیاد شدن مقدار برفک در یخچال و کم شدن دما، برفک ها آب کند. از دسته خطاهای یخچال کنوود که امکان دارد که با آن روبرو شوید، کد ارور E4 می باشد که ایراد از هیتر المنت را تعیین و مشخص می کند. کنترل سیم دارای مقاومت الکتریکی که کاملا تخصصی و حرفه ای بوده و احتیاج است به افراد حرفه ای و تخصصی در زمینه تعمیرات ساید بای ساید یخچال فریزر بسپارید.

راه کار: زمانی که کد خطا E4 در یخچال فریزر کنوود مشخص می شود، برای حل آن موردای زیر را انجام بدهید:

  • مشکل از مدار یخ زدایی یخچال فریزر کنوود را حل کنید.
  • موقع تجمع برفک و تماس فن به یخ های ایجاد شده در یخچال فریزر Kenwood، دستگاه را برفک زدایی کنید.
  • در هنگام خراب شدن ترموستات، کنترل کننده الکترونیکی و المنت، آن ها را عوض کنید.

5. خطا F4 یخچال فریزر کنوود

دلیل: کد خطا F4 در یخچال فریزر کنوود به معنی وجود مشکل در هنگام گرمایش گرمکن یخ زدایی است.

راه کار: برای رفع و حل کد خطا یا ارور F4 در یخچال فریزر کنوود به دلیل مشکلات در مواقع گرم شدن گرم کن ضد یخ، برای بازسازی یخچال فریزر خود اقدام به عمل آورید.

6. خطا F5 یخچال فریزر کنوود

دلیل: خطا F5 وقتی در یخچال فریزر کنوود معلوم می شود که درب فریزر بیشتر از دو دقیقه باز باشد.

راه کار: موقع دیدن خطا F5 در یخچال فریزر کنوود اطمینان پیدا کنید که درب فریزر به درستی بسته شده است.

7. خطا D2 یخچال فریزر کنوود

دلیل: کد خطا D2 در یخچال فریزر کنوود معلوم کننده اشتباه ارتباطی است.

راه کار: هنگامی که کد خطا D2 در یخچال فریزر کنوود مشخص می شود، از یک تعمیرکار حرفه ای بخواهید تا اشتباه ارتباطی یخچال را حل کند.

کد ارور E8 یخچال فریزر کنوود

در ساید و یخچال فریزرهایی که دارای دستگاه یخ ساز هستند در هنگام خرابی حسگر آن کد ارور E8 نشان داده می شود. دقت داشته باشید که دستگاه یخ ساز در یخچال فریزرها کمی سخت بوده و تعمیر و عوض کردن سنسور آن حتما با تجربه و مهارت کافی انجام شود.

کد ارور E9 یخچال کنوود

در هنگام خرابی بعضی از ققطعه های دستگاه یخ ساز در ساید و یخچال های کنوود امکان دارد یخ به طور کلی خالی نشود. کد ارور E9 دیده شدن این خرابی است و برای حل آن لازم است قطعه های متفاوت یخ ساز بازرسی شوند.

حل کد و خطا های یخچال کنوود

کدهای ارور تنها یک هدف از وجود امشکل در قطعه ها و دستگاه های درون یخچال فریزر و ساید می باشند و حل آن ها احتیاج به تجربه کافی دارد. به همین علت توصیه می کنیم با گروه های های تعمیرات لوازم خانگی برای حل این مشکل تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر کنوود در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر کنوود در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر کنوود ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر کنوود در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس