نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید هیمالیا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید هیمالیا

خطا های یخچال هیمالیا در برند های متفاوت این سیستم مختلف بوده و تنوع بالایی در آنها مشاهده می شود. آگاهی و دانستن هر یک از این رمز های ارور ( خطا ) در یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا می تواند گام های اولیه و راهنمایی برای پیشگیری از خراب شدن و ایراد پیدا کردن برای یخچال شما به وجود بی آید. ما در این مطلب به مبحث کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال هیمالیا و ماشین ظرفشویی ، یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید هیمالیا

خطا های یخچال فریزر هیمالیا برند کمبی 530

مرسوم ترین کدهای ارور که در یخچال فریزرهای هیمالیا مدل کمبی 530 می توان مشاهده کرد بر این پایه اند:

خطا F1 یخچال کمبی هیمالیا

یکی از مرسوم ترین و رایج ترین خطا ها در یخچال فریزرهای هیمالیا، خطا F1 می باشد که مفهوم از خراب شدن و ایراد داشتن در حسگر حرارت فریزر سیستم دستگاه است. این کد ارور در هنگامی که مشخص می شود که حسگر حرارت فریزر 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش می باشد. برای حل این ایراد در حسگر را با کمک اهم سنج چک نموده و در هنگام خرابی و مشکل، آن را با تیکه سالم عوض کنید.

یخچال فریزر هیمالیا کد ارور( خطا ) F2  کمبی 530

در هنگام هر گونه مشکل در حسگر گرداننده فریزر با این کد ارور رو به رو خواهید شد. در قسمت آموزش تعمیر یخچال فریزر اطلاعات کاملی ددر مورد گرداننده و نقش اصلی آن مشخص شده است و توصیه میکنیم مطالعه کنید. برای حل این مشکل، افزون بر آن چک کردن کیفیت حسگر به کمک اهم سنج، این چنین لازم است صفحه نمیشگر اصلی هم با دقت بررسی کنید و مشکلات موجود برطرف کنید.

خطا F3 یخچال هیمالیا کمبی 530

کد خطا F3 نشان دهنده ی خراب شدن در حسگر دمای یخچال هیمالیا می باشد. برای حل این ایراد هم مثل دو مورد قبل لازم است با کمک از اهم سنج میزان استقامت محاسبه شود و در صورت احتیاج عوض شود. البته دقت داشته باشید که خراب شدن در صفحه نمایشگر اصلی هم می تواند کشیده به ایجاد خطا شود که حل مشکلات موجود در آن را حتما گروه های حرفه ای و متخصص در رشته ی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا بسپارید.

خطا F4 یخچال هیمالیا

از دیگر خطا های یخچال هیمالیا که اکثرا مشاهده می شود، کد ارور F4 می باشد. این کد ارور در هنگامی ایجاد می کند که حسگر گرداننده یخچال دچار مشکل و خراب شدن باشد. برای حل این خطا لازم است چگونگی حسگر با کمک اهم سنج چک شود و افزون بر این، صفحه اصلی و اتصالات هم در خیلی از موقعیت احتیاج به بررسی کردن دارند.

کد ارور F5 یخچال هیمالیا کمبی 530

در هنگام سرد نکردن کافی در یخچال فریزرهای هیمالیا برند کمبی 530، این کد ارور دیده می شود.

خطا F8 یخچال کمبی هیمالیا

کد ارور F8 در یخچال فریزرهای هیمالیا برند کمبی 530 نشان دهنده هرنوع خراب بودن در فن یخچال می باشد. مورد هایی همچون قطع شدن سیم پیچی و اتصالات و سایر مشکلات همگی در ایجاد این خطا اثرگذار هستند. فن یخچال فریزر را از یخچال جدا کنید و کل قسمت های آن را چک کنید و در هنگام احتیاج تعمیر یا عوض کنید.

خطا های یخچال هیمالیا برند آاگ

کدهای ارور یخچال فریزر هیمالیا برند آاگ حاوی 5 خطا می باشد که بر این پایه اند:

  • یخچال فریزر هیمالیا خطا F1  برند آاگ: این نوشته ارور مفهوم نداشتن استحکام کافی در حسگر دمای فریزر و خاموش و روشن بودن های پیوسته آن به میزان 20 دقیقه می باشد.
  • خطا F2 یخچال هیمالیا برند آاگ: هرنوع خرابی و مشکل داشتن در حسگر گرداننده فریزر می تواند در ایجاد این کد ارور اثر گذار باشد.
  • کد ارور F3 یخچال هیمالیا برند آاگ: این خطا نشان دهنده اختلال و خراب شدن در حسگر گرداننده و مدار صفحه اصلی یخچال می باشد.
  • کد ارور F4 یخچال فریزر برند آاگ هیمالیا: خراب شدن در حسگر گرداننده یخچال هیمالیا می تواند دلیل مهم این کد ارور باشد.
  • خطا F5 یخچال هیمالیا برند آاگ: نبودن سرمای کافی در یخچال فریزر مهم ترین علت به وجود آمدن این کد ارور می باشد..

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس