نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطای یخچال الکترولوکس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطای یخچال الکترولوکس

تقریباً هر چیزی که باید در مورد یخچال خود بدانید را می توانید در صفحه نمایش پیدا کنید. همه چیز از دما گرفته تا تنظیمات در یک نگاه در دسترس است. مهمتر از همه، یخچال شما کدهای خطا را نمایش می دهد که در صورت بروز مشکل در یخچال به سرعت به شما اطلاع می دهد. برخی از مشکلات به راحتی حل می شوند و کمی عیب یابی می تواند یخچال شما را به عملکرد مطلوب بازگرداند. سایر مشکلات می توانند پیچیده تر باشند و نیاز به توجه متخصص تعمیر یخچال الکترولوکس دارند. لیست کدهای خطای زیر می تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید که آیا مشکل یک مشکل جزئی است یا وقت آن رسیده است که با یک متخصص تماس بگیرید. ما در این مطلب به مبحث کدهای خطای یخچال الکترولوکس میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال الکترولوکس و ماشین ظرفشویی، یخچال الکترولوکس ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

کدهای خطای یخچال الکترولوکس

کد OP

0P مشکلی در سنسور فریزر یا غذای تازه وجود دارد. اگر زیر صفحه نمایش فریزر خطا را مشاهده کردید، مشکل از فریزر است.
اگر خطا را در زیر صفحه نمایش یخچال مشاهده کردید، مشکل از یخچال است.

این خطا نشان دهنده مشکل ترمیستور است. دلایل بالقوه شامل مشکل سیم کشی یا ترمیستور معیوب است.

کد 5Y EF

مشکلی در مدار فن اواپراتور وجود دارد. فن اواپراتور هوای گرم را از یخچال بیرون می کشد و آن را روی کویل های اواپراتور می دمد. مبرد jiquid در کویل های اواپراتور گرما را جذب می کند و هوای خنک به داخل محفظه یخچال باز می گردد. اگر فن اواپراتور کار نکند، یخچال سرد نمی ماند. برای این خطا باید سیم کشی، فن اواپراتور و برد کنترل را بررسی کنید.

کد SY CE

ارتباط 5Y CE با هیئت کنترل اصلی ناموفق بود. این خطا زمانی رخ می دهد که برد رابط کاربری (diplay) نمی تواند با برد کنترل اصلی (رایانه یخچال) ارتباط برقرار کند.

دلایل احتمالی عبارتند از:

  • سیم کشی معیوب، شل یا آسیب دیده.
  • صفحه نمایش معیوب
  • برد کنترل معیوب
  • برای تشخیص این خطا لازم است سیم کشی را بررسی کرده و قطعات مربوطه را به صورت جداگانه تست کنید. با توجه به هزینه بالای تعویض قطعات آسیب دیده، توصیه می کنیم برای تشخیص و رفع این خطا با تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال الکترولوکس تماس بگیرید.

کد dF

مدار یخ زدایی مشکل دارد. برد کنترل یخ زدایی چرخه یخ زدایی را در یخچال شما فعال می کند. یخچال شما ممکن است یک تایمر یخ زدایی دستی یا یک کنترل یخ زدایی تطبیقی ​​بر اساس سن و مدل آن داشته باشد. صرف نظر از این، اگر برد معیوب باشد، یخچال نمی تواند چرخه یخ زدایی را اجرا کند.
لازم است یخچال شما به صورت دوره ای یخ زدایی کند تا از یخ زدن اجزای مهم جلوگیری شود. این خطا باید در اولویت قرار گیرد تا از آسیب بیشتر به یخچال شما جلوگیری شود.

قطعات زیر را از نظر عملکرد بررسی کنید:

  • برد کنترل اصلی
  • دسته سیم و سیم کشی
  • برد کنترل برفک

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر یخچال الکترولوکس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال الکترولوکس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال الکترولوکس، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – یخچال الکترولوکس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس