نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطای ماشین لباسشویی کنمور

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطای ماشین لباسشویی کنمور

ما در این مطلب به مبحث کدهای خطای ماشین لباسشویی کنمور میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی کنمور ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی کنمور

LF

پر کردن طولانی:

ماشین لباسشویی خیلی طول می کشد تا پر شود.

نحوه تعمیر:

بررسی کنید که آیا شیلنگ های ورودی پیچ خورده یا آسیب دیده اند. اگر شیلنگ ها پیچ خورده اند، آنها را صاف کنید. شیلنگ های آسیب دیده باید تعویض شوند. همچنین به صفحه های ورودی آب نگاه کنید و از شفاف بودن آنها مطمئن شوید. هنگامی که شیلنگ های ورودی و صفحه نمایش را بررسی کردید. دکمه STOP را فشار دهید تا صفحه نمایش پاک شود.

LD، F02 یا F21

تخلیه طولانی:

تخلیه ماشین لباسشویی شما خیلی طول می کشد.

نحوه تعمیر:

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی نصب شده است. سپس بررسی کنید که آیا خمیده یا گرفتگی دارد. شلنگ را صاف کنید یا گرفتگی را بردارید تا واشر به درستی تخلیه شود.

uL

بار نامتعادل:

بار نامتعادل است. واشر ابتدا روال بازیابی را اجرا می کند. اگر این کار نکرد، دستگاه متوقف می شود.

نحوه تعمیر:

هنگامی که ماشین لباسشویی متوقف شد. درب آن را باز کنید تا لباس‌های شسته شده در داخل دستگاه توزیع شود. وزن باید به طور مساوی در اطراف درام توزیع شود. می توانید با شستن بارهای کوچکتر از بار نامتعادل جلوگیری کنید. همچنین از شستن وسایل بسیار سنگین خودداری کنید.

oL

اضافه بار:

بار لباس ها خیلی زیاد است.

نحوه تعمیر:

ماشین لباسشویی خود را باز کنید. برای کاهش مقدار مواد در دستگاه، چندین مورد از لباس های شسته شده را بردارید. سپس مواد شوینده را اضافه کنید و چرخه شستشو را دوباره شروع کنید.

SD

شناسایی کف:

ماشین لباسشویی شما کف زیادی را در دستگاه شما شناسایی کرده است. یک چرخه کاهش کف بعد از چرخه برای پاک کردن کف از لباس شما اجرا می شود. اگر متوجه شدید که خطای Sd چشمک می زند و دستگاه متوقف شده است. چرخه دوم شستشو را بدون مواد شوینده اجرا کنید تا کف اضافی لباس های خود را بشویید.

نحوه رفع:

فقط با استفاده از شوینده لباسشویی HE در دستگاه خود از بروز خطا جلوگیری کنید. مراقب باشید که مقدار مناسبی از مواد شوینده را استفاده کنید، زیرا مصرف بیش از حد مواد شوینده باعث ایجاد کف زدگی بیش از حد می شود.

درب

درب بسته نیست:

با فشار دادن دکمه START درب بسته نمی شود. اگر بیش از 2 دوره شستشو را بدون باز کردن درب آن شروع کرده باشید، ممکن است خطا ظاهر شود.

نحوه تعمیر:

درب را ببندید. اگر درب بسته است، درب را باز و بسته کنید. اگر سنسور قفل/سوئیچ درب باز و بسته شدن درب را حس نمی کند. ممکن است لازم باشد آن را تعویض کنید.

دسی لیتر

درب قفل نمی شود:

درب ماشین لباسشویی شما نمی تواند قفل شود.

نحوه تعمیر:

مطمئن شوید که هیچ چیز مانع بسته شدن درب نمی شود. سپس یک سواب پنبه ای را در الکل آغشته کنید تا حسگرهای قفل تمیز شوند. گاهی اوقات سنسورها کثیف می شوند که باعث می شود هنگام بسته شدن درب حس نکنند. سپس، STOP را فشار دهید تا کد از صفحه نمایش پاک شود.

dU یا F29

قفل درب باز نمی شود:

قفل درب نمی تواند باز شود.

نحوه تعمیر:

مطمئن شوید که چیزی مانند سبد روی درب ماشین لباسشویی شما نباشد. وزن زیاد از باز شدن قفل درب جلوگیری می کند. اگر این کار نکرد، سعی کنید ماشین لباسشویی خود را چند دقیقه از برق بکشید تا واحد کنترل مرکزی ریست شود. ممکن است مکانیزم قفل درب نیاز به تعویض داشته باشد.

FL یا F27

خطای سیل:

میزان آب در داخل ماشین لباسشویی شما زیاد است.

نحوه تعمیر:

پمپ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مسدود نیست و به درستی کار نمی کند. هر گونه گرفتگی پیدا شده را بردارید. اگر پمپ تخلیه کار نمی کند، ممکن است لازم باشد آن را تعویض کنید. دلیل دیگر ممکن است این باشد که شیر ورودی آب ممکن است خراب شده باشد. بنابراین ممکن است نیاز به تعویض شیر معیوب داشته باشید.

خطای بازنشانی پردازنده:

برق در طول یک چرخه شستشو قطع شد و اطلاعات چرخه ذخیره نشد.

نحوه تعمیر:

دکمه STOP/CANCEL را فشار دهید تا صفحه نمایش پاک شود.

CE

خطای ارتباط:

دستگاه شما دارای یک خطای ارتباطی بین کنترل کننده دستگاه و کنترل کننده موتور است.

نحوه تعمیر:

 دکمه STOP/CANCEL را فشار دهید تا صفحه نمایش پاک شود. اگر دوباره خطا را دریافت کردید، مطمئن شوید که اتصالات ایمن هستند. در غیر این صورت، ممکن است نیاز به تعویض کنترلر موتور داشته باشید.

CA یا Cl

حد فعلی: ماشین لباسشویی ممکن است بیش از حد بار شده باشد.

نحوه تعمیر: برخی از اقلام را از واشر بردارید تا حجم بار کاهش یابد. دکمه STOP/CANCEL را فشار دهید تا صفحه نمایش پاک شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی کنمور ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی کنمور، نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی کنمور در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ایندزیت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی کنمور در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد- کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس