نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطای ماشین لباسشویی میله

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطای ماشین لباسشویی میله

ما در این مطلب به مبحث کدهای خطای ماشین لباسشویی میله میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی میله و ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی میله ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی میله – چگونه خطاها را شناسایی کنیم

ماشین‌های لباسشویی می‌توانند کدهای خطای خود را به روش‌های مختلفی نشان دهند که برخی از عدد استفاده می‌کنند، برخی حروف را انتخاب می‌کنند و برخی از هر دو استفاده می‌کنند. در حالی که دیگران نیز از سیستم چراغ های LED برای همراهی کدهای خطا استفاده می کنند.

با این حال، ماشین‌های لباسشویی Miele، برای شناسایی هر خطا، کمی غیرمعمول‌تر و یک سیستم آشفته‌تر دارند. آن‌ها از رقابتی از پیام‌ها، نمادها، صداها و چراغ‌ها استفاده می‌کنند و به‌طور غیرمعمول گاهی اوقات نوری که چشمک نمی‌زند می‌تواند به عنوان کد خطا یا علامتی برای مشکل استفاده شود.

احتمالاً همه اینها کمی گیج کننده به نظر می رسد، اینطور نیست؟ در حالی که سیستم Miele برای شناسایی خطاها ممکن است در نگاه اول کمی نامرتب به نظر برسد و عادت کردن به آن نیاز به کمی دارد، در واقع می تواند در برخی موارد بسیار مفید باشد. همچنین بسیار عمیق‌تر از سیستم‌های کد خطای ساده‌تر در ماشین‌های لباسشویی دیگر است.

کدهای خطای Miele – ابزار تشخیصی داخلی شما

ماشین‌های لباسشویی Miele مانند بسیاری از برندهای دیگر از سیستم‌های کد خطای خود به عنوان ابزار تشخیصی استفاده می‌کنند، آنها به شما کمک می‌کنند مشکل را تشخیص دهند، اما نمی‌توانند به شما بگویند که دقیقاً چه چیزی باعث این مشکل شده است. بنابراین، همیشه بهترین ایده این است که با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید تا در حل هر گونه خطا به شما کمک کند.

و اگر به دنبال تعمیرکاران حرفه ای هستید، ما گروهی هستیم که می توانید تماس بگیرید! ما در سطح محلی کار می‌کنیم، بنابراین می‌توانیم به سرعت به شما دسترسی پیدا کنیم و تکنسین‌های کمک تعمیرات ما تجربه زیادی دارند، بنابراین می‌توانند هرگونه مشکل کد خطا را مدیریت کنند.

بنابراین، اکنون که می دانید با چه کسی برای کمک تماس بگیرید، اجازه دهید به آن کدهای خطا نگاه کنیم، آیا می توانیم؟ همانطور که قبلا ذکر کردیم، سیستم کد خطا برای ماشین لباسشویی Miele ممکن است در ابتدا کمی پیچیده به نظر برسد.

بنابراین، برای کمک به روشن شدن سیستم کد خطا، من کد و هر نماد/چراغی را که باید در مورد آن بدانید در عنوان هر کد خطا برچسب‌گذاری می‌کنم. در حالی که شرح معنای خطا در زیر آن خواهد بود.

کد خطا: خطای تخلیه

پیغام خطا – پیام « تخلیه تخلیه » همراه با علامت تعجب بر روی صفحه کنترل نمایش داده می شود.

خطاهای زهکشی یکی از رایج ترین خطاهایی است که صاحبان ماشین لباسشویی با آن مواجه می شوند و باز هم می توانند ناشی از موارد مختلفی باشند. برخی از دلایل رایج عبارتند از مسدود شدن تخلیه یا فیلتر، بالا بودن بیش از حد شلنگ یا حتی خطاهای الکتریکی و مشکلات اتصال.

از بین این احتمالات، تنها دلایلی که حداقل باید خودتان آن را بررسی کنید، مشکلات شلنگ و گرفتگی است. بررسی شیلنگ نسبتاً ساده است فقط سعی کنید آن را در پایین تر از زمین قرار دهید تا ببینید آیا مشکل را حل می کند یا خیر. اگر شیلنگ شما آسیب دیده یا فرسوده شده است، ممکن است این مشکل نیز باشد.

برای انسداد، باید فیلتر/پمپ را بررسی کنید، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید تا نحوه انجام این کار را بیاموزید. اما به یاد داشته باشید که اگر ترجیح می‌دهید خودتان هیچ مانعی را از بین ببرید، همیشه می‌توانید با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

کد خطا: خطای ضد آب

هشدار ارور – پیغام “ Waterproof Fault ” همراه با علامت تعجب بر روی برد کنترل نشان داده می شود.

این خطا مجدداً یکی از مواردی است که من توصیه می کنم با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند، فعال شدن تصادفی سیستم ضد آب در ماشین لباسشویی Miele شما نیز می تواند باعث ظاهر شدن این خطا شود، بنابراین این را در نظر داشته باشید.

برای اطلاع از اینکه چگونه این تنظیم را در مدل ماشین لباسشویی خود روشن می کنید، به راهنمای دستورالعمل خود مراجعه کنید. شما می توانید سعی کنید این خطا را خودتان برطرف کنید، اما ابتدا باید ماشین لباسشویی خود را جدا کرده و منبع آب را خاموش کنید.

از آنجا باید درام را باز کنید و هرگونه شستشوی مرطوب را حذف کنید و سپس کد خطا را بازنشانی کنید. به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، اما من به شدت توصیه می کنم با یک متخصص تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد. این روش بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد، و برای انجام آن بدون آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی خود، واقعاً به کمک متخصص نیاز دارید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نمایندگی ماشین لباسشویی میله در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی میله در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،ماشین لباسشویی میله ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی ماشین لباسشویی میله در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد – نمایندگی یخچال در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس