نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطای ماشین لباسشویی زانوسی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطای ماشین لباسشویی زانوسی

ما در این مطلب به مبحث کدهای خطای ماشین لباسشویی زانوسی میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی زانوسی ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی زانوسی چیست؟

گاهی اوقات ماشین لباسشویی شما ممکن است خراب شود یا حتی ممکن است به دلیل شرایط یا آسیب های خاص از کار بیفتد. این ممکن است شما را مات و مبهوت کند. چگونه بفهمیم که چه اتفاقی برای دستگاه ایده آل شما افتاده است؟

فقط به صفحه نمایش ماشین لباسشویی خود نگاه کنید. یک کد دیجیتال الفبایی باید روی آن صفحه چشمک بزند. این کدهای خطا نامیده می شود که زمانی که دستگاه شما با برخی نگرانی ها روبرو می شود نشان داده می شود.

این به طور منحصر به فرد برای انواع مختلفی از چالش هایی که ماشین لباسشویی شما ممکن است با آن مواجه شود برنامه ریزی شده است. این به شما در درک علت مشکل کمک می کند. این ایده ای در مورد نقص به مهندسان می دهد که به آنها کمک می کند تا دستگاه شما را تعمیر کنند.

اگر در مورد رمزگشایی این کدهای خطا دانش کسب کنید، می توانید به سرعت دستگاه خود را تعمیر کنید. این باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما نیز می شود.

این کدهای خطا را از کجا پیدا کنیم؟

ماشین لباسشویی زانوسی این کدهای خطا را بر اساس مدل خود نمایش می دهد.

  • اگر مدل زانوسی با صفحه LCD دارید، ال سی دی یک کد دیجیتالی را نشان می دهد که با حرف E شروع می شود و با دو عدد متفاوت شروع می شود.
  • اگر یک مدل قدیمی دارید که صفحه نمایش LCD ندارد، باید به دکمه مکث/شروع توجه کنید. این دکمه به رنگ سبز و قرمز چند بار چشمک می زند. برای دانستن کد خطا باید تعداد چشمک های قرمز و سپس چشمک های سبز را بشمارید.

رمزگشایی کدهای خطای ماشین لباسشویی زانوسی

اکنون اجازه دهید مستقیماً به کدهای خطای مختلفی که ممکن است در هنگام توقف عملکرد ماشین لباسشویی زانوسی در دستگاه خود مشاهده کنید، برسیم.

 E 11

هنگامی که ماشین لباسشویی شما در طول یک چرخه شستشو آنطور که باید آب را پر نمی کند، دستگاه کد خطای E 11 را نمایش می دهد.

این ممکن است به دلایل مختلفی از شلنگ معیوب گرفته تا کمبود فشار آب در سیستم رخ دهد. اگر علت جزئی مانند له شدن شلنگ یا انسداد در خط لوله باشد، می توانید بلافاصله با کمک برخی ابزارها مشکل را حل کنید.

با این حال، زمانی که کد E 11 به دلایل پیچیده ای مانند:

سوختن سیم پیچ شیر رخ می دهد. با تکنسین خود تماس بگیرید تا از شر این مشکل خلاص شوید.

E 13

E 13 یک کد خطایی است که تنها زمانی روی صفحه نمایش داده می شود. که نشتی آب در پایه دستگاه شما وجود داشته باشد.

به محض شروع نشت آب و جمع شدن در قسمت پایین، این کد روی صفحه LCD چشمک می زند. بنابراین، شما مشکل واقعی را حتی قبل از شروع آن متوجه خواهید شد.

این کار شما را از نشت آب غیرضروری در کف و آسیب بی مورد به ماشین لباسشویی شما نجات می دهد.

شما باید دلیل نشتی را پیدا کنید. به طور کلی، مشکلات نشتی برجسته نیست، و شما می توانید آن را به تنهایی رفع کنید. با این حال، این کد فقط برای ماشین هایی اعمال می شود که دارای سیستم تشخیص نشت هستند.

E 21

به طور کلی، تمام کدهای E 2 نگرانی های مربوط به سیستم زهکشی ماشین لباسشویی زانوسی را نشان می دهند. کد خطای E 21 زمانی رخ می دهد که پس از اتمام یک چرخه شستشو، آب موجود در مخزن دستگاه به طور کامل تخلیه نشود.

این عیب ممکن است به دلیل عدم کارکرد پمپ تخلیه یا گرفتگی نازل ها رخ دهد. شما باید کل سیستم زهکشی را بررسی کنید تا دلیل کد خطای E 21 را جستجو کنید.

 E 23

این کد خطا مربوط به سیستم تخلیه ماشین لباسشویی نیز می باشد. اگر دستگاه شما E 23 را روی صفحه نمایش می دهد، به این معنی است که تریاک که پمپ تخلیه را کنترل می کند به درستی کار نمی کند.

تریاک یا کنترلر ممکن است به دلیل استفاده سخت از دستگاه آسیب ببیند. بنابراین، استفاده مناسب از ماشین لباسشویی بسیار مهم است. این مشکل پیچیده است و متخصصان باید با آن مقابله کنند.

 E 24

هنگامی که مدار کنترل پمپ تخلیه ماشین شما سوخته یا آسیب می بیند، کد خطای E 24 روی صفحه ماشین لباسشویی شما ظاهر می شود.

این خطا می تواند عملکرد سیستم زهکشی ماشین لباسشویی زانوسی را متوقف کند. بنابراین، به محض مشاهده این کد خطا که روی دستگاه چشمک می زند، تماس با تکنسین ها بسیار مهم می شود.

E 31

اکنون به کدهای خطا می رسیم که با عدد 3 شروع می شوند. همه این کدها مربوط به سوئیچ فشار ماشین لباسشویی شما هستند که میزان آب موجود در دستگاه را کنترل می کند.

E 31 به این معنی است که سنسور فشاری که میزان آب را نمایش می دهد از کار افتاده است. قادر به انتقال سیگنال ها نیست. این ممکن است به دلیل مشکلات سیم کشی یا سوئیچ های معیوب رخ دهد.

شما می توانید این مشکل را در خانه خود حل کنید، اما مطمئن شوید که دستگاه شما قبل از راه اندازی خاموش است. همچنین، تحقیق کنید و چند بهترین راه را برای اصلاح سوئیچ فشار بیابید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی زانوسی ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی زانوسی، نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد – نماینده تعمیرات

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی زانوسی، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی ویرپول در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد- کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس