نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین‌های لباسشویی ایندزیت انواع مختلفی دارند، اما در حالی که عموماً به دلیل کیفیت بالا شناخته می‌شوند، خطاهای ساختمانی قابل اعتماد همچنان ممکن است رخ دهد. با این حال، خبرهای خوبی وجود دارد زیرا به لطف طراحی هوشمندانه آنها، شناسایی این خطاها در واقع بسیار ساده است. ما در این مطلب به مبحث کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی های مدل ایندزیت دارای نمایشگر کد خطا و سیستم نور LED هستند. پنج چراغ LED روی صفحه نمایش وجود دارد و بسته به خطای ممکن است یک یا چند چراغ چشمک بزنند، در زیر تمام کدهای خطای متوسط ​​و کارهایی که باید انجام دهید اگر دستگاه Indesit شما شروع به نشان دادن آنها کرد را بیان کرده ایم.

خطای F1: LED 4 چشمک می زند

اولین کد خطا به این معنی است که یک اتصال کوتاه شناسایی شده است، به این معنی که موتور نیاز به بررسی دارد. اگرچه ممکن است حل مشکل آسان باشد (اگرچه می تواند بسیار پیچیده تر باشد) معمولاً بهتر است با یک تاجر باتجربه مانند ما تماس بگیرید تا به رفع این خطا کمک کند.

خطای F2: LED 3 چشمک می زند

این کد خطا به این معنی است که ماشین لباسشویی شما گیر کردن موتور را تشخیص داده است، با این حال، اگرچه ممکن است رفع آن ساده به نظر برسد، برای تعمیر موتور گیر کرده بدون خطر آسیب، به تجربه نیاز دارد. بنابراین، تماس مجدد با یک متخصص برای بهترین کار است.

خطای F3: LED 3 و 4 چشمک می زند

خطای F3 به این معنی است که یک مشکل مدار شناسایی شده است، در حالی که گاهی اوقات بررسی ترمیستور ماشین لباسشویی شما می تواند به رفع این خطا کمک کند، معمولاً پیچیده تر خواهد بود. بنابراین، اگر مطمئن نیستید، باید برای کمک با تیم ما تماس بگیرید.

خطای F4: LED 2 چشمک می زند

در صورت بروز مشکل در فشار سوئیچ ماشین لباسشویی، این کد خطا نمایش داده می شود. بسته به شدت مشکل، ممکن است بتوانید خودتان خطا را برطرف کنید، اما تماس مجدد با یک متخصص بهترین گزینه خواهد بود.

خطای F5: LED 2 و 4 چشمک می زند

مانند کد خطای قبلی، این می تواند یک بار دیگر به سوئیچ فشار در ماشین لباسشویی متصل شود، اما در صورت مسدود شدن فیلتر پمپ، ممکن است کد را نیز نمایش دهد. معمولاً باید بتوانید خودتان فیلتر پمپ را بررسی کنید، اما رفع موانع می تواند مشکل باشد، بنابراین اگر مطمئن نیستید با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای F7: LED 2، 3 و 4 چشمک می زند

اگر رله بخاری ماشین لباسشویی شما مشکل داشته باشد، این کد خطا نمایش داده می شود. این می تواند یک مشکل ساده سیم کشی یا چیز پیچیده تری باشد، بنابراین تماس با یک تکنسین معمولاً بهترین کار است.

خطای F8: LED 1 چشمک می زند

می‌توانید خطای F8 را نسخه جدی‌تری از خطای F7 در نظر بگیرید، درست مانند خطای قبلی که مربوط به رله بخاری است و باید با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما در مقابله با کد کمک کند.

خطای F9: LED 1 و 4 چشمک می زند

اگر ماشین لباسشویی شما به درستی راه اندازی نشود، این کد خطا نمایش داده می شود، معمولاً یک مشکل الکترونیکی یا سیم کشی است و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات قطع کردن برق ماشین لباسشویی می تواند مشکل را برطرف کند، اما اگر همچنان ادامه داشت، با یک تکنسین تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

خطای F10: LED 1 و 3 چشمک می زند

این دوباره مربوط به سوئیچ فشار در ماشین لباسشویی است، به طور دقیق تر به سنسور موجود در سوئیچ متصل است. با توجه به پیچیدگی این خطا، باید با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید تا به شما در رفع این مشکل کمک کند.

خطای F11: LED 1، 3 و 4 چشمک می زند

اگر پمپ ماشین لباسشویی شما کار نمی کند، کد خطای F11 را مشاهده می کنید، اما این کد همچنین به این معنی است که مشکل جدی تر از یک بلوک ساده در فیلتر است. بنابراین، یک بار دیگر کمک گرفتن از یک تعمیرکار با تجربه بهترین کار را خواهد داشت.

خطای F12: LED 1 و 2 چشمک می زند

اگر مشکل اتصال در دستگاه شما شناسایی شود، کد خطای F12 نشان می‌دهد، همانطور که می‌توانید حدس بزنید، معمولاً مشکل برق پیچیده‌تر است. بنابراین، برای حل این مشکل باید با یک متخصص تماس بگیرید، زیرا تلاش برای رفع آن احتمالاً بسیار خطرناک است.

خطای F13: LED 1، 2 و 4 چشمک می زند

اگر دمای دستگاه شما خیلی زیاد شود، کد خطای F13 را مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات می توان این مشکل را آسان کرد، اما به احتمال زیاد مشکل پیچیده تری است، بنابراین تماس با یک متخصص بهترین کار است. این خطایی است که احتمالاً فقط در خشک‌کن‌ها و هیبریدهای لباسشویی و خشک‌کن مشاهده می‌کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی ایندزیت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی ایندزیت، نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ایندزیت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی ویرپول در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد- کدهای خطای ماشین لباسشویی ایندزیت – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس