نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

نمایندگی یخچال فریزر فیلکو

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

نمایندگی یخچال فریزر فیلکو
44
18 ژانویه 2023
adminfan

مرکز تعمیراتی فان سرویس ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات یخچال فیلکو است. مهم نیست یخچال شما از چه برندی بوده یا آن را از کجا خریداری کرده باشید. مهم این است وقتی ایرادی در عملکرد آن مشاهده نمودید با خیال راحت با یک نمایندگی یا مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی مانند فان سرویس تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کرده و از آنها مشاوره بگیرید. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال فریزر فیلکو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات نمایندگی یخچال فریزر فیلکو و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فیلکو

در صورت مصرف نادرست یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی به وجود می آید که در بیشتر موارد در تماس با مرکزهای تعمیر یخچال بیشتر این مشکلات رایج و یکسان است. قبل از هر چیز باید بگوییم برند فیلکو در 2 دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولید شده و جهت ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده می شود. زمان تعمیرات یخچال فیلکو باید به این نکته توجه کنید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند فان سرویس، تعمیرکار بخواهید. به دلیل اینکه در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده می شود و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی می باشد اما برای تعمیرات یخچال فیلکو باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند شویم.

  • برفک زدن یخچال فیلکو از نوع نوفراست

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها است که برفک نمی زنند. روش کارکرد این نمونه یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک می باشد که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی شوند، باید به عملکرد درست آنها شک کنیم و برای تعمیرات یخچال فیلکو اقدام نماییم. دلیل برفک زدن این یخچال ها موارد کوچکی است که با عمل به آنها و برطرف کردنشان ایراد حل شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال فیلکو به صورت تخصصی تر باید از تکنسین مجرب کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ درون یخچال قرار بدهید و لاستیک دور درب یخچال باعث پارگی یا خرابی شده باشد می تواند عامل این اتفاق شود. اگر فاصله لازم از یخچال تا دیوار رعایت نکنیم و یا غذایی به قسمت آخر یخچال بچسبد این مشکل را باعث می شود. در موارد تخصصی تر می توان به خرابی ترموستات که وظیفه کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره نمود. خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد مشکل در فن دستگاه، از جمله این موارد می باشد.

  • افتادگی درب یخچال فیلکو

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید فیلکو شما درست چفت نشود یا اگر آن را می بندید و دوباره باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا ایراد باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما به وجود بیاید که باید برای تعمیرات یخچال فیلکو خود اقدام نمایید. اما اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید ممکن است در درب آن جسم های سنگین زیادی قرار داده اید. یا ممکن است فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما قادر به تحمل وزن زیاد نداشته و امکان دارد در صورت عدم تعمیرات یخچال فیلکو خود درب آن یا لولای آن شکسته شود.. اگر لولای درب دچار خوردگی شده باست یا دچار شکستگی شده یا باید اقدام به تعویض قطعات نمود یا با جوش دهی مناسب ایراد را برطرف نمایید.

  • شنیدن سرو صدای زیاد از یخچال 

در حالت کلی صداهای طبیعی در اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است. اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی نمایید، کمپرسور را مورد بررسی قرار بدهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی کنید. اگر به موقع به تعمیر یخچال فیلکو نپردازید و یا از کادر تکنسین برای تعمیرات استفاده نکنید ممکن است متحمل خسارت های زیادی گردید.

  • جمع شدن آب در کف یخچال 

به طور معمول در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع خواهد شد که اگر این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار مشکل شود این آب به درستی تخلیه نمیشود و در درون یخچال جاری می شود. اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده نمودید، موضوع را بررسی نمایید و پشت گوش نندازید و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله موارد هشدار می باشد که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال فیلکو خودتان باید اقدام نمایید. در صورتی که یخچال تان تراز نباشد نیز این اتفاق می افتد یا اگر در عملکرد دیفراست یخچال مشکلی ایجاد گردد آب به درستی تخلیه نخواهد شد.

  • خنک نشدن یخچال فیلکو

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد باعث فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نتیجه مسمومیت ما می شود. به صورت معمول دمای یخچال شما باید بین یک تا 5درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کنید. در مورد فریزر باید بدانید دمای درون آن باید بین منفی 17 درجه تا منفی 20 درجه سانتیگراد باشد و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما گرم است و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده است و باید برای تعمیرات یخچال فیلکو اقدام نمایید. برای بررسی باید از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان پیدا نمایید.  اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی داشته باشد بهتر است برای تعمیرات لازم اقدام نمود و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال خود را بررسی می کند و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار خواهد داد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی نمایندگی یخچال فریزر فیلکو در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس