نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

نمایندگی یخچال سایوان در کرج

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

نمایندگی یخچال سایوان در کرج
40
16 ژانویه 2023
adminfan

تعمیرات یخچال سایوان در کرج

نمایندگی یخچال سایوان در کرج با تجربه بیش از 10 سال در تعمیرات فوق تخصصی یخچال و ساید بای ساید و دارا بودن سرویسکاران متخصص، در تمامی نقاط کرج خدمات تعمیر را در محل شما عزیزان انجام خواهد داد. تمامی خدمات از جمله تعمیرات یخچال سایوان در کرج دارای ضمانت است. تمامی هزینه های تعمیرات منصفانه است و مناسب ترین هزینه ها گرفته می شود. سرویسکار یخچال بعد از هماهنگی با شما در سریع ترین زمان در محل حضور پیدا می کنند. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال سایوان در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

نکاتی برای نگهداری درست از یخچال :

  • به طور کلی داخل یخچال و درب های آن را تمیز نمایید با این کار شما، از ایجاد باکتری درون یخچال جلوگیری می کنید.
  • جهت جلوگیری از نوسانات برق شهری و آسیب نرسیدن به یخچال حتما از محافظ برق با کیفیت استفاده نمایید.
  • یخچال را در مکان گرم قرار ندهید به دلیل اینکه باعث می شود تا دمای یخچال کاملا بهم بریزد و باعث مشکل دما بشود.
  • یخچال را در مقابل نورهای زیاد مانند نور خورشید قرار ندهید این مورد هم مانند مورد قبلی باعث بهم خوردن دمای یخچال است.
  • اگر در خانه فرزند کوچک دارید که درب های یخچال را باز می کند جهت جلوگیری از باز و بسته کردن درب یخچال سیستم قفل کودک را فعال کنید.
  • قطعات درون یخچال مانند لاستیک دور درب یا لامپ و فن های داخل یخچال را چک نمایید تا مشکلی نداشته باشد، در صورت کار نکردن حتما با تعمیرکار تماس گرفته شود.
  • اگر یخچال دچار ایراد شد و دانش تعمیرات یخچال سایوان در کرج را ندارید به هیچ عنوان خودتان آن را باز و بسته نکنید چون امکان دارد مشکلات بیشتری به وجود بیاید.
  • غذا، خوراکی و نوشیدنی فاسد را درون یخچال قرار ندهید به دلیل اینکه باعث ایجاد بوی بد و باکتری درون یخچال خواهد شد.

دلایل خرابی موتور کمپرسور یخچال فریزر سایوان

گرمای بسیار زیاد از حد در موتور کمپرسور یخچال فریزر سایوان:

موتور کمپرسور ها گرما تولید می‌کند اما گرم شدن زیاد از حد موتور کمپرسور و ایجاد گرما در اطراف کمپرسور و نبود فن تهویه باعث خواهد شد که شما نیازمند تعمیر موتور یخچال فریزر سایوان بشوید و کمپرسور یخچال فریزر سایوان شما خراب بشود و از حرکت بایستد.

آلودگی در موتور کمپرسور یخچال فریزر سایوان:

از علت هایی که باعث خرابی کمپرسور می شود و شما را نیازمند تعمیر موتور یخچال فریزر سایوان خواهد کرد وجود آلودگی و گرد و خاک، گرد و غبار و قطعات دیگری مانند لحیم کاری و …. در موتور کمپرسور می باشد.در موتور کمپرسور فقط باید روغن و مبرد وجود داشته باشد و هیچ چیز دیگری در آن نباید وجود داشته باشد.

کم بودن روغن کاری در کمپرسور یخچال  و فریزر سایوان:

روغن کاری کمپرسور بسیار مهم و ضروری می باشد؛ اگر انجام نشود باعث می‌شود که بر کارکرد کمپرسور تاثیرگذار باشد و گرمای زیاد از حد تولید شود و در نتیجه به علت گرمای بیش از حد موتور کمپرسور شما خراب شود و شما به اجبار به تعمیر کمپرسور یخچال فریزر خود بپردازید.

مشکل در دکمه استارت کمپرسور یخچال فریزر:

اگر کمپرسور شما خاموش شده است و دیگر کار نمی کند این امکان وجود دارد که مشکل از صفحه کنترل کمپرسور است. این به این معناست که فشار کمپرسور زیاد از حد بوده و اضافه فشار دارد و دلیل آن است که شما نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال فریزر سایوان خودتان هستید. کمپرسورها نیازمند مراقبت هستند و باید از آنها مراقبت نمود تا فشار درستی را تجربه نمایند؛ بهتر است که فشار دستگاه خود را بررسی نمایید گاهی کافی است که کمپرسور و قطعات آن را تمیز نمود و به نگهداری و مراقبت از آن بپردازید.

خنک نبودن یخچال فریزر به اندازه کافی:

یکی از مهمترین علائم ها برای تعمیر کمپرسور و موتور یخچال فریزرخنک نبودن یخچال فریزر به اندازه کافی است اگر شما متوجه می شوید که قسمت‌ هایی از یخچال فریزر شما خنک تر از قسمت های دیگر میباشد و بخشی دمای بیش از حد پایینی دارد باید برای تعمیر موتور یخچال فریزرتان اقدام نمایید و آن را جدی بگیرید. لازم است که برای تنظیم تست کمپرسور از یک متخصص و یا تکنسین تعمیر یخچال فریزر که آشنا به این شکل وسایل و تجهیزات الکترونیکی و قطعات لوازم خانگی است مراجعه نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال سایوان در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال سایوان در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال سایوان در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس