نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

مشکلات و راه حل های رایج یخ ساز چیست؟

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

مشکلات و راه حل های رایج یخ ساز چیست؟

دوران پر کردن و پر کردن مجدد سینی های یخ به صورت دستی، یا اینطور فکر می کردید، گذشته است. ناامیدی یک یخ ساز که در تلاش برای ادامه دادن تلاش می کند، یا به طور کلی شکست می خورد، می تواند باعث ایجاد سکسکه در برنامه روزانه خانواده شما شود. این راهنمای عیب‌یابی یخ‌ساز را دنبال کنید تا در مورد برخی از رایج‌ترین علل یخ‌ساز اطلاعات بیشتری کسب کنید و به یافتن راه‌حل‌ هایی کمک کنید که اغلب به اندازه کافی ساده برای مقابله با خودتان هستند. ما در این مطلب به مبحث مشکلات و راه حل های رایج یخ ساز میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر ساید بای ساید الجی و ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر ساید بای ساید الجی ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

مشکلات و راه حل های رایج یخ ساز چیست؟

گرفتگی فیلتر آب

علت:  فیلتر شما برای کمک به کاهش آلاینده های موجود در آب شما سخت کار می کند، اما ممکن است با ذراتی که ممکن است در طول زمان به دام بیفتد مسدود شود. فیلتر مسدود می تواند آب کمتری را به یخ ساز ارسال کند که ممکن است باعث کاهش یا توقف تولید یخ شود.

راه حل:  حتماً هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال خود را تعویض کنید و مراقب علائم قدیمی بودن فیلتر باشید. برخی از شاخص ها ممکن است شامل یخ یا آب با طعم عجیب، آب به آرامی توزیع، لکه های سیاه در آب یا یخ و البته محدود به عدم تولید یخ باشد.

شیر ورودی آب معیوب

علت:  اگر فیلتر آب شما به روز است، شیر ورودی آب یخ ساز شما ممکن است مقصر باشد. با فشار مناسب آب، دریچه باز و بسته می شود تا آب از طریق یخ ساز وارد شود. دریچه ای با فشار کمتر از 20 psi (پوند نیروی بر اینچ مربع) به اندازه کافی قوی نیست که بتواند مقدار مناسبی آب را به یخ ساز وارد کند.

راه حل:  ابتدا فشار آب تغذیه شیر را با تجهیزات خودتان یا کمک یک متخصص چک کنید. اگر فشار در psi 20 یا بالاتر کافی باشد، به این معنی است که ممکن است نیاز به تعویض شیر ورودی آب داشته باشید.

قسمت یخچال یا فریزر خیلی گرم است

علت:  وقتی دمای یخچال یا فریزر خیلی بالاست، یخ ساز شما ممکن است نتواند با میزان تولید یخ مورد نظر خود مطابقت داشته باشد و در نتیجه تولید یخ کند شود، مکعب هایی که خیلی کوچک هستند یا اصلا یخ تولید نمی شود.

راه حل:  دمای یخچال و دمای فریزر را بررسی کنید ، مطمئن شوید که فریزر روی ۰ درجه فارنهایت (۱۸- درجه سانتیگراد) تنظیم شده است و دمای یخچال در محدوده ۳۳ تا ۴۰ درجه فارنهایت (۰ تا ۴ درجه سانتیگراد) باشد.

بازوی کنترلی در موقعیت اشتباه قرار گرفته است

علت:  در مدل‌های منتخب، بازوی کنترلی یخ‌ساز یک دسته پلاستیکی یا فلزی بزرگ است که در کنار یا بالای سطل یخ قرار دارد و وظیفه اندازه‌گیری سطح یخ در سطل و متوقف شدن ساخته یخ در موقع پر شدن سطل را به عهده دارد. اگر بازوی کنترل شل شود، بشکند یا به طور تصادفی به حالت خاموش فشار داده شود، می تواند منجر به توقف تولید یخ شود.

راه حل:  بازوی کنترل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در وضعیت “روشن” است. اگر بازو شل به نظر می رسد سفت کنید یا اگر بازو کاملا شکسته است با یک متخصص تماس بگیرید.

لوله ورودی آب منجمد

علت:  ممکن است زمانی که دمای فریزر یا یخچال بسیار پایین تنظیم شده باشد، یا عایق اطراف خط آب به جلوگیری از یخ زدگی کمکی نمی‌کند، با یک خط آب یخ زده مواجه شوید.

راه حل:  خط آب در پشت یخ ساز قرار دارد، بنابراین دسترسی به آن معمولاً مستلزم برداشتن کامل سطل یخ و ساز است. ممکن است خط آب را در خانه با آب یا هوای گرم باز کنید، اما بهتر است آن را به یک متخصص با ابزارهای منحصربه‌فرد بسپارید که به این کار کمک می‌کنند.

یخ ساز یخ درست می کند، اما پخش نمی کند.

امتناع تلگراف از رها کردن مکعب ها در فنجان می تواند خسته کننده باشد، به خصوص زمانی که سطل یخ به وضوح پر است. برخی از شایع ترین علل و راه حل های بالقوه آنها عبارتند از:

توده یخ در سطل زباله

علت:  مارپیچ داخل سطل یخ ساز شما برای شکستن توده های یخ طراحی شده است، اما یخ ساز که اغلب استفاده نمی شود ممکن است تکه های بزرگتری نسبت به مارپیچ تشکیل دهد. اگر وقتی می خواهید از یخ ساز خود استفاده کنید صدای ساییدن بلندی می شنوید  ، احتمالاً این مقصر است.

راه‌حل:  تکه‌های کوچک یخ را می‌توان با دست جدا کرد یا خرد کرد، اما تکه‌های بزرگ‌تر یا سفت‌تر ممکن است نیاز به برداشتن و یخ‌زدایی کامل سطل یخ داشته باشند.

موتور مارپیچ یخ زده

علت:  یخ سازهایی که استفاده چندانی نمی کنند ممکن است در معرض یخ زدن قطعات، از جمله موتور مارپیچ واقع در پشت دیواره فریزر باشند. یک مارپیچ یخ زده ممکن است برای حرکت دادن مکعب های جدید به سمت جلو به سمت لوله کار نکند، بنابراین ممکن است بتوانید قبل از اینکه یخ ساز توزیع را متوقف کند، چند مکعب تهیه کنید.

راه حل:  یخ زدایی موتور مارپیچ می تواند برای موتور سخت باشد و رطوبت ذوب ممکن است به آن آسیب برساند، بنابراین بهتر است برای کمک به کار کردن دوباره همه چیز با یک متخصص تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر ساید بای ساید الجی در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر ساید بای ساید الجی در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر ساید بای ساید الجی، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – یخچال فریزر ساید بای ساید الجی در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس