نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

راه حل و مشکلات ماشین لباسشویی بوش

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

راه حل و مشکلات ماشین لباسشویی بوش

ما در این مطلب به مبحث راه حل و مشکلات ماشین لباسشویی بوش میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی بوش ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

راه حل و مشکلات ماشین لباسشویی بوش

  1. سیستم مسئول گرمایش آب به درستی کار نمی کند یا اصلا کار نمی کند. آب سرد می ماند.
  2. عملکرد مکرر خود به خودی سیستم خود تشخیصی. این تکنیک بدون هیچ دلیل مشخصی منجمد می شود و کدهای خطا را برای ماشین های لباسشویی بوش ارائه می دهد .
  3. مشکل در دستگاه قفل سانروف. در یا بسته نمی شود یا باز نمی شود.
  4. ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند .

این خرابی ها آفت واقعی ماشین های لباسشویی بوش مونتاژ لهستان و روسیه است و دلایل آن رایج ترین است. در این واشرها UBL، عناصر گرمایشی با کیفیت پایین نصب می شود، همچنین اغلب مشکلاتی در سیستم عامل ماژول کنترل وجود دارد، زیرا زمان کافی را برای آزمایش آنها اختصاص نمی دهند. بیایید این خرابی ها را با جزئیات بیشتری تجزیه و تحلیل کنیم و امیدواریم که هرگز با آنها روبرو نشوید.

آب را گرم نمی کند

در 90٪ موارد، اگر واشر بوش گرم کردن آب را متوقف کند، باید آزمایش را با المنت گرمایش شروع کنید. عناصر گرمایش ارزان وجود دارد که کیفیت آنها آب را نگه نمی دارد. عمر متوسط ​​چنین بخاری 2 سال است. آنها حتی نباید با بخاری ها مقایسه شوند، زیرا قطعات آنها به طور متوسط ​​10-12 سال عمر می کنند.

خرابی های معمولی مکرر عناصر گرمایشی در درجه اول با شرایط عملیاتی سخت همراه است. اگر دستگاه بوش دارید، اغلب در دمای بالا و آب سخت شستشو می دهید، در نظر بگیرید که بخاری شما در خطر است.

برای بررسی بخاری به یک مولتی متر نیاز دارید. دیواره جلویی ماشین لباسشویی را بردارید. بخاری مستقیماً زیر دریچه بارگیری قرار دارد. سیم ها را از آن جدا می کنیم و سپس عنصر را برای خرابی بررسی می کنیم. مهره ها را باز می کنیم و عنصر گرمایش را از طاقچه بیرون می آوریم. ما سنسور دما را خاموش می کنیم و آن را به کناری بر می داریم. بخاری معیوب را بیرون می اندازیم و یک بخاری جدید به جای آن می گذاریم. دیواره جلویی دستگاه را در جای خود قرار می دهیم و عملکرد واشر را بررسی می کنیم. تعمیرات خود را می توان تکمیل شده در نظر گرفت.

اغلب خطا می دهد

در میان خرابی های مشخصه ماشین لباسشویی های برند بوش، نقص جدی سیستم عامل ماژول کنترل وجود دارد. این خرابی می تواند خود را به روش های مختلف نشان دهد، بنابراین حتی استادان همیشه نمی توانند آن را به درستی تشخیص دهند. اغلب، خرابی سیستم عامل منجر به ظاهر مداوم کدهای خطای مختلف می شود. شستشو را شروع می کنید، برای مدتی دستگاه خوب کار می کند و سپس ناگهان یخ می زند و نوعی کد خطا را می دهد. علاوه بر این، این کار از ابتدا تا شروع تکرار می شود و کدها همیشه متفاوت هستند.

البته بعد از ظاهر شدن کد خطا، دستگاه درام را نمی چرخاند و حتی آب را تخلیه نمی کند، محکم آویزان می شود. وقتی می‌خواهید برنامه را ریست کنید، دستگاه روشن نمی‌شود. مشکل فقط با خاموش کردن دستگاه و روشن کردن مجدد آن حل می شود، اما این یک اقدام موقت است، پس از مدتی دستگاه دوباره خطا می دهد.

متأسفانه، تعمیر خودکار ماژول کنترل بسیار دشوار است. صفر کردن سفت‌افزار یا بارگذاری مجدد آن نیازمند دانش یک متخصص مجرب است. اگر با مشکل مشابهی مواجه شدید، فوراً با جادوگر تماس بگیرید.

درب کار نمی کند

اگر به طور معمول بستن و باز کردن درب دریچه را متوقف کرده اید، باید UBL و مکانیسم قفل دریچه را بررسی کنید. مکانیسم قفل به ندرت خراب می شود، اما UBL اغلب اوقات. در این مورد، تنها یک راه برای رفع نقص وجود دارد – جایگزینی کامل UBL. در مورد نحوه انجام این تعمیر ساده، ما در مقاله توضیح دادیم که درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود (دریچه، درب) ، تکرار نمی کنیم.

اگر معلوم شد که UBL کار می کند، باید مکانیسم قفل را به دقت بررسی کنید. شاید فنر به سادگی از آنجا بیرون زده یا اهرم شکسته است. لوازم جانبی خود تعمیر را می توان به راحتی از فروشگاه اینترنتی یا نزدیکترین فروشگاه لوازم یدکی ماشین لباسشویی خریداری کرد.

بنابراین ، ما در مورد نقص اصلی واشرهای بارگیری جلوی بوش ، مونتاژ شده در روسیه و لهستان صحبت کردیم. ما به خرابی های معمولی اتومبیل ها با بارگذاری عمودی دست نزدیم، اما قول می دهیم در آینده بسیار نزدیک در مورد آنها بگوییم. موفق باشید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال الکترولوکس ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس