نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما

ما در این مطلب به مبحث راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما

صدای  خیلی بلند و شدید

وجود بارمازاد و نامتعادل، می تواند باعث ایجاد صداهای گوش خراش شود؛ معمولا این صداها طبیعی هستند و با کم شدن بار ماشین،به پایان میرسد.

برای رفع   این مشکل ماشین را خاموش کنید و لباس ها را  کاملا یکنواخت پخش کنید. اگر پارچه های سنگینی مثل حوله بزرگ و پتوگلبافت با لباس های سبک انداخته شود، تعادل  دیگ ماشین به هم می خورد. بنابراین،  همواره سعی کنید با لباس های سنگین خود، یک لباس معمولا هم وزن  را داخل لباسشویی بیاندازید.

صدای لرزش ماشین

از[جمله مشکلات  عمده همه ماشین لباسشویی ها ، حتی تمام برندها، صدای لرزش بلند است. عوامل زیادی از جمله باز نشدن پیچ های ترمز و یونولیت، تراز نبودن مکان ماشین، نصب اشتباه پایه های ماشین  و … می توانند بر صدای لرزش ماشین لباسشویی  موثرباشد.

پیچ های ترمز و یونولیت باید هنگام نصب از لباسشویی جدا شوند؛ وگرنه دراین صورت ماشین لباسشویی، لرزش غیر عادی را  ازخود نشان میدهد.

راه حل این مشکل،  اطمینان حاصل کنید که تمامی پیچ های لازم خارج شده اند، پایه ها متناسب روی زمین هستند، ماشین لباسشویی aاست و  حجم دیگ، متعادل می باشد.

مشکلات تخلیه محفظه لباسشویی های پاکشوما

درماشین های لباسشویی،  امکان دارد به دلایل مختلفی دچار مشکلات تخلیه  محفظه شوند؛ ماشین لباسشویی های پاکشوما هم از این مورد  خارج نیست.

معدود مشکلات تخلیه و زهکشی که  امکان دارد لباسشویی های پاکشوما با آن  به مشکل بخورد میکند. در پایین آورده شده است.

نشتی آب  لباسشویی های پاکشوما

نشتی آب  اکثرلباسشویی ها  ممکن است به خاطر مشکل در سیستم خرطوم لوله های ورودی و تخلیه، به وجود بیاید. اگر در محل اتصال  لوله خرطوم تخلیه یا ورودی آب، مشکلی  پیش آید و آن ها  لق شوند، نشتی آب   پیش می آید. همچنین اگر لوله های تخلیه آب نیز مسدود  باشند هم می تواند  باعث نشتی آب شود.

برای انجام  طریق های عیب یابی نشتی لباسشویی پاکشوما ،  اول  همه اتصالات شلنگ ها را چک کنید و آن ها را محکم  ببندید. در مرحله بعدی از  مسدود بودن لوله ها، اطمینان حاصل کنید.

کف  کردن زیاد

در صورتی که مایع شوینده، اندازه نامناسبی  استفاده شود و  یا  متناسب لباسشویی نباشند، کف زیادی  تولید می کندو باعث به وجود آمدن نشتی می شود.

اول قبل ریختن ماده شوینده ، مطمئن شوید که  متناسب لباسشویی است و  کاملا طبق  اندازه توصیه شده، آن را در محفظه شوینده بریزید.

وارد نشدن آب به داخل لباسشویی

اگر آب به آرامی وارد لباسشویی شود و یا اصلا وارد نشود، عوامل زیرمسبب آن است:

 •  کم بودن فشار آب
 • باز نبودن  تا آخر شیر آب
 • پیچ خوردن یا گیر کردن شلنگ ورودی آب
 •  بسته بودن  فیلتر ورودی شلنگ

از جمله موارد حل مشکل  مسدود بودن فیلتر ماشین لباسشویی :

 1. شیر آب دیگری پیدا کنید.
 2. شیر آب را  تااخر باز کنید.
 3. شلنگ را اگر پیچ خوردگی دارد باز کنید.
 4. فیلتر شلنگ ورودی را چک کنید.
 5. شلنگ ورودی را تمیز کنید.
 6. فیلتر تخلیه را پاکسازی کنید.

تخلیه نشدن آب محفظه

اندک تخلیه شدن یا  اصلا  تخلیه نشدن ماشین لباسشویی های پاکشوما، ممکن است به دلیل مسدود بودن  لوله ورودی و یا فیلتر تخلیه  به وجود آید.

رفع این مشکل، لوله تخلیه را  حتما تمیز کرده و از نظرهر پیچ خوردگی  باز کنید. در مرحله بعدی،  مطابق آموزش تمیز کردن فیلتر تخلیه   همانند زیر، فیلترتان را  پاکسازی کنید.

مشکل عملکردی ماشین لباسشویی  پاکشوما

در مقاله روش های عیب یابی لباسشویی پاکشوما ،حتما به مشکلات عملکردی ماشین،  که از رایج ترین مشکلات لباسشویی است نیز،  بپردازیم .

کار نکردن ماشین،آبکشی نکردن،  بسته بودن درب و تاخیر در چرخه شستشو،  از نمونه های مشکلات ماشین لباسشویی است.

 مشکل زدایی کار نکردن لباسشویی پاکشوما

از جمله مواردی که  ممکن است  باعث کار نکردن لباسشویی پاکشوما شود، به شرح موارد زیر است:

 •  وصل نبودن  پریز به برق
 •  عدم اتصال مناسب پریز به برق
 • سوخته بودن فریز برق
 • قطع بودن برق
 • اتصالاتی در مدار برق
 •  مسدود بودن ورودی آب

برای  رفع مشکل کار نکردن لباسشویی، اول مطمئن شوید که دوشاخه پریز، محکم است و اتصال  به درستی صورت گرفته است.حتی دررابطه با باز بودن شیرفلکه ورودی هم   اطمینال حاصل کنید. در صورت  وجود داشتن مشکل، با کمک متخصص برق، یک فیوز جدید جایگزین کنید.

دلیل  کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی

خشک نکردن لباسشویی

در صورتی که لباسشویی  وارد مرحله خشک کردن نمی شود، احتمالا درب به طور کامل بسته نشده است.

از بسته شدن درب  مطمعن  شوید و کلید Start/Pause را فشار دهید. بعد از انجام این  مرحله،  کمی طول می کشد تا خشک کن فعال شود.

باز نشدن درب لباسشویی

زمانی که ماشین لباسشویی شروع به کارمیکند، به  دلایل امنیتی درب باز نمی شود. پس از اتمام شستشو، حدود ۱ یا ۲ دقیقه زمان می برد تا  عملکرد قفل برقی آن، اجازه باز شدن درب را بدهد.

تاخیر در چرخه شستشو

اگر درlمراحل شستشوی لباس هایتان  به تاخیر افتاد. معمولا امکان نگرانی نیست. چرا که زمان شستشوی لباس ها با توجه به  حجم لباس ها، فشارآب و دمای آب، مقدار کف، جنس لباس ها و  …،متغیر است.

در صورتی که لباسشویی تشخیص دهد که بار دیگسشستشو نامتعادل است و یا کف زیادی تولید شده است، زمان شستشو افزایش پیدا می کند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی هات پوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی هات پوینت ، نمایندگی ماشین لباسشویی هات پوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی هات پوینت در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی هات پوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس