نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی هات پوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی هات پوینت

ما در این مطلب به مبحث راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی هات پوینت میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی هات پوینت ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

درک اینکه چرا ماشین لباسشویی Hotpoint شما بوق می‌زند

ماشین لباسشویی هات پوینت به دلایل مختلفی می تواند بوق بزند، اما برخی از بوق های خاص طبیعی است:

  • ماشین لباسشویی هات پوینت در پایان چرخه بوق می زند تا نشان دهد که کامل شده است.
  • ماشین‌های لباسشویی Hotpoint می‌توانند پس از چرخش اصلی تا پایان چرخه، بوق بزنند تا به شما اطلاع دهند که اکنون در حالت «ضد چروک» است و درام به طور متناوب می‌چرخد تا از چروک شدن لباس‌ها جلوگیری کند.

بوق های دیگر معمولاً به این معنی است که چیزی اشتباه است. ممکن است دستگاه شما به دلیل بارگذاری بیش از حد، نامتعادل، نیاز به تمیز کردن یا نقص سخت افزاری، صدای بوق بزند. تشخیص و رفع هر گونه بوق در اسرع وقت برای جلوگیری از آسیب بیشتر ضروری است.

همچنین لازم به ذکر است که Hotpoint برخی از ماشین های لباسشویی تولید شده بین سال های 2007 و 2009 را به دلیل مشکل گرمای بیش از حد به یاد آورد . بنابراین قبل از شروع به تشخیص صدای بوق، از بررسیگر مدل Hotpoint استفاده کنید تا متوجه شوید که آیا دستگاه شما باید فراخوانی شود و Hotpoint آن را تعمیر می کند یا به شما یک جایگزین رایگان می دهد.

بیایید به برخی از رایج ترین مقصران پشت بوق ماشین لباسشویی هات پوینت و کارهایی که می توانید در مورد آن انجام دهید نگاهی بیاندازیم.

راه حل سریع: بازنشانی دستگاه خود در چند مرحله آسان

برخی از ماشین‌های لباسشویی Hotpoint ممکن است با یک مشکل دیجیتالی مواجه شوند که باعث ایجاد بوق تصادفی می‌شود. خطا ممکن است ناشی از بار نامتعادل، افزایش برق، یا قطع برق باشد. یا در عوض، یک اشکال نرم افزاری می تواند باعث صدای بیپ تصادفی شود.

بنابراین اولین کاری که من به شما توصیه می کنم (درست مانند رایانه ها) این است که ماشین لباسشویی خود را تنظیم مجدد کنید. برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی استاندارد Hotpoint:

  1. دکمه Start/Reset را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که سه بوق بشنوید.
  2. دکمه Start/Reset را همزمان با دکمه روشن/خاموش فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که سه بوق دیگر بشنوید.

اگر یک واشر با بارگیری از بالا دارید (مجهز به سیستم شستشوی Hydrowave) پس ماشین خود را به این صورت ریست کنید:

  1. سیم برق Hotpoint را برای یک دقیقه جدا کنید.
  2. آن را دوباره به برق وصل کنید سپس درب آن را 6 بار پشت سر هم بلند کرده و پایین بیاورید (در کمتر از 12 ثانیه). هر بار درب باید حداقل 2 اینچ بلند شود و هر بار درب را به درستی ببندید.

اگر هیچ یک از این روش‌ها برای بازنشانی کار نمی‌کنند، روش قدیمی «یک دقیقه آن را از برق بکشید و دوباره امتحان کنید» را امتحان کنید! امیدواریم تنظیم مجدد سخت دستگاه شما صدای بوق آزاردهنده را برطرف کند، اما در غیر این صورت به سراغ دلایل احتمالی دیگر بروید.

یک ترفند ساده: فشار دادن دکمه ‘تاخیر’

بسیاری از صاحبان خانه‌ها با مطالعه کامل بیپ‌های تصادفی واشرهای Hotpoint گزارش می‌دهند که فشار دادن دکمه تاخیر در طول چرخه ممکن است صدای بوق را حل کند. ببینید آیا می توانید دکمه زمان تاخیر را در حالی که دستگاه بیپ می کند فشار دهید و امیدوارم مشکل شما نیز برطرف شود.

بسیاری از افراد در ادامه این مقاله همه چیز را امتحان کرده اند و تنها چیزی که جواب داد فشار دادن دکمه تاخیر بود!

بهترین حدس من این است که فشار دادن دکمه در حالی که دستگاه بوق می‌زند، نوعی اشکال نرم‌افزاری یا خرابی برد مدار را برطرف می‌کند. دستورالعمل های بالا در مورد تنظیم مجدد دستگاه شما باید خطاهای نرم افزاری را نیز برطرف کند.

اگر بازنشانی دستگاه یا فشار دادن دکمه تأخیر تأثیری نداشت، به مراحل بعدی بروید.

نقطه اتصال شما به تمیز کردن خودکار نیاز دارد

Hotpoint دارای یک ویژگی تعمیر و نگهداری داخلی است که به عنوان تمیز کردن خودکار شناخته می شود. این ویژگی چرخه ای را اجرا می کند که به تمیز کردن داخل دستگاه، از بین بردن کثیفی، کثیفی و مواد شوینده باقی مانده کمک می کند.

هات پوینت توصیه می کند که از عملکرد تمیز کردن خودکار هر 40 بار شستشو استفاده شود. برخی از مدل‌های Hotpoint (یا Indesit) در طول شستشو سه بار بوق می‌زنند تا نشان دهند که نیاز به خودتمیز شدن است.

برای اجرای تمیز کردن خودکار این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

  1. دستگاه خود را روشن کنید
  2. دکمه «شستشوی اضافی» را فشار داده و نگه دارید (برخی از مدل ها در کنار آن «تمیز کردن خودکار» دارند).
  3. بوق می‌زند و «تمیز کردن خودکار» را روی صفحه نمایش می‌دهد. انگشت خود را بردارید و دستگاه شما چرخه تمیز کردن خودکار را شروع می کند.

فرآیند تمیز کردن خودکار معمولاً 60 تا 70 دقیقه طول می کشد تا به پایان برسد و شما باید دستگاه را بدون هیچ لباسی در درام کار کنید. همچنین باید تنها تا 10 درصد از مواد شوینده ای را که به طور معمول برای یک چرخه مصرف می کنید، اضافه کنید.

فیلتر پرز یا سینی مواد شوینده مسدود شده است  

بسیاری از مدل های واشر هات پوینت دارای فیلتری هستند که پرز، کثیفی و سایر زباله ها را به دام می اندازد. این یک جزء پلاستیکی استوانه ای است که معمولاً در بالای همزن یا پایین دستگاه قرار می گیرد.

اگر فیلتر پرز پر یا کثیف شود، ممکن است دستگاه شما به شما هشدار دهد. فیلتر پرز باید برداشته و تمیز شود تا مشکل برطرف شود. می توانید از یک پارچه مرطوب با آب گرم و مواد شوینده ملایم استفاده کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی هات پوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی هات پوینت ، نمایندگی ماشین لباسشویی هات پوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی هات پوینت در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی هات پوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس