نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ

ما در این مطلب به مبحث راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی سامسونگ ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ

قبل از اینکه بتوانید عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را ادامه دهید، باید مطمئن شوید که می دانید هر کد عیب چیست و برای رفع مشکل چه اقدامی لازم است. در اینجا به تفکیک کدهای جدید، معنی آنها و نحوه برخورد با آنها می پردازیم.

1E: مشکل سنسور سطح آب

برای پیدا کردن مشکل این ایراد، حتما ماشین لباسشویی لودر بالا سامسونگ خود را در برق خاموش کنید و بعد 30 ثانیه صبر کنید و مجدد آن را روشن کنید و یک برنامه جدید را شروع کنید. پیشنهاد می شود در هنگام ادامه ایراد با تکنسین کار ما تماس حاصل بفرمایید.

3E، 3E1، 3E2، 3E3، 3E4: نقص موتور

این مشکل را می توان با انجام همان مراحل ذکر شده در بالا برطرف کرد.

E4: خطای تامین آب

ظاهر این کد روی صفحه نمایش سنسور شما به این معنی است که ماشین لباسشویی شما تشخیص نمی دهد که آیا دستگاه با آب پر شده است یا خیر. به شما توصیه می شود بررسی کنید که منبع آب شما روشن است و فشار آب کافی وجود دارد. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا شیلنگ های آب آسیبی ندیده اند. اگر کد خطا ادامه داشت، با متخصصان تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

4E1، 4E2: مشکل دمای آب

کاربران باید اطمینان حاصل کنند که شیلنگ های آب آنها به شیرهای آب سرد متصل است نه به شیرهای آب گرم.

5E: مشکل زهکشی آب

این نشان می دهد که دستگاه به اندازه کافی آب را تخلیه نمی کند. توصیه می شود ابتدا فیلتر پمپ تخلیه و سپس شلنگ تخلیه و اتصال زباله را از نظر گرفتگی و پیچ خوردگی های احتمالی بررسی کنید. پس از این، دستگاه را در یک چرخه چرخش قرار دهید تا آب باقی مانده در آن تخلیه شود.

6E: آبگرمکن کار نمی کند

برای پشتیبانی با تکنسین خود تماس بگیرید.

8E: خطای بیش از جریان و 9E1، 9E2: خطای برق

ماشین لباسشویی باید به مدت 30 ثانیه از برق شهری خاموش شود. وقتی دوباره آن را روشن کردید، یک برنامه جدید را شروع کنید. اگر مشکل ادامه داشت، بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید.

AE: خطای ارتباط سیگنال بین PCB اصلی و فرعی و beE: مشکل موتور

همان روش عیب یابی که در بالا ذکر شد باید استفاده شود.

bE1: مشکل دکمه پاور و B2/bE2: مشکل دکمه کنترل

این نشان می دهد که یک دکمه برای مدت طولانی فشرده شده است. دستگاه را باید خاموش کنید، دکمه ها را بررسی کنید تا ببینید که آیا چسبیده یا چسبیده اند و سپس با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

bE3: دکمه معیوب است

کاربران باید با یک تیم پشتیبانی در تماس باشند.

CE: مشکل خنک شدن آب

کاربران باید بررسی کنند که دستگاه به پریز آب سرد وصل شده باشد و نه به یک پریز آب گرم. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، به شما توصیه می شود با یک تکنسین تماس بگیرید.

dE, dE1: مشکل درب

کاربران باید اطمینان حاصل کنند که درب کاملا بسته است و چیزی در درب گیر نکرده است. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا دستگاه بیش از حد بارگذاری شده است یا خیر. اگر کد همچنان نشان داده می شود، باید با یک تکنسین تماس بگیرید.

dE2: خطای کلید روشن/خاموش

ماشین لباسشویی باید به مدت پنج دقیقه خاموش و از برق جدا شود. این معمولاً نشان دهنده این است که دکمه به طور مداوم کار کرده است.

FE: خطای فن

اگر این کد را مشاهده کردید، باید با یک تکنسین تماس بگیرید.

H1، HE: مسئله دمای آب؛ HE1: آبگرمکن کار نمی کند. HE2: بخاری خشک کن کار نمی کند. HE3: کارکرد بخار به طور عادی کار نمی کند

در هر یک از این حالات باید با یک تکنسین تماس گرفت.

داغ: دستگاه خیلی داغ است

این یک خطا نیست. این نشان می دهد که فن دستگاه تا زمانی که ماشین لباسشویی به اندازه کافی خنک شود تا لباس ها از آن خارج شوند کار می کند. پس از این، درب باز می شود.

LE، LE1: زهکشی طبیعی/نشت آب – سطح پایین آب در طول چرخه شناسایی می شود

به کاربران توصیه می شود بررسی کنند که سطح شلنگ تخلیه کمتر از پایه ماشین لباسشویی نباشد. همچنین توصیه می شود که نشت آب را بررسی کنید. اگر نشتی تشخیص داده نشد، برق را خاموش کنید، دوباره وصل کنید و یک بار دیگر امتحان کنید. اگر مشکل ادامه داشت باید با یک تکنسین تماس بگیرید.

OE، OF: خطای سرریز

این می تواند ناشی از مایع یا پودر لباسشویی بیش از حد باشد. قبل از استفاده مجدد، دستگاه باید به مدت 30 ثانیه خاموش شود. اگر مشکل ادامه داشت باید با یک تکنسین تماس بگیرید.

T1, ee2/t2, tSt: دستگاه در حالت تست

قبل از استفاده مجدد و شروع یک برنامه جدید، دستگاه باید به مدت 30 ثانیه خاموش شود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، با یک تکنسین تماس بگیرید.

SUD: فوم بیش از حد تشخیص داده شد

این عیب محسوب نمی شود. این به طور خودکار توسط ماشین لباسشویی برطرف می شود. اگر به خودی خود مشکل را حل نکرد، یک چرخه «Eco drum clean» یا چرخه پنبه 90 درجه را بدون استفاده از مواد شوینده اجرا کنید.

tE: مشکل سنسور دما

قبل از استفاده مجدد و شروع یک برنامه جدید، دستگاه باید به مدت 30 ثانیه خاموش شود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، با یک تکنسین تماس بگیرید.

UC: نوسان بیش از حد در ولتاژ تغذیه

قبل از استفاده مجدد و شروع یک برنامه جدید، دستگاه باید به مدت 30 ثانیه خاموش شود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، با یک تکنسین تماس بگیرید.

UE: خطای نامتعادل (به بار در درام اشاره دارد)

این عیب محسوب نمی شود. هنگامی که دستگاه بار نامتعادل را تشخیص دهد به دلایل ایمنی چرخش را متوقف می کند. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی در آینده، مطمئن شوید که بار شما به طور یکنواخت و متعادل در درام پخش شده است.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس