نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا

ما در این مطلب به مبحث راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی اسنوا ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

راه حل و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا

آیا صدای زیاد از حد و  لرزیدن ماشین لباسشویی طبیعی است؟

درام شست و شوی بیشتر ماشین ‌های لباسشویی  به صورت متوسط ​​بین 600 تا 1400 چرخ  در دقیقه می چرخد. در نتیجه،  طبیعی است که این دستگاه  پر سر و صدا باشد. اما مواردی  مثل  لرزش، حرکت کرد ماشین،صداهای زیاد مانند تق تق و بالاپایین پریدن دستگاه طبیعی نیستند. از طرف دیگر، این موارد ممکن است برای خود شما و افرادی که در  واحدهای بالایی و پایینی شما زندگی می کنند نیز اذیت کننده باشند. همچنین  ممکن است به ماشین لباسشویی شما آسیب جدی وارد کند. اما در این میان، عیب جویی صحیح دستگاه حتما به شما در معین کردن علت لرزش کمک می کند. در این متن از  شرکت پشتیبانی تعمیرات اسنوا پشتیبان به ایراد لرزش و صدای بلند ماشین لباسشویی اسنوا و راهکارهای  رفع آن رسیدگی میکنیم.‌.

نکات مهم برای  حل مشکل لرزیدن ماشین و صدای بلند ماشین لباسشویی اسنوا

جای نگرانی نیست که هنگام چرخش درام ماشین لباسشویی، دستگاه خیلی کم تکان بخورد. با این وجود، اگر ماشین لباسشویی شما  لرزش های شدید دارد، بالا پایین کوبیده می شود یا به حرکت می افتد،ایرادی  وجود دارد که باعث به وجود آمدن این مشکل شده است. در این مواقع،  اول باید بررسی  شود که آیا لباس‌ ها به  صورت یکنواخت توزیع شده ‌اند یا خیر. در بیشتر موارد، هنگام شستن جنس های بزرگ  مثل روتختی، بارداخل  درام ماشین لباسشویی نامیزان می ‌شود.

برای حل مشکل لرزش و صدای بلند ماشین لباسشویی اسنوا، ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا  اطمینان حاصل کنید که  متعادل باشد. زیرا تعادل نبودن پایه‌ های ماشین لباسشویی باعث عدم  تراز بودن و لرزش می شود. علاوه بر این، کف  همه از خانه‌‌ ها کمی ناهمواری دارد و سطح ناهموار نیز باعث تکان‌ خوردن ماشین لباسشویی می ‌شود.

مشکل لرزیدن و صدای  بلند ماشین لباسشویی اسنوا،  دلیل فنی مختلفی دارد.  علاوه براین چند راه حل وجود دارند که می ‌شود آن ‌ها را امتحان کنید تا  مشاهده کنیداز لرزیدن ماشین لباسشویی شما جلوگیری می کنند یا خیر.  اندکی از آن ‌ها  خیلی سریع و آسان هستند، در صورتی که انجام برخی دیگر به مهارت  زیادی نیاز دارند. در ادامه، به نکات مهم برای  حل مشکل لرزیدن و صدای بلند  ماشین لباسشویی اسنوا می پردازیم.

باز کردن  پایه های حمل و نقل؛ از  راه حل های ساده حل مشکل لرزش لباسشویی

پایه های حمل و نقل (ترنسلیت / ترنسفر) قطعات پلاستیکی محکمی هستند که سیستم تعلیق فنری ماشین  های لباسشویی را در جای خود  مستحکم می کنند. در اغلب موارد، آن‌ ها درمدت نصب دستگاه باز نمی شوند. این اتفاق باعث ایراد لرزیدن و صدای بلند ماشین لباسشویی اسنوا می شود.

دربیشتر مدل ها، می توانید با یک آچارعادی این پیچ ها را باز کرده و مشکل را حل کنید. اماممکن است لازم باشد سوراخ هایی که این پیچ ها در آن‌ها قرار داشتند را  با درپوش های پلاستیکی بپوشانید. برای  مطمعن شدن، دفترچه راهنمای را  مطالع کنید  تا از دستورالعمل های مهم  ماشین لباسشویی خود باخبر شوید.

لباس ها را در  درام ماشین لباسشویی به صورت مناسب توزیع کنید

اگر ماشین لباسشویی شما  تکان میخورد، اولین چیزی که باید  درنظرداشته باشید،میزان بار در درام یا سطل است. اگر در حال شستن  جنس های بزگ مانند پتو یا روتختی هستید،  امکان دارد بار به طور نامیزان در ماشین لباسشویی پخش  شود و باعث  نامتعادل شدن دستگاه شود لازم به ذکراست  بدانید که دربیشتر گزارشات خرابی، روتختی های سایز بزرگ باعث لرزیدن بیش از حد ماشین لباسشوییمی شود..

همچنین  امکان دارد به دلیل شستن  بیش از حد لباس های زیاد  به صورت  همزمان، ماشین لباسشویی شما  تعادل نداشته باشد.  برای رفع این مشکل باید که درب آن را باز کنید و لباس های شسته شده را دردرام دستگاه توزیع کنید. ممکن است  ضروری باشد چند  تا ازجنس ها را بردارید تا ماشین لباسشویی به تعادل برسد.

نامتعادل توزیع لباس در ماشین لباسشویی

یکی از دلایل احتمالی لرزیدن و صدای  بلند ماشین لباسشویی اسنوا نامتعادل بودن ماشین است. همانطور که درقسمت مقدمه  به آن اشاره کردیم، سرعت چرخیدن درام یک ماشین لباسشویی متوسط ​​بین 600 تا 1400 دورچرخیدن در دقیقه است. در نتیجه، اگر ماشین لباسشویی متعادل نباشد،  امکان دارد در طول چرخش  حرکت کند. در برخی مدل‌ ها، این اتفاق باعث  نشتی آب می شود.  تعادل نداشتن ماشین لباسشویی می تواند  بخاطر آن باشد که  ماشین روی سطح زمین به صورت متعادل  قرار نمی گیرد.

توجه  کنید که دو  پیچ نگهدارنده جلویی اکثر ماشین های لباسشویی به شکل  اتوماتیک تنظیم می شوند. برای حفظ تعادل  ماشین می توانید  پیچ های نگهدارنده  را بالا برده یا پایین بیاورید. البته  اغلب اوقات، همه پایه های دستگاه به صورت نرمال تنظیم می شوند.  امکان دارد بتوانید آن ها را با انگشتان خود تنظیم کنید. اما در غیر این صورت، باید به کمک  یک انبر این کار را انجام دهید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی اسنوا ، نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی اسنوا، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس