نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال و فریزر سیلور هاوس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال و فریزر سیلور هاوس

محصولات برودتی سیلور که یکی از برندهای گروه صنعتی سینور پویا است، شامل یخچال های دوقلو سیلور، یخچال و فریزرهای بالا پایین سیلور و یخچال های معمولی سیلور هستند که در ظاهر تولید این یخچال های خانگی متوقف شده است و گروه صنعتی سیلور بیشتر در زمینه تولید یخچال های صنعتی و ویترینی، یخچال های ایستاده تبلیغاتی و بستنی و ساخت سردخانه فعالیت دارد که نمایندگی نماینده تعمیرات این یخچال هارا بر عهده می گیرد. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال سیلور هاوس و سیلور هاوس می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سیلور هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال سیلور هاوس

یخچال های این گروه صنعتی با طراحی نسبتا ساده ولی با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه در بازار لوازم خانگی به فروش رسیده است، و دارای سیستم نچندان پیچیده ای هستند که نمايندگی تعميرات يخچال سيلور را برای خدمات، آسان و سريعتر می کند.

تعمیرات یخچال سیلور آیس

یخچال سیلور آیس یکی از برندها و مارک های گروه صنعتی سینور پویا می باشد که این شرکت صنعتی در سال 1357 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع یخچال ها، فریزرها، یخچال فریزرهای بالا پایین و یخچال های دوقلو خانگی آغاز کرده است.

یخچال های گروه صنعتی سینور پویا که با برند سیلور آیس در بازار روانه شده و مورد استقبال بعضی از افراد قرار گرفته که این یخچال ها با ظاهر نسبتا زیبا و طراحی معمولی محفظه ها و کشوها و قیمت مقرون به صرفه و ارزان بودن آن نیاز بعضی از مصرف کنندگان ساده پسند را رفع کرده است و در بازار لوازم خانگی به راحتی خرید و فروش خواهد شد.

شرکت فان سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال سیلور آیس را دارا است و نمايندگي تعميرات يخچال سيلور آيس را در سریعترین زمان در محل مشتری و با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی (در صورت نیاز) انجام خواهد داد.

تعمیرات یخچال سیلور هاوس

یخچال سیلور هاوس نیز یکی از هم خانواده های این مدل از یخچال های بازار ایران است که این مدل دارای یخچال های دوقلو، یخچال فریزر و یخچال هستند که از لحاظ ظاهری تقریبا مشابه یکدیگر می باشند ولی می توان گفت که برند سیلور هاوس از یخچال های سیلور آیس و سیلور جدیدتر هستند و هم اکنون درحال تولید و عرضه هستند و در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی نیز دارای نمايندگي تعميرات يخچال سيلور هاس در شهرهای متفاوت می باشد.

یخچال های ایرانی

امروزه با محدودیت واردات لوازم خانگی خارجی، مخصوصا لوازم خانگی کره ای که بیشتر بازار ایران را در دست گرفته بود، کارخانه ها و شرکت های لوازم خانگی ایرانی با تولید چندین برابری در مقابل تولیدات سالیان گذشته خود به این باور رسیده اند که میتوانند کسری لوازم خانگی کشور را تامین سازند و با افزایش کیفیت محصولات خود می خواهند دست محصولات دیگر کشورها را از بازار ایران کوتاه سازند و این بازار بزرگ را در انحصار خود قرار بدهند لازم به ذکر است که حمایت دولت از تولیدات داخلی نیز در رشد چشمگیر لوازم خانگی ایرانی بی تاثیر نیست.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سیلور هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سیلور هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال سیلور هاوس فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سیلور هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیر یخچال دیپوینت در هشتگرد – نماینده تعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس