نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال وستینگ هاوس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال وستینگ هاوس

مرکز تعمیراتی فان سرویس ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات یخچال وستینگ هاوس می باشد. مهم نیست یخچال شما از چه برندی است یا آن را از کجا تهیه می کنید. مهم این است وقتی مشکلی در عملکرد آن مشاهده نمودید با خیال راحت با یک نمایندگی یا مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی مانند فان سرویس تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نموده و از آنها مشاوره بگیرید. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

مشکلات رایج در تعمیرات یخچال وستینگ هاوس

در صورت مصرف اشتباه یا عدم نگهداری صحیح از وسایل، ایراداتی ایجاد می شود که در بیشتر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال بیشتر این مشکلات رایج و یکسان هستند. قبل از هر چیز لازم به ذکر است برند وستینگ هاوس در 2 دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات دارد و برای تولید هر کدام از به روزترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده می شود. زمان تعمیرات یخچال وستینگ هاوس باید به این نکته توجه کنید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند فان سرویس، تعمیرکار طلب نمایید. به دلیل اینکه در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده می شود و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکسان است اما جهت تعمیرات یخچال وستینگ هاوس باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال استفاده کرد.

برفک زدن یخچال وستینگ هاوس از نوع نوفراست

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها می باشند که برفک نمی زنند. نحوه کارکرد این نوع یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک می باشد که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی بشوند، باید به عملکرد درست آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال وستینگ هاوس اقدام کرد. دلیل برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با عمل به آنها و برطرف کردنشان مشکل حل بشود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال وستینگ هاوس به طور تخصصی تر باید از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ درون یخچال قرار بدهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پارگی یا خرابی بشود می تواند عامل این اتفاق باشد. اگر فاصله لازم از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به بخش انتهایی یخچال بچسبد این مشکل به وجود می آید در موارد تخصصی تر می توانیم به خرابی ترموستات که وظیفه کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره نمود. خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد مشکل در فن دستگاه، از جمله این موارد می باشد.

  • افتادگی درب یخچال وستینگ هاوس

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید وستینگ هاوس شما درست چفت نشود یا اگر آن را می بندید و سپس باز می کنید، اگر درب جدا شده باشد و لولا باعث شکستگی یا مشکل باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما است که باید برای تعمیرات یخچال وستینگ هاوس خودتان اقدام نمایید. اما اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید امکان دارد در درب آن اجسام سنگین زیادی قرار گرفته است. یا ممکن است فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما قادر به تحمل وزن زیاد نداشته و ممکن است در صورت عدم تعمیرات یخچال وستینگ هاوس خود درب آن یا لولای آن بشکند. اگر لولای درب دچار خوردگی بشود یا دچار شکستگی باشد یا باید اقدام به تعویض قطعات نمود و یا با جوش دهی مناسب ایراد را برطرف نمایید.

  • شنیدن سرو صدای زیاد از یخچال وستینگ هاوس

در حالت عادی صداهای طبیعی بر اثر کار کردن یخچال به گوش شما خواهد رسید. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است. اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی نمایید، کمپرسور را مورد بررسی قرار بدهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی کنید. اگر به موقع به تعمیر یخچال وستینگ هاوس اقدام نکنید و یا از تکنسین متخصص برای تعمیرات استفاده نکنید ممکن است متحمل خسارت های زیادی گردید.

  • جمع شدن آب در کف یخچال وستینگ هاوس

به طور کلی در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب بر اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع شده است که اگر این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار مشکل شود این آب به درستی تخلیه نشده و در درون یخچال جاری می شود. اگر درجا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده گردید ، موضوع را بررسی نمایید و پشت گوش نیاندازید و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله موارد هشدار می باشد که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال وستینگ هاوس خود باید اقدام نمایید. در صورتی که یخچال خود تراز نباشد نیز این اتفاق خواهد افتاد یا اگر در عملکرد دیفراست یخچال خللی ایجاد شود آب به درستی تخلیه نخواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس