نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال وایت هاوس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال وایت هاوس
36
22 ژانویه 2023
adminfan

وایت هاوس یکی از برندهای معتبر آمریکایی تولید کننده لوازم آشپزخانه می باشد که در ایران بیشتر با نام وایت هاوس معروف است. یکی از محصولات تولیدی این شرکت، یخچال می باشد که به دلیل کیفیت زیاد و همچنین ظاهر زیبا، مشتریان زیادی از سراسر دنیا هستند. به همین دلیل سال ها است که یخچال وایت هاوس از آمریکا به تعدادی از کشورهای دنیا وارد می شود. با استفاده از محصولات کارخانه وایت هاوس، می توانید از مزایا و امکانات این یخچال مدرن، استفاده نمایید؛ مانند: طراحی کاربر پسند، صفحه نمایشگر، یخساز اتوماتیک، امکان تنظیم دمای قسمت های یخچال و فریزر به شکل جداگانه، تنوع طرح و رنگ و … ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال وایت هاوس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال وایت هاوس

مجموعه های متفاوت ایرانی سعی دارند با تربیت و آموزش نیروهای متخصص تعمیر یخچال، برگزاری دوره های حرفه ای آمورزشی جهت تعمیر یخچال های مدرن و اقدامات دیگری، کمبود موجود در بازار یخچالهای وارداتی را جهت مصرف کنندگان این محصولات برطرف می کنند. مجموعه تعمیرات یخچال فان سرویس یکی از شرکت های فعال در این زمینه می باشد که در طی سال ها تجربه توانسته است بهبود محسوسی در زمنیه کمبود نمایندگی تعمیرات یخچال های خارجی در سطح شهر، فراهم سازد.

خدمات تخصصی تعمیر یخچال وایت هاوس

از آنجا که تکنولوژی استفاده شده در این یخچال ها پیچیده می باشد، تعمیرات آن کار هر تعمیرکار معمولی نخواهد بود و نیاز به تکنیسین هایی دارد که کاملا با این سری لوازم آشنا هستند و در این امر، حرفه ای باشند. چنانچه یخچال شما به درستی کار نکند و یا ارور و خطایی در برد آن ظاهر شده، کافیست با فان سرویس تماس گرفته تا تعمیرات وایت هاوس به نحو تخصصی در سریعترین زمان برای شما انجام بشود.

به چه دلیل تعمیر وایت هاوس کاری تخصصی است؟

یخچال وایت هاوس از آن دسته لوازم خانگی نیست که در هر فروشگاه لوازم خانگی به آسانی بتوان پیدا کرد و اورجینال آن را تهیه نمود. یخچال ساید بای ساید وایت هاوس اگر چه برندی آمریکایی می باشد و با تکنولوژی این کشور ساخته می شود اما بیشتر این دستگاه ها مونتاژ مکزیک می باشند. سری دیگری نیز از یخچال های وایت هاوس نیز موجود می باشد که مونتاژ کشور چین است که در مقایسه با دیگر مونتاژها، از کیفیت کمتری برخوردارند.
به همین علت است که می گوییم تعمیرات وایت هاوس کاری تخصصی می باشد؛ به دلیل اینکه تعمیرکار باید دقیقا بداند یخچال وایت هاوسی که می خواهد تعمیر سازد، مونتاژ چه جایی است و با تفاوت تکنولوژی آنها به خوبی آشنا شود. بارها مشاهده شده که مشتریان عزیز با مشاهده یک مشکل به ظاهر ساده در یخچال، مثلا شنیدن صدای زیاد از فن، خود اقدام به عیب یابی کند که نتیجه اش چیزی جز خسارت بیشتر به یخچال نبوده است.

چه زمانی نیاز به تعیمرات یخچال وایت هاوس داریم؟

عمده مشکلاتی که گریبان گیر مشتریان می شوند، موارد زیر هستند:
❱ یخچال وایت هاوس به طور متداوم کار می کند. اصطلاحا در این حالت گفته می شود که یخچال یکسره شده. در این زمان معمولا مشکل از ترموستات یخچال می باشد؛
❱ یخچال ما صداهای زیاد و غیر معمولی از خود می دهد؛
❱ مواد غذایی در یخچال به مقدار کافی سرد نمیشود؛
❱ یخ مواد غذایی در فریزر آب می شود؛
❱ آب مخزن کاملا خالی است؛
❱ سنسور یخچال به آسانی عمل نمی کند و یا کاملا از کار افتاده؛
❱ صفحه دیجیتالی یخچال خاموش است و ارور را نشان می دهد؛
❱ موتور یخچال کاملا از کار افتاده است؛
❱ برفک زیادی در قسمت های متفاوت یخچال دیده خواهد شد؛
❱ واشر درب یخچال جدا شده است.

عیب یابی یخچال در تعمیرات وایت هاوس

زمانی که یخچال دچار یکی از موارد بالا یا هر مشکل دیگری بشود، اولین مرحله از تعمیرات تخصصی یخچال وایت هاوس، عیب یابی آن می باشد. در ابتدا باید از اتصال برق اطمینان پیدا کنیم؛ دو شاخه را چک کنید که از پریز برق جدا نشده باشد. اگر چنانچه سیم برق دچار قطعی باشد با احتیاط پریز را از دو شاخه جدا نمایید و با تعمیرکار فان سرویس تماس بگیرید.
اگر یخچال صدای غیر معمولی بدهد، یک دلیل شایع آن فن یخچال می باشد. وقتی یخچال به درستی تراز نشود آب در قسمت اطراف فن جمع می شود و کم کم منجمد خواهد شد. یخ زدن آب در آن قسمت از یخچال، دلیل جلوگیری از حرکت درست تیغه های فن است و سر و صدا تولید می کند. در صورت شنیدن این صدا، یخچال را از پریز جدا نمایید، صبر کنید که یخ ذوب بشود و یخچال را قبل از وصل کردن به برق، تراز نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی یخچال وایت هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی یخچال وایت هاوس در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی یخچال وایت هاوس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس