نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال هیمالیا در فان سرویس با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده در محل انجام میشود. تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا نیاز به تخصص حرفه ای دارد و هرگونه اشتباه در حین سرویس می تواند به دستگاه شما آسیب برساند. تعمیرات یخچال هیمالیا در فان سرویس با استفاده از قطعات مرغوب و خدمات تعمیرکاران متخصص انجام خواهد شد. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال هیمالیا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال هیمالیا

برای تعمیر یخچال هیمالیا راه‌ حل‌ های ساده زیادی وجود دارد که می‌تواند یخچال هیمالیای شما را دوباره راه‌ اندازی کند، بدون اینکه نیازی به مراجعه به تعمیرکار یخچال یا خرید یخچال جدید داشته باشید.

مراحل بررسی اولیه تعمیر یخچال هیمالیا

  1. کابل برق را بررسی نمایید

این ممکن است ساده به نظر برسد، اما اطمینان از اینکه یخچال هیمالیای شما برق مورد نیاز خود را برای روشن شدن دریافت می‌کند، همیشه اولین قدم می باشد. بررسی نمایید تا مطمئن شوید سیم محکم به برق وصل شده باشد و در اثر ارتعاشات کمپرسور به مرور زمان شل نشده باشد. اگر دوشاخه شما خیلی شل است، سعی نمایید پریز دیواری را تعویض کنید تا ببینید محکم‌تر کار می‌کند و دستگاه شما را به خوبی راه اندازی خواهد کرد.

اگر دستگاه شما دارای چراغی می باشد که زمان باز کردن در یخچال هیمالیا روشن می‌شود،این به این معنی است که شما مقدار زیادی برق دریافت می‌کنید.

  1. قطع کننده مدار خود را بررسی نمایید

اگر دوشاخه منبع مشکلات برق شما نبود، به تابلوی برق خود مراجعه کنید و مطمئن شوید که قطع کننده قطع نشده باشد. می‌توانید تشخیص بدهید که دارد یا خیر زیرا سوئیچ مشکی در وضعیت “خاموش” قرار خواهد گرفت و با بقیه بریکرهایی که به طور معمول فعالیت می کنند متفاوت به نظر می آید. اگر قطع کننده خاموش شده باشد، دوباره آن را روشن کنید و دوباره یخچال هیمالیای خود را به دوشاخه بزنید. به صدای زمزمه گوش بدهید تا نشان دهد برق در حال روشن شدن می باشد و چند ساعت صبر نمایید تا ببینید سرد می‌شود یا خیر.

  1. پریز برق را تست نمایید

اگر هنوز در روشن کردن یخچال هیمالیای خود با مشکل رو به رو هستید، از یک مولتی متر یا تستر پریز استفاده نمایید تا مطمئن شوید که جریان برق به پریز زمان روشن بودن قطع کننده برق می‌رسد. اگر اینطور نبود، یا اگر نشان‌دهنده مشکلی مانند جریان خیلی کم یا خروجی زمین نیست، وقت آن رسیده است که با یک برق‌ کار تماس گرفته شود تا سیم‌کشی منزلتان را تعمیر نماید.

  1. از سیم کشش بگذرید

اگر از سیم داخلی برای یخچال هیمالیای خود استفاده می کنید، ممکن است خراب باشد. کمپرسورها انرژی زیادی مصرف خواهند کرد و می‌توانند باعث گرم شدن بیش از حد سیم‌ها و پوسیدگی در طول زمان خواهد شد. یخچال یا خنک کننده نوشیدنی خود را مستقیماً به یک پریز دیواری اختصاصی وصل نمایید. اگر با این کار مشکل حل شد، سیم کشش را دور بیندازید. اگر نشد، یخچال را به دیوار وصل نمایید.

  1. ترموستات را بررسی نمایید

اگر یخچال شما برق دارد اما به اندازه کافی سرد نمی کند، ترموستات را بررسی نمایید. ضربه زدن به صفحه یا فشار دادن دکمه که دما را زیاد می کند، ساده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، بنابراین دما را به محدوده دلخواه خود برسانید و یخچال هیمالیا را دوباره ببندید. چند ساعت منتظر بمانید تا بررسی نمایید و ببینید آیا به کار برگشته اید یا خیر.

اگر هرگز صدای کمپرسور را نشنیدید و صدای زمزمه و ارتعاشات معمولی یخچال هیمالیای شما را نمی دهد، ممکن است ترموستات شما قطع یا خراب شده است، به این معنی که نمی تواند با یخچال شما ارتباط برقرار سازد تا روشن شود.

  1. مهر و موم درب را تست نمایید

اگر مهر و موم درب محکم نباشد، هوای سرد از یخچال هیمالیای شما نشت خواهد کرد و باعث می‌شود کمپرسور یخچال شما تقریباً دائماً کار می کند تا همه چیز خنک بماند. می‌توانید با قرار دادن یک تکه کاغذ قبل از بستن درب، مهر و موم درب را تست نمایید. اگر احساس کردید کشش دارید و برداشتن آن کمی مشکل شده است، مهر و موم مشکلی ندارد. اگر کاغذ به راحتی بیرون می‌خورد، واشر درب یخچال شما باید تعویض بشود. قبل از رد کردن این مشکل، حتماً همه طرف‌های درب را تست نمایید

برای رفع سریع مشکل، ممکن است بتوانید از قفل در برای ثابت نگه داشتن درب استفاده نمایید (اگر یخچال شما قفل دارد). دوباره تست کاغذ را امتحان نمایید و این بار در را قفل کنید. اگر کاغذ لیز نمی خورد، عادت کنید در را قفل کنید تا محکم بسته شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

تماس