نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال هایسنس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال هایسنس
132
28 دسامبر 2022
adminfan

اگر تعمیر یخچال هایسنس خود را به اشخاص قابل اعتماد بسپارید، دیگر لازم نیست نگران آخر کار باشید. انجام عیب یابی یخچال فریزر هایسنس توسط افراد متخصص و یا نمایندگی‌های این برند، کیفیت یخچال هایسنس شما را کاملا محفوظ نگه میدارد؛ و دستگاه شما با دستگاهی نو تفاوت ندارد. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال هایسنس می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هایسنس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال هایسنس

برای تعمیر یخچال فریزر هایسنس و رفع ارورهای آنها، ابتدا باید مقاومت آن را با مولتی‌ متر بررسی نمود. وقتی وضعیت این قطعه مشخص شود، می‌توان برای رفع ارور یخچال هایسنس اقدام کنیم. چنانچه رزیستور دستگاه مشکلی داشته باشد، ابتدا باید آن را تعویض نمود.

ارورهای یخچال هایسنس و مشکلات آن

هر خطایی که روی صفحه نمایش یخچال هایسنس نشان داده می شود، نشان‌ دهنده وجود ایرادی جزئی و معمولا جدی است. ارورهای یخچال هایسنس یه تعمیرکاران کمک زیای برای عیب یابی یخچال فریزر هایسنس دارد. خوب است شما نیز لیست ارور یخچال هایسنس را بدانید، تا از وضعیت دستگاه‌ خودتان کاملا آگاه شوید.

ارور E1 یخچال هایسنس

این خطا در بخش نمایش دمای یخچال نمایش داده شده است، و دور از خطای سنسور یخچال فریزر هایسنس می باشد.

ارور E3 یخچال هایسنس

کد خطای E3 توسط یک سنسور فریزر خراب ایجاد شده، و در قسمت نمایش دمای فریزر در صفحه نمایش یخچال هایسنس دیده می‌شود. به طور حتمی، این خطا نشان‌ دهنده اتصال کوتاه یا مدار باز درون سنسور دمای محفظه فریزر می باشد. متخصص تعمیر یخچال فریزر هایسنس این مشکل را با تعویض قطعه معیوب حل خواهد کرد.

ارور E4 یخچال هایسنس

وقتی قسمت نمایش دمای فریزر کد خطای E4 را نمایش می‌دهد، به این معنی است که سنسور یخ‌ زدایی دستگاه دارای مشکل است. همچنین، ممکن است یک مداری باز یا دارای اتصال کوتاه است. برای تعمیر یخچال هایسنس در این حالت نیز باید سنسور یخ‌ زدایی اواپراتور یخچال خراب را تعویض نمود.

ارور E0 یخچال هایسنس

کد خطای E0 در بخش نمایش دمای فریزر نشان می دهد، و نشان‌دهنده وجود مشکلی در سنسور محیط می باشد.

ارور E9 یخچال هایسنس

کد خطای F9 به دلیل وجود یک سنسور معیوب در یخ ساز روی صفحه نمایش یخچال هایسنس نشان داده می‌شود. این ارور یخچال هایسنس نیز در قسمت دمای فریزر نمایش داده خواهد شد.

ارور Eb یخچال هایسنس

وقتی بخش نمایش دمای فریزر کد خطای Eb را نمایش می‌ دهد، به این معنی‌ است که یخ ساز یخچال شما خراب شده است. ایرادات ایجاد شده برای این بخش دلایل متفاوتی دارد؛ از جمله گرفتگی لوله‌ های آب و لوله‌ های پشت یخچال، جرم بالای فیلتر، انسداد این قطعه و نیاز به تعمیر شیر برقی آب و … اگر با قسمت‌های مختلف راه اندازی یخساز و نحوه تعمیر آن آشنا نبودید، توصیه ما این است از کارشناسان فعال در نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس برای رفع ایرادات آن راهنمایی بگیرید.

ارور Ec یخچال هایسنس

کد خطای Ec نشان‌دهنده نقص در ارتباطات یخچال شما است. این در صفحه نمایش یخچال هایسنس در قسمت دمای یخچال نشان داده می‌شود. این ارور بدان معناست که یک مشکل ارتباطی بین برد صفحه نمایش یخچال هایسنس و برد یخچال هایسنس (برد اصلی) وجود دارد.

این خرابی ارتباطات برای یخچال شما بسیار ضرر دارد، و باید سریعا توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس بررسی و رفع بشود.

ارور Er یخچال هایسنس

زمانی که توانایی دریافت ارتباطات یخچال و فریزر شما آسیب می‌بیند، کد خطای Er روی صفحه نمایش یخچال هایسنس و در قسمت نمایش دما نشان داده می‌شود.

ارور EF یخچال هایسنس

کد خطا EF یکی دیگر از ارورهای یخچال هایسنس می باشد که در بخش دمای فریزر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر می‌شود. این خطا دو دلیل دارد؛ یا موتور فن اتصال کوتاه دارد، یا مدار باز می باشد.

برای عیب یابی یخچال فریزر هایسنس، سلامت این قطعات با مولتی‌متر تست، و در صورت لزوم توسط کارشناس تعمیرات یخچال هایسنس تعویض خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هایسنس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیر یخچال هایسنس در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس