نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال مابه

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال مابه
34
24 ژانویه 2023
adminfan

تعمیرات یخچال مابه در محل یکی از خدماتی می باشد که هر روز مخصوصا در کلانشهرها نیاز به آن بیشتر است. تعمیرات تخصصی یخچال فریزر مابه باعث می شود تا بتوان بعد از تعمیرات نیز مانند یک یخچال نو از این محصول استفاده کرد. تعمیرات یخچال فریزر مابه طیف بسیار گسترده ای دارد که در این قسمتبخش به این موضوع اشاره خواهیم کرد. نیاز به تعمیرات یخچال فریزر مابه امکان دارد به دلیل گرم شدن فضای داخلی یخچال یا فریزر است. گرم شدن محیط داخلی یخچال و فریزر امکان دارد به دلایل متفاوتی اتفاق بیفتد. خراب شدن نوار دور درب یخچال، کم بودن گاز، اختلال در عملکرد ترموستات،ایراد در فن کندانسور، اختلال در کارایی کمپرسور، اختلال در برد یخچال و پر بودن قفسه ها بیشتر از ظرفیت موجود از جمله علت های گرم شدن محیط داخلی یخچال فریزر استفاده می شود.  ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال مابه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال مابه و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال مابه

یکی دیگر از مواردی که امکان دارد باعث شود به خدمات تعمیرات یخچال مابه نیاز باشد، یخ زدن محیط داخلی یخچال فریزر است. این مشکل زمانی رخ می دهد که مواد غذایی موجود در یخچال دچار یخ زدگی باشند. این مورد می تواند علت های مختلفی مانند اختلال در ترموستات، خراب شدن برد، کثیف شدن کویل های کندانسور و مسدود شدن مسیر فن خروجی هوا با توجه به حجم بالای مواد غذایی موجود در یخچال را داشته باشد.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال مابه

یخچال فریزر مابه یکی از برندهای معروف و با کیفیت در زمینه یخچال می باشد و هر ساله به کشورهای متفاوتی صادرات دارد. اما باز هم خرابی این یخچال ها امر عجیب و دور از انتظاری نخواهد بود. تعمیرات یخچال مابه به دلیل تخصصی یکی از خدماتی می باشد که توسط تکنیسین های مجرب ما در مجموعه فان سرویس انجام می شود.
چنانچه هرگونه عیب و نقصی در یخچال خود مشاهده کردید کافیست به شماره های مندرج در سایت تماس گرفته شود. متخصصین ما ، به سرعت خود را به شما می رسانند تا مراحل عیب یابی و بعد تعمیر یخچال شما را انجام بدهند.

تعمیرات یخچال مابه در کرج

پیدا کردن مجموعه مطمئن تعمیرات یخچال در شهرهای بزرگی مثل تهران کار آسانی نیست. بسیاری از خانواده و افرادی که به علت نقص فنی، مجبور می شوند به تعمیرکار یخچال روی بیاورند ترجیح می دهند تعمیرکار و یا نمایندگی تعمیر یخچال در نزدیک محل زندگی آن ها باشد. دلیل زیاد این موضوع بعدپس از مقوله اعتماد مصرف کنندگان، مشکلات جابه جایی در کلان شهرها می باشد.
معمولا همه ما دوست داریم لوازم منزل، مخصوصا لوازم کاربردی، هر چه زودتر تعمیر بشوند. سرعت تعمیر لوازم خانگی در مورد یخچال اهمیت زیادتری پیدا می کند؛ به این علت که با خرابی یخچال بسیاری از مواد غذایی در معرض فساد و خراب شدن قرار خواهد گرفت. بنابرابن تعدادی از ما ترجیح می دهیم مرکز تعمیر یخچال در نزدیکی محل زندگی ما باشد تا با دسترسی آسانتر به آن ها هر چه زودتر بتوانیم نقص یخچال را برطرف نماییم. اگر یخچال شما با مشکلی مواجه بشود، در هر جایی از کرج که ساکن باشید، با یک تماس تکنسین ما در منزل شما حاضر می شوند.

تعمیرات ساید بای ساید مابه

یکی از بیشترین مواردی که در تعمیرات یخچال مابه مخصوصا برای ساید بای سایدها امکان دارد مشاهده شود، صدای زیاد موتور می باشد. صدای یخچال تا یک حدی طبیعی است به دلیل اینکه موتور آنها مقداری صدا تولید می کند، اما زیاد شدن بیش از حد غیر طبیعی است. دلایل متفاوتی ممکن است باعث بروز این مشکل شوند. قبل از هر چیز بهتر است جای ساید بای ساید مابه را از نظر تراز بودن بررسی نمایید. تراز نبودن یخچال می تواند دلیل اصلی بروز این مشکل باشد. اگر یخچال کاملا تراز بود باید به سراغ مواردی مانند خرابی موتور یا فن های دستگاه بروید.

از بیشتر مواردی که احتمال دارد در تعمیرات یخچال مابه مشاهده کنیم، کار نکردن موتور ساید بای ساید می باشد. اولین موردی که در این شرایط باید بررسی بشود، رله استارت می باشد. این رله یک قطعه مصرفی است که هر وقت عمر آن به پایان برسد، باید تعویض بشود. داغ شدن بسیار زیاد حد کمپرسور نیز می تواند منجر به خرابی رله شود. مورد بعدی که باید بررسی بشود، موتور یخچال است. نظر نهایی در مورد این که موتور سوخته یا خیر را باید کارشناس تعمیرات بگوید. اگر رله و موتور ایرادی نداشتند، به احتمال زیاد خرابی از برد ساید بای ساید است.

پیشگیری از خرابی یخچال

اگر یک سری نکات را در زمینه نگه داری یخچال رعایت نمود، کمتر به تعمیر یخچال، مخصوصا تعمیر یخچال مابه نیاز پیدا می کنید:
❱ برای یخچال خود حتما محافظ استاندارد برق تهیه نمایید.
❱ گاهی اوقات، با خاموش کردن یخچال، برفک های آن را از بین ببرید.
❱ اگر بخشی از یخچال دچار یخ زدگی بشود، هیچ گاه از چاقو و یا هر وسیله نوک تیز دیگری جهت جدا کردن آن استفاده نکنید.
❱ یخچال را در برار نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.
❱ یخچال را کنار وسایل گرمایشی مثل آبگرمکن، شوفاژ، اجاق گاز قرار ندهید.
❱ دقت نمایید که یخچال با دیوار فاصله گرفته باشد.
❱ هیچوقت تعمیرات یخچال مابه را خودتان انجام ندهید؛ مشکل یخچال شاید در ظاهر خیلی ساده است اما به علت تکنولوژی پیچیده این یخچال ها، تعمیر آن نه تنها کار افراد عادی نخواهد بود بلکه شاید خیلی از تعمیرکاران یخچال های معمولی نیز از نتوانند انجام دهند.
❱ مواد غذایی را زمانی که هنوز گرم هستند، در درون یخچال قرار ندهید. اجازه بدهید در محیظ آشپزخانه به دمای اتاق برسد، سپس آن را درون یخچال قرار بدهید.
❱ از قرار دادن وسایل سنگین بر روی یخچال پرهیز نمایید.
❱ حتما از تراز بودن یخچال اطمینان پیدا کنید.
❱ در زمانی که برای مدت کوتاهی منزل را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال را روی درجات پایین تر تنظیم کنید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال مابه ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال مابه در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال مابه در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال مابه ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال مابه در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس