نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر فیلور

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر فیلور

شرکت فیلور در سال های 1343 در تهران راه اندازی و آغاز بکار کرد ، این شرکت در شروع  برندهای آمریکایی هوور و فیلکو را مونتاژ و پس تولید میکرد که نام فیلور نیز برگرفته از ترکیب این دو برند میباشد. فیلور نامی قدیمی و بسیار آشنا در تولید لوازم خانگی است و از دیرباز جایی در خانه های ما برای خود داشته است. از محصولات این شرکت ها می توان یخچال های فیلور را نام برد که دارای سابقه یبسیار  درخشانی در تولیدات  این محصول می باشد. اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که یارمحصولات ایرانی مثل یخچال فیلور هستید ،می توانید با انتخاب خوب از نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در زمان وجود مشکل به راحتی  و آسانی آن را برطرف کنید. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر فیلور میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فیلور و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر امرسانتعمیر یخچال فریزر فیلور ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال فیلور:

با وجود نمایندگی در تعمیرات یخچال فیلور دیگر هیچ نگرانی و مشکلی برای برطرف کردن مشکل یخچال فیلور شما وجود ندارد.

با وجود نمایندگی معتبر در سرتاسر تهران و کرج می توانید در کمترین زمان ممکن بزرگ ترین مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

از خصوصیات در تعمیرگاه لوازم خانگی فان سرویس حاضر شدن در محل برای انواع تعمیر یخچال فیلور نام برد ، با وجود این مزیت و خواص دیگر نیازی به حمل یخچال ها خود و تحمل سختی و دردسرهای آن نیز نخواهید بود.

از دیگر مزیت ها و خواص تعمیریخچال فیلور در محل که نمی توان آن ها را نادیده گرفت، حضور خود شما در زمان  های تعمیر است ، با وجود خود مشتری نظارت کامل نیز صورت می گیرد و سبب می شود هیچ گونه کم کاری از سوی تعمیرکار شما نیز صورت نگیرد. همچنین می توانید دستگاه خود را به راحتی چک کرده و سالم و مانند روز اول تحویل بگیرید.

وجود افراد مجرب و خبره در نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در فان سرویس، تعمیر و رفع عیب یخچال در محل را با کمترین زمان برای شما مشتریان عزیز به ارمغان می آورد .

تعمیرکاران یخچال فیلور که در محل حاضر می شوند و همه سعی خود را می کنند تا قطعه ای که دچار مشکل شده است را تعمیر کنند و اگر قطعه نیاز به تعویض داشت با وجود خود مشتری و کسب تکلیف از او قطعه را کاملا تعویضو در صورت امکان تعمیر نمایند.

انواع مشکلات و خرابی های یخچال فیلور که نیاز به تعمیر دارند:

پیرو درخواست ها و سرویس های یخچال فریزر فیلور در فان سرویس متوجه اشتراک در مشکلات یخچال های فیلور شدیم ، این مشکلات عبارت اند از :

 1. به خوبی کار نکردن یخچال ها
 2. کم شدن  در سرمای یخچال
 3. برفک زدن در یخچال
 4. کارکردن یخچال ها همراه با سرو صدای بسیار زیاد
 5. خراب شدن لاستیک های درب یخچال
 6. خیس بودن درون یخچال فیلور
 7. یکسره کار کردن موتور های یخچال
 8. داغ کردن موتور یخچال و خاموشی دستگاه
 9. تراز نبودن یخچال وبسته نشدن صحیح درب آن
 10. یخ زدن انواع مواد غذایی داخل یخچال

خنک نکردن و تعمیر در یخچال فیلور در محل:

رایج ترین و معروف مشکلی که می تواند بین یخچال فیلور را درگیرکند کم شدن برودت آن یا همان کم شدن سرمای در یخچال است. یکی از دلیل های کم شدن سرمای یخچال کمبود گاز در یخچال ها می باشد .

با شارژ مجدد یخچال می توان این مشکل را نیز برطرف کرد. شاید اینکار به نظر ساده و راحت باشد ولی از حساس ترین خدماتی است که باید توسط تعمیرکار حرفه ای شما انجام شود. اگر شارژ گاز یخچال های فیلور به درستی انجام نشود و قسمت هایی نیز که دچار نشتی بوده اند بخوبی شناسایی و تعمیر نشده باشد ، گاز های یخچال مجددا خارج میگردد و سرمای یخچال دوباره از بین می روند.
برای تعمیر یخچال های فیلور در محل : نشت یابی ، رفع نشتی ، شارژ گاز با نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در فان سرویس تماس بگیرید .

تعویض لاستیک و تعمیر یخچال فریزر فیلور:

یکی دیگر از دلیل های خنک نکردن یخچال میتوانید لاستیک درب باشد ، اگر درب یخچال ها بسته نشود هوای گرم محیط میتواند کاملا وارد یخچال بشود و سبب بوجود آمدن این مشکل شود . لاستیک درب یخچال ممکن است بعد از مدتی با پارگی ، پوسیدگی و یا خارج شدن از جای خود سبب ورود هوای گرم به یخچال ها شود . درصورت بروز این مشکل نیز برای تعمیر یخچال فیلور باید لاستیک جدید خریداری و جایگزین شود و درب به خوبی ریگلاژ و از بسته شدن آن اطمینان کامل حاصل کرد .

خدمات پس از فروش فیلور در کرج:

برای استفاده از خدمات پس از فروش لوازم خانگی فیلور شما باید کارت ضمانت نامه دستگاه را داشته باشید و اگر از تاریخ گارانتی آن نگذشته باشد میتواند در صورت خرابی و هر گونه مشکلی هر دستگاه مثل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، کولر گازی، جاروبرقی و اجاق گاز از کارت ضمانت کمک بگیرید و با تماس با شرکت فیلور از خدمات رایگان نمایندگی رسمی فیلور در کرج نیز استفاده کنید، اما اگر از تاریخ گارانتی گذشته و یا کارت را گم کرده اید دیگر نمی‌توانید از خدمات پس از فروش فیلور در کرج بهره‌مند شوید ولی می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه لوازم خانگی فان سرویس تماس گرفته و از انواع خدمات ما بهره مند شوید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فیلور چه ویژگی هایی را دارد:

تعمیرات یخچال مثل دیگر وسایل برقی باید به تعمیرکاران متخصصی خود سپرده شود که به سیستم درونی این دستگاه ها تسلط داشته باشند. در غیر این حالت نه فقط ایراد دستگاه برطرف نشده، بلکه ایرادات دیگری نیز به آن اضافه خواهند شد. بهترین راه حل در این زمان نیز استفاده خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در فان سرویس می باشد.

 • تعمیرکار نمایندگی فان سرویس از مهارت، تجربه و دانش تخصصی در زمینه تعمیر یخچال فیلور در محل و منزل شما برخوردار است.
 • تعمیرکار یخچال فیلور به همه ارورها و ایرادهای این دستگاه آشنایی کامل دارد و به آسانی آن را رفع عیب می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی برای تعویض قطعات دستگاه از قطعات کاملا فابریک و اصلی و اورجینال همراه با گارانتی استفاده می کند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فیلور در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فیلور در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال فریزر فیلور ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فیلور در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس