نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر دیپوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر دیپوینت
25
3 آوریل 2023
adminfan

تعمیرکاران به طورکلی تعمیریخچال فریزر دیپونت را انجام می دهند. با تکیه بر تکنسین ها و متخصصان توانسته ایم تا رضایت مشتریان عزیزرا در این زمینه کسب کنیم. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر دیپوینت میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دیپوینت و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر دیپوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تنظیم نشدن درست میزان دما یخچال و فریزر دیپوینت

 • یخچال و فریزر را در سرما درست تنظیم نکرده باشید.
 • یخچال و فریزر دیپوینت در شرایط زمستانی و تابستانی نیاز دارد تا دمای گوناگون برای آن در نظر گرفته باشد.
 • طبق معمول در زمستان سرما را بر روی 4 یا 5 و در تابستان سرما یخچال و فریزر را بر روی 2 یا 3 درجه تنظیم کنید.

بودن مواد غذایی بیش از اندازه درون یخچال و فریزر دیپوینت

این وضع سختی های زیادی را برای یخچال و فریزر به وجود میاد.

 • اول اینکه مقدار هوای کمتری در یخچال و فریزر به وجود میاد و هر بار با باز و بسته شدن درب یخچال و فریزر این مقدارهم خارج می شود.
 • دوم اینکه بعضی از مواد غذایی ممکن است سرما سازهای یخچال و فریزر رابسته نگه دارد.
 • بسته های بزرگ را نباید در اخریخچال و فریزر و هوا سازهای آن قراربدهید.

آسیب دیدن لاستیک درب یخچال و فریزر دیپوینت

 • اگر درب یخچال و فریزرهای شما به خوبی بسته نشد، با گذشت زمان سردی از بین میرود و در اخر سرمای دلخواه نخواهد داشت.
 • اگر ایراد در لاستیک درب یخچال و فریزر وجود داشته باشد، درب به خوبی بسته نمی شود.
 • به این دلیل اگر با چالش سرد نشدن یخچال و فریزر مواجه شدید؛ بی شک لاستیک درب یخچال و فریزر دیپوینت است یخچال و فریزر دیپوینت خود را بازدید کنید.

خراب بودن کمپرسور و رله یخچال و فریزر دیپوینت

 • کمپرسور یخچال و فریزر دیپوینت با تبدیل گاز به مایع و پمپاژ آن به گرداننده موجب خنک کردن یخچال و فریزر می شود.
 • اگر کمپرسور یا رله آن به هر دلیلی خراب شود، فرآیند خنک کردن یخچال و فریزر دیپوینت کار نمی کند.
 • همچنین اگر رله کمپرسور یخچال و فریزر از کار افتاده باشد، موتور یخچال و فریزر قادر به شروع کار نیست و در نتیجه با مشکل نبود سرمای یخچال و فریزر دیپوینت مواجه خواهید شد.

کار نکردن فن گرداننده یخچال و فریزر دیپوینت

نقش اصلی موتور فن گرداننده همگن کردن هوای حاضرداخل دستگاه و به گردش در آوردن سرمای ایجاد شده توسط گرداننده به فضای داخلی دستگاه می باشد. در صورت کار نکردن این بخش سرمای تولید شده در گرداننده به محیط منتقل نمی شود و باعث گرم شدن دستگاه می شود.

فقدان گاز یخچال و فریزر دیپوینت

 • اگر گاز یخچال و فریزر دیپوینت شما کم باشد ؛ باعث خنکی کم در یخچال می شود.
 • باز در نظر داشته باشید که گاز کم باعث مداوم کار کردن کمپرسور یخچال و فریزر می شود.
 • در نتیجه با گذشت زمان موجب سوختن کمپرسور می شود.
 • تعمیر و تغییر موتور باید بعد از شستشوی کامل لوله های دستگاهایی که جزوه روغن و گرد و خاک بر آمده از سوختن کمپرسور می باشد انجام شود، اول گاز درون دستگاه با رعایت نکات ایمنی و حرفه ای خارج کرده و تمام لوله ها را با مواد مخصوص شستشو بدهیم و بعدش موتور جدید را جایگزین و لوله ها را با دقت جوشکاری کرده، سپس دستگاه را خالی کردن و شارژ گاز می کنیم.

خالی کردن و شارژ گاز یخچال و فریزر دیپوینت

 • شارژهای گاز باید بعد از خالی کردن کامل که سبب ایجاد خلا در سیستم کرده انجام گیرد، به این علت اگر هوای حاضردر لوله های داخل و بیرون دستگاه تخلیه نشود این هوا با گاز مبرد ترکیب شده و باعث پیشگیری از تولید سرما می شود. به همین علت برای شارژ گاز به صورت حرفه ای حتما باید در ابتدا دستگاه را کامل خالی نمود و بعد از این مرحله اندازه دقیق گاز تعیین شده به وسیله کارخانه را به دستگاه تزریق کرد.

سوختن و یا از کار افتادن موتور یخچال و فریزر دیپوینت

 • موتور مسئولیت قطع کردن گاز به منظور به وجود آمدن سرما را خواهد داشت که مقدار این کاربه اندازه قدرت کمپرسور بستگی دارد؛ در حالی که از کار نکردن موتور از مقدار قدرت آن کم شده و در صورتی دیگر ممکن است سیم پیچ الکتریکی آن گرفتار آسیب باشد که در هر دو صورت ایجاد گرم شدن دستگاه شده و تنها راه عمل به عوض کردن موتور می باشد.

بودن روغن در لوله های یخچال و فریزر دیپوینت

 • گاز مبرد تنها وقتی میتواند باعث عملیات سرد شدن و تبرید دستگاه شود که همه ی لوله های درونی و بیرونی دستگاه فاقد از هرگونه روغن و چربی بوده باشند ، به این دلیل گاز مبرد به روی دیواره داخلی لوله های گرداننده تولید سرما می کند که بودن روغن به روی دیواره داخلی در لوله ها باعث خدداری این عمل می گردد.

خرابی فیلتر خشک کن گاز یخچال و فریزر دیپوینت

 • درون فیلتر خشک کن گاز دانه های ریزی قرار دارد که مقدار جذب نمناکی و ریز گردها را دارد، زیرا در جایی که نمناکی وجود داشته باشد گاز مبرد خواصیات های شیمیایی خود را از دست می دهد و دیگر قادر به تولید سرما نخواهد بود.

انسداد شدن لوله یخچال و فریزر دیپوینت

 • گاز مبرد پس از اینکه زیرکمپرس قرار گرفت در زمان عبور از لوله موئین فشار بسیار بالایی نماید که توانایی تولید سرما را داشته باشد؛ به دلیل مقدار اندازه داخلی بسیار کم لوله موئین، این تکه استعداد بیشتری در انسداد شدن به وسیله عامل های محیطی مثل سذرات معلق و ریز گردها را دارد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و یخچال فریزر دیپوینت در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دیپوینت و در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس