نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

لوازم های خانگی بلومبرگ ساخت کدام کشور ها است؟

یکی از برند های خوش نامی که در بازار های لوازم خانگی  بسیار درخشان عمل می کند، محصولات برند بلومبرگ است. این برند به ارائه محصولاتی بسیار خوش ساخت و زیبا معروف شده که دارای کیفیت نمونه زدنی ای هستند. برای این که بدانیم لوازم خانگی این برند بسیار محبوب و معروف ساخت کجاست، سری به تاریخچه این مدل برند می زنیم. نخستین صاحب بلومبرگ، برنارد بلومبرگ آلمانی حدود دو قرن پیش رویای ساخت لوازم خانگی منطبق بر علم روز را در خود سر پروراند. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هات پوینت و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ

اما برنارد بلومبرگ در سال های نخستین کارش در زمینه های متالوژی و جوش فلزات فعالیت خود را نیز آغاز کرد، اگر کمی با این نوع صنعت آشنا باشید، می دانید که متالوژی و جوش های فلزات صنعت مادر در زمینه های تولید لوازم خانگی است. اما از آن جایی که فکر تولید لوازم خانگی از سر آقای بلومبرگ بیرون نمی آمد، صنعت جوش را نیز رها کرد و شروع به ساخت وسایل خانه میکند.

روند پیشرفت و موفقیت در همه سال هایی که این شرکت  فعالیت می کرد، ادامه داشت و 30 سال پس از رونمایی از نخستین ماشین لباسشویی، نمایندگی بلومبرگ ماشین لباسشویی جدید و اتوماتیک خود را به بازار های فروش و میدان رقابت نیز عرضه کرد. در بازار های اروپا برند بلومبرگ در دسته ی محبوب ترین تولید کننده های لوازم و کالا خانگی جای دارد. این محبوبیت فقط به جهت سابقه طولانی این برند نبود، بلکه به خاطر تولید محصولات با کیفیتی بود که به سادگی خراب نمی شدند و در حالت خرابی نیز نمایندگی تعمیر بلومبرگ خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته بود.

یکی از ویژگی های مهم و جذاب دیگر بلومبرگ، که شاهدی بر اصالت و کیفیت این برند است، تولید محصولاتی دوستدار در محیط زیست است. با توجه به اهمیتی که حفظ محیط زیست در سال های اخیر بین کشور ها پیدا کرده است، این برند در همه مراحل تولید خود، نظارت های محیط زیستی را انجام می دهد و همه محصولات این کمپانی دارای ISO 14001 هستند. در دوره ای ک بسیاری از کارخانه ها فقط به سود بیشتر توجه دارند و با تولید آلودگی زیاد، به محیط های زیست آسیب می رسانند، نمایندگی بلومبرگ، گام بسیار بزرگی را در این راه برداشته است.

نمایندگی لوازم خانگی بلومبرگ:

تا این جا متوجه شدیم که نمایندگی های بلومبرگ به جهت ارائه کالای با کیفیت و مطابق با انواع تکنولوژی روز، نخست در همه اروپا  و پس از آن نیز در کشور های دیگر جایگاه ویژه ای را کسب کرد. اما فقط تولید یک محصول با طول عمر بسیار بالا و عملکرد کاملا مناسب کافی نیست.

  • ارسال فوری کالا خریدار شده
  • حضور نماینده کاملا متخصص برای نصب
  • ارسال تعمیرکار معتبر برای تعمیر عالی محصول
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
  • پاسخگویی مسئولانه و حرفه ای

انواع تعمیر لوازم خانگی بلومبرگ و تعمیرات تخصصی:

تاریخ تولد لوازم خانگی بلومبرگ به سالهای 1883 و در کشور آلمان بر می‌گردد یعنی هنگامی که شخصی به نام برنارد بلومبرگ در کارخانه خود از صنعت فلز برای تجارت  کسب و کار استفاده کرد. ولی به تدریج این کارخانه از تجارت فلز نیز دست کشید و سرانجام در سال های 1935 با ایجاد یک خط تولید حرفه ای ، برای ساخت انواع لوازم خانگی اقدام کرد، شهرت این مجموعه به علت ساخت یخچال و فریزر با کیفیت بود که تولید آن از سال های 1949 شروع شد و تا پنجاه سال بی رقیب باقی ماند. چند سال بعد بود که سهام این شرکت توسط شرکت آرچلیک (سومین قدرت تولید کننده لوازم خانگی در اروپا)  به طور کامل خریداری شد و با سرمایه بیشتری وارد بازار لوازم خانگی شد. این لوازم در بالاترین نوع کیفیت خود ساخته می‌شوند و حائز تمامی استانداردهای مدیریت کیفیت، سلامت و بهداشت، زیست های محیطی و غیره هستند. برای نخستین بار در سال 2006 محصولات بلومبرگ وارد بازار خرید و فروش بزرگ آمریکا شدند.

 نمونه محصولات بلومبرگ:

در ایران مثل دیگر نقاط دنیا محصولات بلومبرگ بسیار پرطرفدار و محبوب هستند، کیفیت های بالا، قیمت مناسب، استفاده از نوآوری‌های به روز و منحصر به فرد و سازگار با فضای خانه و آشپزخانه ایرانی از علت این طرفداری است. لوازم خانگی بلومبرگ از جادارترین های محصولات در بازار ایران هستند، ساخت زیبا و منحصر به فردی داشته و از انواع فناوری‌های الکتریکی در کنترل و استفاده از آن ها نیز  بهره گرفته شده است. در مورد دیگر لوازم بلومبرگ نیز وضعیت به همین صورت است. ولی عدم بازرسی فنی و عدم دقت در حفظ و استفاده از انواع محصول در شرایط بهینه سبب افزایش آسیب‌های وارد شده به انواع لوازم خانگی بلومبرگ خواهد شد. در حفظ لوازم ارزشمند بلومبرگ از دستگاه های کوچک تلفن بلومبرگ تا بزرگ خود نهایت تلاش خود را به کار ببرید و کوچکترین مشکلات به وجود آمده را با تعمیرکاران متخصص بلومبرگ در میان بگذارید تا آن ها بتوانند مشکلات شما را کاملا رفع کنند

تعمیرات یخچال فریزر با قطعات مجاز و اورجینال بلومبرگ

در بالا نیز اشاره کردیم که هر زمان از نمایندگی بلومبرگ خرید کنید، این شرکت امکان استفاده از انواع خدمات پس از فروش خود را برای شما فراهم می کند. پس هر زمان که در عملکرد دستگاه خود مشکلی را دیدید، بدون اتلاف وقت با نمایندگی در تعمیر بلومبرگ تماس بگیرید تا آن ها با اعزام انواع کارشناسان حرفه ای مشکل وسیله شما را کاملا پیدا کرده و در اسرع وقت آن را کاملا رفع کنند.

توجه داشته باشید که کارشناس اعزامی از سوی  دیگر نمایندگی بلومبرگ، به این امر آگاه می باشد که برای تعویض  انواع قطعات دستگاه شما حتما باید از قطعه اورجینال و عالی استفاده کند، چرا که در حالت عدم استفاده از قطعات اصلی، دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاهی، مجددا نیاز به تعمیرات پیدا می کند و حتی برخی از مواقع، قطعه تقلبی به باقی قطعات و عملکرد کلی دستگاه آسیب های جدی می رساند. در موارد بسیاری لوازم خانگی که برای تعمیر آن ها از تعمیرکار متفرقه و قطعات بی کیفیت تقلبی نیز استفاده شده بود، برای همیشه از کار می افتادند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس