نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر ایندزیت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر ایندزیت

یخچال فریزرها جزو مهمترین و اساسی ترین وسایل  برقی موجود در هر خانه می باشد ، به دلیل کارایی بسیار زیاد این دستگاه ، و در حالت خرابی ، فاسد شدن انواع مواد غذایی موجود در یخچال در زمان بسیار کم ، اما لازم نیست نگران این موضوع باشید ، چون درصد بسیار زیادی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر ها با یک بررسی کاملا جزئی و شناخت مشکل قابل حل و برطرف کردن آن هست و خوب طبیعتا برخی از این نوع مشکلات باید به دست تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی نیز سپرده شود. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر ایندزیت میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال فریزر ایندزیت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تاریخچه شرکت  ایندزیت:

شرکت ایندزیت در سال ۱۹۷۵ به تاسیس و به ثبت رسید و فعالیت خود را بشکل محدود در لوازم خانگی شروع کرد. سپس در سال ۱۹۸۷ وارد بازار بورس  در میلان ایتالیا شد و تواسنت با افزایش در سرمایه خود از طریق فروش در سهام به عمده مردم اقدام به توسعه  در زیرساخت ها و انواع محصولات خود هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی نیز بکند. شرکت ایندزیت در ۸ منطقه مختلف عمده اقتصادی دنیا فعالی می باشد و به غیر از مرکز محصولات لوازم خانگی ایندزیت در این ۸ منطقه و تولید محوصلات به ارائه مرکز خود به دیگر نقاط جهان نیز اهتمام ورزیده است . ۸ منطقه صنعتی  و  بزرگ ایندزیت در کشور های مثل ایتالیا، لهستان، انگلستان، روسیه و ترکیه قرار دارند. این شرکت با داشتن بیش از ۱۶۰۰۰ نیروی کار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های موجود در جهان مطرح است.

شرکت لوازم خانگی ایندزیت با تمرکز مدارم بر روی انواع  مختلف طراحی محصول ، احترام به محیط زیست و توسعه قابلیت های هوشمندانه محصولات خود هر روز رو به نیز تکامل بوده و به عنوان یکی از مطرح ترین نوع برند ها خود را به جهان معرفی کرده است.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال ایندزیت تماس بگیرید؟

 • اگر در یخچال ایندزیت خود صدای بسیار عجیبی یا بلندی  شنیدید، اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به شکل یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد سیستم و موتور خود شده است. اگر درون کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را نیز سرد نمی کند دچار مشکل افت در سرما شده که باید برای تعمیرات با نمایندگی و تعمیر یخچال ایندزیت با مراکز خدماتی تماس بگیرید.
 • چنانچه یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل انواع برفک در  خود شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال ایندزیت نیز تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای مقداری آب مشاهده کردید یا زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی جزی شده یا اینکیه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی را نشان نداد باید باید فورا رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ایندزیت در استان خود تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی های یخچال ایندزیت:

در سال های گذشته به علت کمبود تکنسین های یخچال فریزر در زمینه های مختلف تعمیر یخچال ایندزیت مشتریان محترم مجبور بودند برای تعمیرات حتی جزئی ، یخچال خود را با سختی فراوان حمل و به نمایندگی یخچال فریزر ایندزیت منتقل نمایند تا بتوانند آن را تعمیر کنند . که این کار بسیار پر هزینه بوده و امکان آسیب دیدگی بیشتر و شدید تر  وسیله حین حمل و نقل نیز وجود داشت، همچنین باید یخچال فریزر ها مدت های در تعمیرگاه می‌ماند تا کاملا تعمیر شود.
اما امروزه با وجود تعمیرگاه های نمایندگی‌ یخچال ایندزیت در سراسر کشور و تهران سبب شده افراد حین مواجه شدن با خرابی یخچال حتی مشکلات بزرگ به راحتی با نمایندگی‌های مربوطه نیز تماس بگیرند. و سفارش تعمیرات یخچال خود را به خوبی ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن مشکل یخچال را کاملا رفع کنند.

نمایندگی های یخچال فریزر ایندزیت:

کارشناسان تیم فان سرویس بعد از تماس های تلفنی یا ثبت تعمیرات آنلاین نخست سعی میکنند مشکلات جزئی را کاملا تلفنی حل کنند و یا به محل مراجعه و با شکیبایی مشکل یخچال ساید را بدون خارج کردن در یخچال از محل کاملا تعمیر کرده و در حالت  لزوم تعمیر قطعه‌ در کارگاه، بعد از رفع مشکل دوباره به محل بازگرداند و با دقت بسیار نصب و راه اندازی کنند.
تیم فان سرویس خیال شما را کاملا راحت و آسوده کرده و سبب شده تا دیگر نگران تعمیر یخچال ایندزیت شما نباشید. در حالت بروز مشکل به راحتی می توانند آن را در محل نیز تعمیر نمایند.

نکات مهم سرویس و نگهداری در یخچال ایندزیت :

بهتربن تعمیرکار یخچال ایندزیت برای انواع حفظ کیفیت دستگاه شما به ارائه نکات ایمنی پرداخته شده است تا با رعایت کردن موارد زیر علاوه بر اینکه کمتر نیازمند انواع تعمیر یخچال های ایندزیت خود می شوید، در هزینه های شما نیز صرفه جویی می نمایید. همچنین به خواندن متن ادامه دهید تا چنانچه فنی هستید بتوانید به راحتی به رفع عیب و تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت خود نیز  بپردازید.

 1. از قرار دادن دستگاه در معرض باران، باد و یا نور مستقیم خورشید اکیدا خودداری کنید.
 2. یخچال ایندزیت را به دور از انواع وسایل گرمازا مثل بخاری نصب کنید.
 3. به عناصر خنک کننده درونی دست نزنید؛ زیرا احتمال ساییدگی پوست یا سرمازدگی نیز وجود دارد.
 4. هنگام وصل کردن دستگاه، همیشه دو شاخه را کاملا از پریز برق بکشید، کابل را کامل نکشید.
 5. قبل از تمیز کردن، همیشه دستگاه خود  را خاموش کرده و آن را از منبع برق مستقیم جدا کنید.
 6. کویل های کندانسور را مرتبا با استفاده از جاروبرقی و یا یک قلم موی درشت به خوبی  تمیز کنید.
 7. سعی کنید یخچال را پر نگه دارید. در حالتی که مواد غذایی کافی در دسترس شما ندارید، می توانید از چند پارچ آب نیز استفاده کنید.
 8. دستگاه را روی فرش یا موکت خود قرار ندهید.
 9. یخچال ایندیزیت را روی یک سطح یکنواخت و صاف قرار دهید تا از لرزش احتمالی  در دستگاه هنگام روشن بودن نیز  جلوگیری کنید.
 10. دستگاه را در مکان هایی که درجه حرارت بسیار پایین تر از -5 درجه سانتی گراد است، نصب نکنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر ایندزیت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایندزیت در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس