نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر ال جی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر ال جی

هزینه تعمیر یخچال ال جی معیوب (اگر به موقع و سریعا به آن رسیدگی نشود)، گاهی می‌تواند حتی بیش از هزینه خرید یک یخچال جدید دیگر با ظرفیت پایین‌تر باشد و همچنین می‌تواند سبب از بین رفتن مواد غذایی درون  یخچال شود. یخچال‌های ال جی معمولاً با حفظ دمای تنظیم شده، روشن و کاملا خاموش می‌شوند و اگر به دمای درونی  یخچال توجه نکنید، به‌راحتی ممکن است دچار این تصور شوید که یخچال شما کملا خاموش شده و خراب نیست! در حالی‌که واقعیت این است که یخچال دچار مشکل شده و اگر همان‌طور که گفتیم به این مشکل، به موقع توجه نکنید، ممکن است هزینه های بیشتری روی دستتان بگذارد. ما در نمایندگی یخچال های ال جی ، آمادگی داریم تا تکنسین‌های خود را در تمام روزهای هفته و ساعات برای بازدید و تعمیرات یخچال ال جی شما به منزل شما اعزام کنیم. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر ال جی می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تاریخچه شرکت ال جی:

شرکت ال جی در تاریخ یکم اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تأسیس گردید. در تاریخ های ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید نخستین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره نیز  شناخته شد. این شرکت در ماه نوامبر ۱۹۶۲ نخستین تلفن کره‌ای،  و در ژانویه ۱۹۶۵ نخستین یخچال کره‌ای، در اوت ۱۹۶۶ نخستین  تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ اولین تهویه مطبوع کره‌ای را نیز ساخت. ال جی در مارس ۱۹۶۸، اولین شعبه خود را در خارج از کشور کره یعنی در نیویورک و در اوت ۱۹۷۸ اولین مرکز فروش خود را در  ایالت متحده آمریکا نیز تأسیس نمود. با هدف پیشرفت، این شرکت در ژانویه ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شده و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال جی الکترونیک نیز تغییر یافت. پس از ادغام و سیر تحولات در سال ۱۹۷۸ با صادراتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار مقام اول را در صنعت الکترونیک کسب نمود. به دنبال این موفقیت در دسامبر ۱۹۹۱ با صادرات ۲ میلیارد دلار لوازم خانگی مقام نخست را در جهان کسب نمود. در ۲۷ مارس ۱۹۹۵ با ارایه طرح های چالش ۲۰۰۵، دومین تولد شرکت ال جی الکترونیکس نیز شکل گرفت .

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کرج:

غذای گرم یا فریزر در حال یخ‌زدایی از نشانه‌های آشکار و مشهود  خرابی یخچال ال جی می باشد. در هنگام مواجهه با این موارد، نخست چراغ‌های برق روی یخ‌ساز را بررسی کنید. به صدای چرخش فن ها گوش دهید. در صورت وجود برق، ترموستات داخلی دستگاه را تنظیم کنید، اما اگر هنوز هم یخچال به اندازه کافی سرد نیست، یخچال را کامل از برق بکشید و یک چراغ یا لامپ را نیز به پریز برق بزنید تا مطمئن شوید که پریز، برق کافی دارد. سپس یخچال ال جی را از دیوار جدا کنید و به صدای زمزمه یا موتور در حال کار آن با دقت گوش دهید. اگر موتور نیز کار می‌کند اما دمای درون یخچال نیز بالاتر از حد نرمال آن است و تنظیم ترموستات نیز مشکل راکاملا برطرف نمی‌کند، ممکن است نیز کمپرسور، ترموستات، رله یا تایمر یخ‌زدایی نیاز به تعمیرات داشته باشد. در هرکدام از این موارد می‌توانید با ما در نمایندگی یخچال ال جی  در کرج تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی در منزل:

تعمیرات یخچال ال جی در منزل نیز از جابجایی یخچال و انتقال آن به مراکز تعمیرات نیز جلوگیری می کند. با درخواست این سرویس ها از نمایندگی ال جی در مرکز سخت افزار ایران، تکنسین به آدرس مورد نظر شما نیز اعزام شده و اقدامات لازم را برای انواع عیب یابی و ترمیم دستگاه نیز انجام می دهد. بنابراین دیگر متحمل زحمات جابجایی در یخچال نمی شوید و احتمال آسیب دیدگی های دستگاه در حین انتقال به تعمیرگاه نیز به مقدار صفر می رسد. در ادامه متن، پاسخ سوالات شما در خصوص نحوه دریافت خدمات تعمیر یخچال ال جی در محل را می دهیم تا راحت تر و سریع تر برای رفع ایرادات یخچال خود اقدام به تعمیر کنید.

تعمیر یخچال ال جی در تهران:

برای تعمیر یخچال ال جی در تهران با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت، تیم تعمیرات یخچال نمایندگی ال جی در خدمت شما هستند. جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال های ال جی در منزل، می توانید با یکی از شعب نمایندگی lg  تماس بگیرید یا اینکه میتوانید از خدمات فان سرویس استفاده کنید . همکاران ما پس از دریافت آدرس و دیگر اطلاعات مورد نیاز،  به محل مورد نظر شما آمده و پس از بررسی و عیب یابی دقیق یخچال، آن را ترمیم و تعمیر می کنند.

تعمیرات یخچال ال جی در کرج:

تعمیرات در یخچال ال جی در کرج، توسط نمایندگی ال جی در فان سرویس انجام می شود. ساکنین کلیه مناطق استان البرز اعم از اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، ملارد، باغستان، رجایی شهر، عظیمیه، جهانشهر، هفت تیر و … می توانند برای یخچال یخچال ال جی در منزل، با ما تماس بگیرند. تخصصی ترین  نوع خدمات تعمیر انواع یخچال های دوقلو، بالا و پایین، ساید بای ساید، یخچال-فریزر و … در سریع ترین زمان به متقاضیان محترم ارائه می گردد.

سرویس و عیب یابی  در یخچال ال جی:

سرویس و عیب یابی یخچال ال جی یکی از مراحل بسیار مهم در تعمیرات این دستگاه است. با عیب یابی دقیق و اصولی، تکنسین متوجه انواع ایرادات دستگاه شده و مسیر مشخصی را برای تعمیر آن نیز تعیین می کند. این در حالی است که اگر عیب یابی به درستی انجام نگیرد ، ممکن است قطعات اشتباهی تعمیر یا تعویض شوند و مشکل یخچال نیز برطرف نشود. تیم تعمیر یخچال ال جی در منزل، گاهی تشخیص می دهند که هیچ یک از قطعات یخچال ها آسیب ندیده و یک سرویس کلی برای رفع انواع مشکلات آن کفایت می کند. در این حالت دستگاه تراز شده و اقداماتی مانند  شستشوی فیلترها، بررسی قطعات و … برای سرویس کلی آن نیز انجام می شوند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس