نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال فریزر آمانا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال فریزر آمانا

تعمیر یخچال فریزر آمانا در کرج، تیم فان سرویس آماده خدمات رسانی برای تعمیر یخچال فریزر آمانا در کرج و حومه است، گروه فان سرویس به عنوان یک متخصص مجاز همیشه و نمایندگی بیشترین برندها در رده اول تعمیرات یخچال فریزر آمانا در کرج و استان البرز می باشد، از این طریق ما بهترین خدمات تعمیرات یخچال آمانا در کرج را به شما ارائه خواهیم داد، نگران نباشید همیشه ما کنارتان هستیم. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر آمانا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانان و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر آمانا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

مشکلات خرابی تعمیر یخچال فریزر آمانا

یخچال کار نمی کند و خنک نمی شود

اگر در بخش فریزر مواد غذایی کاملا” از حالت فریز در آمده باشد (به عنوان مثال مرغ و گوشت کاملا شل و نرم شده است) در صورتی که دوشاخه به پریز مستقیم وصل است بدون استفاده از سه راهی ها و با دستگاه دیگری مشترک نیست و آب شدن مواد غذایی به علت قطعی برق نباشد با مرکز خدمات فان سرویس تماس بگیرید. آیا لامپ داخل یخچال روشن می شود؟ * در صورت مثبت بودن پاسخ، اگر روی صفحه نمایشگر « پیغام خطا » می بینید، بامرکز خدمات فان سرویس تماس بگیرید. * در صورت منفی بودن جواب ، 1- پریز برق ایرادی ندارد ؟ جهت کنترل می توانید دستگاه دیگری مانند سشوار را به پریز برق وصل کنید تا معلوم شود برق دارد یا خیر. 2- بررسی نمایید از سه راهی برای برق استفاده نشده باشد. یخچال باید مستقیم به یک پریز مستقل متصل باشد. 3- دوشاخه یخچال ایرادی ندارد؟ به این معنی که کاملا داخل پریز متصل باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نباشد.

فریزر برفک زده شده است

مشکل برفک به چه شکل دیده می شود؟ *** 1)چنانچه یخزدگی به صورت یک تیکه به قطر 1 سانتی متر یا نیم سانتی متر و یا بیشتر دیده شود با مرکز خدمات فان سرویس تماس بگیرید. 2) اگر برفک به صورت قطرات آب یخ زده (قندیلک) بر روی دیواره داخلی فریزر و سقف دیده شود این امر طبیعی می باشد. چون با باز شدن درب فریزر رطوبت درون آن در هوا جذب فریزر خواهد شد. 3 ) اگر داخل مشما مواد فریز شده ذرات ریز برفک دیده شود، به دلیل رطوبت ماده غذایی است و طبیعی می باشد. 4 ) اگر یخ زدگی به شکل یک پوسته نازک دیده شود یعنی به اندازه ای که بتوان با حوله یا دستمال پاک کرد طبیعی است. معمولا در فصل تابستان به دلیل رطوبت زیاد هوا این مورد بیشتر دیده می شود.

بدنه یخچال گرم شده است

1- اگر گرمای به وجود آمده مربوط به بدنه کناره درب،ستون میانی و یا پشت یخچال باشد، کاملا طبیعی می باشد. 2- فاصله از دیوار و کناره های یخچال: (کناره ها حداقل 6 سانتی متر و از پشت 11 سانتی متر و از سقف 35 سانتی متر)

مواد داخل یخچال یخ زده می شود

1- آیا « تنظیم دما » به صورت درست انجام گرفته است یا خیر؟ برای راهنمایی به بخش « تنظیم دما» مراجعه نمایید. 2-در یخچال :طبقه های بالای یخچال خنکترین قسمت هستند میوه و سبزی جات و لبنیات را در طبقات بالا قرار نگذارید. 3- در یخچال هرچه از قسمت درب به طرف دیواره عقب نزدیک تر شویم خنک تر است (مواد غذایی آبدار مانند هندوانه نباید به دیواره عقب چسبیه شود). 4- میوه و سبزیجات حتما باید در کشوی جا میوه ای قرار بدهید و قرار دادن میوه و سبزیجات بر روی طبقه ها ، آنها را به صورت نیمه فریز می کند. 5-اگر فقط میوه و سبزی در کشوی مخصوص یخ می زند بررسی شود که دمای کشو در حالت نیمه فریز(مرغ و گوشت) قرار نگرفته باشد، در این صورت روی دمای میوه و سبزیجات قرار بدهید. 6-چنانچه با تغییر تنظیم دما به گرم ترین درجه و رعایت کردن موارد بالا، مواد غذایی یخ زده است با مرکز خدمات فان سرویس تماس بگیرید.

تنظیمات دمای یخچال به هم خورده است

1- اگر این تغییر دما « بعد از رفتن برق» یا « کشیدن دوشاخه از برق» به وجود آمده است ،طبیعی است و نیاز به تنظیم مجدد خواهید داشت. 2- در سر راه دستگاه سیم سیار قرار نداشته باشد. یخچال باید به برق مستقیم متصل باشد و امکان دارد به دلیل وصل شدن به سه راهی و با یک جابجایی، برق دستگاه قطع و وصل شده است و تنظیمات به حالت اولیه برگشته است. باید دوباره تنظیمات انجام بشود. 3- در صورت استفاده کردن از محافظ ، این مورد زیاد دیده می شود. 4- در صورتی که بجز موارد بالا تنظیمات خود به خود تغییر کند با خدمات فان سرویس تماس بگیرید.

یخچال بوی بد می دهد

اگر مواد داخل یخچال و فریزر در ظرف های در بسته یا مشما نگهداری نشود، بوی مواد غذایی به صورت ترکیبی از بوهای متفاوت،در یخچال ایجاد بوی بد خواهد کرد. برای تمیز کردن و رفع بو مراحل زیر انجام شود : 1- با جوش شیرین و وانیل و اسفنج تمام بخش های داخلی یخچال پاکسازی و خشک بشود. می توان از شامپو بچه استفاده نمود. این شستشو باید تا از بین رفتن بو تکرار شود ، امکان دارد چندین روز زمان ببرد.  2- درب یخچال و فریزر بعد از تمیز کردن باید کاملا باز بماند( تا مدتی که بو از بین برود ). 3- برای رفع بوی « بوگیر یخچال» باید از سشوار استفاده نمود یا مقابل نور مستقیم خورشید قرار داده شود. در صورتی که مدت زمان طولانی تری این کار انجام نگرفته باشد و خود بوگیر بوی زیادی می دهد، باید بوگیر عوض شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانا در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال فریزر آمانا، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس