نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال دیپوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال دیپوینت

مرکز تعمیرات یخچال دیپوینت در فان سرویس دارای شعبه های زیادی در سراسر تهران میباشد که آماده عیب یابی و تعمیر یخچال شما در محل کار ها و منزل شما  نیز میباشد و تمامی هزینه های این مرکز بر اساس و پایه نرخ مصوب اتحادیه میباشد، شما میتوانید برای تعمیر و عیب یابی یخچال خود از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت نیز استفاده نمایید. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دیپوینت می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشهدر در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت

برای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال خود میتوانید مطابق با مراحل و روش های که در ادامه برای شما آورده ایم برای اطلاع از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر یخچال دیپوینت اقدام نمایید:

 • برای دریافت خدمات از سوی شرکت سازنده یخچال خود کافی است با شماره ای که برروی ضمانت نامه یخچال درج شده است تماس حاصل نمایید.
 • توجه داشته در حالتی که قبلا از خدمات شرکت تولید کننده یخچال خود استفاده نموده اید و از ارائه خدمات توسط آنها رضایت کامل نداشتید میتوانید برای بهره مندی از انواع خدمات تعمیر یخچال دیپوینت از فان سرویس کمک بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دیوینت در محل شما:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی برای تعمیر یخچال دیپوینت خود در محل شما دیگر نگرانی برای بیرون بردن و آسیب دیدن دستگاه خود در حین جا به جایی را تجربه نخواهید کرد و با کم ترین وقت و هزینه وسیل شما تعمیر میشود.
 • همچنین دستگاه شما در مقابل دید شما توسط تعمیرکار مجرب یخچال دیپوینت تعمیر میشود.
 • با توجه به اینکه تعمیرکار به محل شما اعزام میگردد شما میتوانید به دیگر کارهای خود در محل بپردازید.

خدمات پس از فروش یخچال دیپوینت به چه شکل است؟

یکی از سوالات پر تکرار  و مهم مصرف کنندگان یخچال های دیپوینت این مساله میباشد که خدمات پس از فروش یخچال دیپوینت به چه شکل است؟

 • در زمان خرید یخچال دیپوینت از سوی شرکت به شما ضمانت نامه ای داده میشود که در صورت نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش باید با شماره ای که روی این ضمانت نامه نوشته شده است با ما تماس حاصل نمایید.
 • اگر ایراد ایجاد شده در یخچال شما جزو تعهدات شرکت تولید کننده یخچال شما نبود اصلا نگران نباشید زیرا میتوانید از نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت در تعمیرگاه فان سرویس کمک بگیرید.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات شرکت تولید کننده یخچال خود استفاده نموده باشید و از نحوه کارکرد آنها رضایت نداشته باشید در این صورت نیز میتوانید از خدمات فان سرویس کمک بگیرید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی یخچال دیپوینت در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد به چه شکل است؟

هدف فان سرویس همواره بودن در کنار مصرف کنندگان و رفع ایرادات یخچال توسط خودشان در صورت فنی بودن مشکل میباشد تا از پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال خود نیز خودداری نمایید و با استفاه از خدمات فان سرویس میوانید از مجموعه تکنسین های مجرب و کاربلد برای رفع مشکل دستگاه خود استفاده کنید

علت صدای زیاد در یخچال چیست؟ 

شاید برای شما نیز پش آمده باشد که با صدای بلند یخچال خود در زمان کارکرد مواجه شده اید اما علت صدای زیاد یخچال دیپوینت چیست و چگونه آن را برطرف نماییم؟ اگر این سوال برای شما نیز پیش آمده است در ادامه با ما در ادامه همراه باشید:

 • نخستین نکته ای که میتوانید به بررسی آن بپردازید وضعیت تراز یخچال های شما است که زیرا در صورت تراز و هم سطح نبودن دستگاه شما در حین کارکرد صداهایی از خود ایجاد میکند.
 • برای رفع این مشکلا باید اقدام به تراز نمودن ستگاه یخچال خود نمایید.
 • ممکن است صدایی که از یخچال شما نیز شنیده میشود در نتیجه کارکرد نادرست کمپرسور یخچال شما باشد که برای برطرف کردن آن حتما باید از یک نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت نیز کمک بگیرید.
 • ممکن است صدایی که از یخچال خود میشنوید در نتیجه فاصله کم دستگاه شما از دیوار باشد که برای برطرف کردن آن باید سریعا اقدام به ایجاد فاصله حداقل 20 سانتی متری یخچال از دیوار را نمایید.

ممکن است با انجام موارد فوق همچنان شاهد ایجاد صدا در یخچال خودتان باشید که در این صورت باید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت در محل خانه خود کمک بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیر یخچال دیپوینت در هشتگرد – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس