نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال جی پلاس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال جی پلاس
26
27 مارس 2023
adminfan

مهمترین و ضروری‌ ترین وسیله‌ ی هر آشپزخانه‌ ای یخچال است. از زمان‌های گذشته با شکل و امکانات مختلف این وسیله در هر آشپزخانه‌ ای وجود دارد. حتما نبود آن و ایجاد ایراد در عملکرد و کارکرد یخچال، مواد غذایی را خراب می کند و در زندگی روزمره ما نیز تاثیر گذار است. به همین علت نیاز است که جهت خراب نشدن این وسیله گران قیمت و با ارزش، مراقبت‌های لازم انجام شود و در زمان خرابی با اطلاعات کافی بتوانید مشکل یخچال را بررسی و رفع کنید. یخچال جی پلاس نیز دستگاهی شناخته شده با پشتیبانی گلدیران امروزه جای خود را در قلب اشخاص زیادی باز کرده است. پس جهت نگهداری بهتر، کمک به طول عمر محصول و حل مشکلات در زمان خرابی، همراه ما باشید. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال جی پلاس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال جی پلاس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

معرفی یخچال و فریزر جی پلاس و یخچالهای ساید جی پلاس

یخچال فریزر جی‌ پلاس در مدل‌ ساید بای ساید2درب، ساید بای ساید 4 درب، یخچال پایین فریزر و یخچال بالا فریزر ساخته شده است. یخچال‌ها با توجه به مدل، سفید، نقره‌ای، تیتانیوم و مشکی آینه‌ای هستند.  یخچال جی پلاس دارای تکنولوژی کمپرسور اینورتر، طراحی جدید با عایق پیشرفته، تکنولوژی گردش چندگانه، محفظه خاص میوه و سبزیجات، کشوی Fresh box و محفظه ویژه میوه و سبزیجات و سرمایش سریع است. بیشترین امکانات را با قیمت مناسب می‌توانید در کنار خود داشته باشید و از استفاده آن لذت ببرید.

از جمله مدل‌های یخچال جی پلاس به شرح ذیل است :

  • GSS-J703*
  • GSS-J706BG
  • GSS-J905*
  • GSS-J906BG
  • GRF-J302*
  • GRF-J505

بررسی مشکلات یخچال جی پلاس

ما به واسطه داشتن متخصصان حرفه‌ای، دلیل همه مشکلات یخچال جی پلاس و راهکارهای از بین بردن مشکلات آن را به خوبی می‌دانیم. پس در این مطلب سعی داریم که هر مشکل احتمالی و نگرانی‌های شما را پیش بینی نماییم و به شرح آن‌ها بپردازیم. در آخر اگر مشکل تخصصی است و قابل حل توسط شما نیست، نگران نباشید چون با ثبت درخواست تعمیر یخچال جی پلاس، در کوتاهترین زمان تعمیر یخچال جی پلاس را برای شما انجام می دهیم.

دلیل خطا در یخچال جی پلاس

اگر با خطاها، ارور و یا هر پیغامی روی یخچال جی پلاس خود مواجعه شدید بهتر است قبل از هر چیزی دلیل این کد خطا را بدانید و با آن آشنا بشوید تا در زمان بروز این مشکلات راه‌ حل آن را بدانید و در صورت نیاز به مراجعه تکسنین درخواست تعمیر یخچال جی پلاس خود را ثبت نمایید.

دلیل یخ زدن مواد غذایی در قسمت یخچال جی پلاس 

برای این که با دلیل یخ زدن مواد غذایی در یخچال جی پلاس بهتر آشنایی پیدا کنید کافیست به چند نکته که در ادامه بیان می‌کنیم دقت نمایید.
1. قبل از هر چیز بررسی کنید که تنظیم دما به صورت درست در یخچال انجام شده است یا نه؟ پس بررسی و تنظیم دمای بخش یخچال و فریزر را فراموش نکنید
2. در قسمت قفل نبودن، با توجه به مدل دکمه Set یا Regulate را 3 ثانیه نگه دارید تا آیکون قسمت یخچال انتخاب بشود، برای تنظیم دما در محفظه یخچالها دکمه Set یا Regulate را بفشارید. زمانی که دکمه Set یا Regulate را یک بار فشار می دهید دما یک درجه پایین آورده می شود. دماها در یخچال همیشه از  08  به 07 به 06 به 05 به 04 به 03 به 02 و دوباره 08 تغییر خواهند کرد. پس از انتخاب دمای مناسب دکمه را فشار ندهید و 5 ثانیه منتظر باشید، سپس دما تنظیم و تایید خواهد شد.
3. بهتر است بدانید که در یخچال طبقات بالای یخچال خنک ترین قسمت است پس میوه، سبزیجات و لبنیات را در طبقات بالا نگذارید.
4. در یخچال هرچه از قسمت درب به طرف دیواره عقب نزدیک شویم خنک‌ تر خواهد شد. مواد غذایی آبدار مانند هندوانه نباید به دیواره عقب چسبیده باشد. میوه و سبزیجات حتما باید در کشوی مخصوص میوه قرار بگیرد و قرار دادن میوه و سبزیجات بر روی طبقه ها، آنها را به شکل نیمه فریز نگه می دارد. اگر فقط میوه و سبزی در کشوها کنترل شود که دمای کشو در حالت نیمه فریز (مرغ و گوشت) قرار نداشته باشد، در این صورت روی دمای میوه و سبزیجات گذاشته شود.

چرا دمای یخچال و فریزر جی پلاس را نمی توانیم تنظیم کنیم؟

اگر فکر کردید که نمیتوانید تنظیم دما را در یخچال انجام بدهید امکان دارد که پنل کلیدها به صورت خودکار قفل باشد پس اول باید قفل کودک غیر فعال بشود تا بتوانید تنظیمات را انجام بدهید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال جی پلاس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس