نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

زمان آسیب و خرابی یخچال فریزر، اول قطعات آن مورد بررسی قرار گرفته می شود و در صورت نیاز، قطعات معیوب با یک قطعه اصل جایگزین خواهد شد. در غیر این صورت همان قطعه تعمیر می‌شود. اقدام به تعمیر به موقع و سریع باعث می‌شود طول عمر محصول شما بیشتر بشود و با کیفیت بیشتری کار کند. بُرد، کمپرسور، کندانسور، فیلتر، اوپراتور و ترموستات از قطعات مهم یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد. زمان تعمیرات یخچال جنرال الکتریک هر کدام از قطعات بالا به صورت جداگانه بررسی خواهد شد. مادر برد یخچال جنرال الکتریک، حساسترین قطعه یخچال می باشد. این قطعه مانند قلب محصول، وظیفه کنترل و نظارت بر اجزای دیگر را برعهده می گیرد. تعمیر این قطعه را به نمایندگی مجاز یخچال فریزر جنرال الکتریک فان سرویس بسپارید تا متحمل هزینه‌های زیاد نشوید. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

با مشاهده چند علامت متوجه می شوید یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد. گاهی اوقات یخچال فریزر زیادتر از حالت طبیعی، برق مصرف می‌کند و یا سر و صدای زیادی از آن به گوش می‌رسد. خاموشی صفحه نمایش، بسته نشدن درب، یخسازی غیراستاندارد، داغ شدن ستون و بدنه‌ و تخلیه گاز یخچال نیز از مواردی هستند که نشان می‌دهد یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد. با تمام این توضیحات، شما به یک نمایندگی معتبر و رسمی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز دارید.

شناخت قطعات به دلیل تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یخچال هایی که امروزه ساخته می شوند، معمولا داری این قطعات هستند: کمپرسور، کندنسور، اواپراتور، ترموستات و گاز خنک کننده. بدیهی است که بروز عیب و نقص در هر بخش از این اجزا باعث اخلال در فرآیند خنک کنندگی می شود.

عیب یابی در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهمترین مراحل در زمان تعمیرات یخچال، مخصوصا تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی می باشد. اگر تعمیر یخچال شما توسط اشخاص مجرب و متخصص انجام نشود، این احتمال دارد که عیب یابی به درستی انجام نشود و به اشتباه قطعه ای دیگر تعویض و یا تعمیر بشود که این باعث صرف هزینه بیشتر و یا آسیب بیشتر به یخچال یا فریزر می شود.

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

نیاز به گفتن نخواهد بود که یکی از اصلیترین لوازم خانه یخچال می باشد و امروزه کمتر خانه ای پیدا می شود که درآن از یخچال استفاده نشود. از آنجایی که یخچال از آن دسته از لوازمی است که 24 ساعت شبانه روز باید کار کند و خاموش بودن آن برای مدتی، باعث خرابی مواد غذایی می شود، پس در تعمیر آن هر گونه تاخیر و دورکرد مساوی با فاسد شدن کل مواد، مخصوصا مواد درون فریزر است.
باید در نظر داشت که قطعات یخچال جنرال الکتریک، کمی کمیاب می باشند و به همین علت تعمیرات یخچال اگر توسط متخصص انجام نشود، جدا از کیفیت تعمیر، امکان دارد بیشتر از حد معمول طول بکشد. پس تاکید می کنیم که تعمیرات یخچال ساید را حتما به نمایندگی جنرال الکتریک بسپارید.

اهمیت بُرد در تعمیرات جنرال الکتریک

یکی از مواردی که هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را زیاد می کند، برد این یخچال است. در زمان نصب یخچال، بیشتر تکنسین ها به مصرف کنندگان توصیه می کنند که مراقب برد آن باشند به دلیل اینکه تعویض آن میتواند پر هزینه باشد. تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک با بیشترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین ما در مجموعه فان سرویس انجام می شود.
 • کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

این وسیله یکی از دستگاه های مکانیکی است که در صنایع متفاوت کاربرد دارد. وظیفه کمپرسور تولید نیروی مکش جهت خارج کردن گاز مبرد از اوپراتور، متراکم کردن گاز و انتقال آن به کندانسور می باشد. کمپرسور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک معمولا از یک  بخش مکانیکی و یک قسمت الکتریکی تشکیل شده است.

 • کندنسور یخچال جنرال الکتریک

وظیفه کندنسور خنک نگه داشتن گاز سیالی می باشد که در درون یخچال می آید. به طور کلی، گاز فریونی که کمپرسور آن را متراکم می کند، توسط کندنسور به مایع تبدل می شود و خنک می شود. کندانسور نسبت به شیوه تبادل گرما با محیط، به سه دسته تقسیم می شود:

 1. کندانسور هوایی :
  همانطور که از نام آن می توانیم حدس بزنیم، اساس کار این نوع کندانسور با هوا می باشد. براساس نوع کندانسور هوایی، این دستگاه با جریان هوای طبیعی یا مصنوعی کار خواهد کرد. در نوع اول کندانسور در معرض هوای آزاد قرار دارد تا در جریان طبیعی هوا کویل های آن خنک بشود. در نوع دوم این دستگاه با استفاده از یک دمنده یا فن، جریان هوا در کندانسور قرار گرفته می شود.
 2. کندانسور آبی:
  در این نوع کندانسور ماده سیالی که وظیفه آن انتقال ماده مبرد است، آب می باشد. این نوع از کندانسور نیز به 3 دسته تقسیم می شود. نوع اول کندانسور دو لوله ای است، که در آن آب سرد از لوله داخلی و ماده مبرد از لوله بیرونی عبور خواهد کرد. نوع دوم کندانسور آبی شل اند کویل (پوسته و کویل) می باشد. در این دستگاه آب از داخل کویل و ماده مبرد از داخل پوسته عبور خواهد کرد. نوع سوم نیز نوع کندانسور پوسته و لوله می باشد. در این نوع آب از داخل لوله و ماده مبرد از داخل پوسته عبور خواهد کرد.
 3. کندانسور تبخیری:
  در این نوع کندانسور ویژگی های 2 نوع قبلی در یک جا استفاده خواهد شد. به این معنی که از آب و هوا برای دریافت گرما از ماده مبرد استفاده می شود.
 • درایر

مکان نصب این دستگاه در مقابل کمپرسور می باشد و به طریق کاهش دمای هوای ورودی باعث جدا شدن ذرات آب از هوا است. زمانی که گاز فریون از کندنسور عبور می کند، ممکن از حاوی رطوبت باشد به همین علت قبل از سرد شدن، از فیلتر یا همان درایر عبور می کند تا کاملا خشک شود. بهتر است در زمان تعویض یا تعمیر کمپرسور، درایر نیز تعویض بشود که کیفیت سرما دهی یخچال در بهترین حد خود بماند.

 • ترموستات یخچال جنرال الکتریک

قطع و وصل کردن جریان برق درون کمپرسور بر عهده ترموستات می باشد.

 • اواپوراتور

اواپوراتور یکی از قطعات اصلی در عمل سرما سازی یخچال فریزر است. به طوری می توان گفت وظیفه تبدیل کردن مایع به گاز در محیط یخچال را جهت انجام عمل سرما سازی، به عهده این قطعه می باشد. در واقع هر زمانی ملاحظه کردید که یخچال گرم است و سرما ندارد، باید به فکر تعمیر یخچال و اوپراتور آن بود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه – فان سرویس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس