نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال بوش

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال بوش

پیدا کردن مشکلات و تعمیر یخچال فریزر بوش و  ساید بای ساید بوش نیز مانند سایر محصولات این برند با توجه به کیفیت زیاد محصولات بوش و نیز پیچیدگی و پیشرفته بودن این محصولات نیازمند تخصص و مهارت و گذراندن دوره های آموزشی دارد و فان سرویس به عنوان مرکز تخصصی  تعمیرات محصولات بوش در کرج هر ساله کلاس ها و دوره های آموزشی در خصوص تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش را برای متخصصین خود برگزار خواهد کرد تا با علم روز و تخصص و نیز نجربه کافی نسبت به رفع عیب محصول مشتریان اقدام شود. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال بوش می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بوش و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیرات  یخچال فریزر بوش در منزل در سریعترین زمان

فان سرویس در ابتدا آگاهی و اطلاعات لازم به کاربران و مشتریان را می دهد تا حد امکان نیاز به تعمیر محصول نباشد و خود مشتری اقدام به رفع مشکل نماید و در صورت نیاز با درخواست مشتری تکنسین به محل مشتری برای رفع ایراد دستگاه مراجعه نماید و با توجه به اینکه یخچال فریزرها جز دستگاه هایی می باشند که در طول شبانه روز در حال کارکرد هستند و کیفیت و سالم ماندن موادغذایی به وجود این دستگاه ها وابسته می باشد بنابراین در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال بوش خود داشتید ما خود را ملزم می دانیم تا در سریعترین زمان به یاریتان بشتابیم.

چگونه از تعمیر یخچال فریزر‌ بوش بی‌ نیاز باشیم؟

یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش به علت طراحی زیبا و تکنولوژی پیشرفته و محیط مناسب و جادار داخلی مشتریان زیادی در کشورمان دارد و این محصولات نیز علی الرغم کیفیت زیاد محصول نیز به سرویس های دوره ای و رعایت نکاتی نیز لازم دارد تا شما را از تعمیر یخچال فریزر بوش بی نیاز بگرداند که جهت این امر باید از ابتدا نصب دستگاه به صورت درست انجام شود.

شرایط نصب یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش را در مکانی کاملا مسطح نصب کنید و در صورت نیاز حتما دستگاه را تراز کنید.

یخچال فریزر بوش حداقل 30 سانتی متر از دیوار عقب و حداقل 3 سانتی متر از دیواره های جانبی فاصله داشته باشد.

حتما دور از اجاق گاز یا هر وسیله گرمازای دیگر نصب شود.

یخچال فریزر بوش در نزدیکی پنجره رو به آفتاب نصب نشود.

در صورتی که یخچال فریزر شما به آب شهر وصل باشد و قصد استفاده از فیلترهای خارجی را دارید قبل از متصل شدن فیلتر به شیر آب حدود 3 لیتر آب از شیر آب بگیرید تا جرم و آشغال احتمالی موجود در اول شیر وارد فیلتر نشود و بعد نسبت به نصب فیلتر اقدام کنید.

تنظیمات یخچال فریزر بوش

تنظیمات درجه حرارت مناسب برای یخچال در تابستان 2 الی ۵ درجه سانتیگراد و در زمستان ۴ الی 7 درجه سانتیگراد است. تنظیم درجه حرارت مناسب برای فریزر در تابستان -18 الی -20 درجه سانتی گراد و در زمستان -۱۶ الی -۱۸ درجه سانتیگراد است. در صورتی که یخچال فریزر شما خیلی پر نباشد و درب دستگاه را زیاد باز و بسته نمی کنید می توانید از حالت ECO یا اقتصادی برای صرفه جویی در مصرف برق استفاده کنید.

به چه طریق طول عمر یخچال فریزر بوش را افزایش بدهیم؟

 • درب دستگاه را تا آنجایی که ممکن است کمتر باز و بسته نمایید.
 • در صورتی که در فصل گرما مقدار زیادی مواد غذایی خریداری کرده اید اول این موادغذایی را در محیط داخل خانه بگذارید تا با هوای منزل هم دما شود و بعد آن را در داخل یخچال فریزر قرار بدهید.
 • در زمانی که مقدار مواد غذایی خریداری شده گرم زیاد می باشد بعد از قرار دادن آن در یخچال فریزر می توانید از گزینه SUPER QUICK  یا SUPER FREEZ برای انجماد سریع استفاده کنید.
 • یخچال فریزر نیاز به سرویس سالیانه خواهد داشت و حتما باید کندانسور و اواپراتور دستگاه تمیز شود تا تبادل حرارتی به درستی انجام شود.
 • در مدل های نو فراست و مدل هایی که دارای فن داخلی هستند مواد غذایی طوری داخل یخچال فریزر قرار بگیرند تا مانع چرخش آزاد هوای سرد نشود.
 • در صورت روشن شدن چراغ فیلتر نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • در صورت امکان از استابلایزر یا ترانس برق که یک تثبیت کننده ولتاژ برق است در سر راه برق یخچال فریزر استفاده کنید.
 • در زمان جابجایی و حمل و نقل، حتما ۲۴ ساعت بعد از استقرار دستگاه در قسمت آن را به برق بزنید.
 • تعمیر یخچال فریزر بوش خود را به دست هر کسی ندهید
 • اگر داخل یخچال فریزر خود کپک دیدید آن را زود خارج نموده و یخچال فریزر را ضدعفونی کنید.
 • لاستیک دور درب یخچال فریزر خود را هر چند مدت یکبار چک نمایید که سوراخ و پارگی نداشته باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس