نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال بلومبرگ

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال بلومبرگ

اگر به دنبال استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال بلومبرگ به طور اصولی و تضمینی هستید، حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ بهره مند شوید. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

دلیل از کار افتادن یخساز یخچال بلومبرگ

 • در صورت بروز این ایراد ابتدا تنظیمات مربوط به یخساز را بررسی کنید. شاید این تنظیمات بهم ریخته باشد در نتیجه این مشکل به وجود آمده باشد.
 • در صورتی که درجه یخساز بالای 10 درجه فارنهایت باشداست، امکان دارد یخساز کار نکند. بنابراین حواستان باشد تنظیمات را روی عدد 0 تا 10 قرار بدهید.
 • همینطور اگر فیلتر آب به موقع عوض نشود این مشکل به وجود می آید. از این طریق حتما فیلتر را به موقع بررسی نمایید و تعویض نمایید.
 • برای عوض کردن فیلتر حتما لازم است از یک فرد متخصص کمک بگیرید به دلیل اینکه در غیر اینصورت و در صورت نداشتن دانش کافی امکان دارد در تعویض آن موفق نشوید.
 • همچنین مسیر ورود آب به یخساز را بررسی نمایید. اگر این مسیر مسدود شده است ورود و خروج آب و یخ با مشکل روبرو می‌شود.

علت خنک نکردن یخچال بلومبرگ

 • از دیگر ایراداتی که برای یخچال بلومبرگ به وجود می آید، خنک نشدن یخچال است.
 • اولین علت بروز این مشکل، فرسوده شدن لاستیک دور درب می باشد. در صورتی که این قسمت فرسوده شود، هوای خنک داخل یخچال به بیرون درز پیدا کرده و باعث ورود هوای گرم می‌شود.
 • از دیگر علت های تنظیم نبودن درجه یخچال می باشد. درجه را به درستی تنظیم نمایید.
 • در صورت فرسوده شدن لاستیک باید آن را تعویض نمود.

دلیل اینکه فضای داخلی یخچال بلومبرگ بوی بدی می‌دهد چیست؟

بوی بد یخچال ایرادی است که بیشتر کاربران از آن شکایت می کنند. جهت جلوگیری از این مشکل یخچال خود را به طور مرتب تمیز نمایید. همچنین بهتر است از چند راهکار طبیعی جهت از بین بردن بوی بد استفاده نمایید. به طور مثال گذاشتن زغال، جوش شیرین و یا قهوه می‌تواند به آسانی بوی بد یخچال شما را از بین ببرد. در صورتی که یخچال شما بوی بدی می دهد و مشکلات رفع نمی‌شود، با نمایندگی فان سرویس تماس حاصل نمائید. شاید مشکل داخلی است.

دلیل گرم شدن بدنه یخچال

 • در بعضی مواقع نیز بدنه یخچال گرم است. گرم شدن بدنه تا مقدار کمی، طبیعی می باشد. اما در صورتی که حس کردید بدنه بیش از حد گرم می شود، باید مشکل را بررسی نمایید.
 • در پشت یخچال لوله هایی قرار دارند. این لوله‌ها مسئول حمل و نقل گاز می باشند. هوای گرم را دریافت می کند و به هوای سرد تبدیل می‌ شود. به این صورت یخچال را خنک می ماند. آسیب دیدن و یا به وجود آمدن حفره در لوله‌ها در اثر جا به جایی، باعث بروز این ایراد می‌شود. با نمایندگی یخچال فان سرویس تماس بگیرید.

علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال بلومبرگ

 • دومین مورد که بیشتر کاربران را درگیر کرده است، یخ زدن مواد غذایی درون یخچال می باشد. در صورت بروز این مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:
 • ابتدا بررسی نمایید که دما به درستی تنظیم شده است یا خیر.
 • بهتر است مواد غذایی مانند سبزیجات و میوه‌ها را در طبقه پائین تر قرار بدهید.
 • یخچال بلومبرگ معمولا در قسمت انتهایی و بالای خود خنک تر می باشد. بنابراین سعی نمایید مواد غذایی مانند سبزیجات را در این قسمت ها قرار ندهید.
 • در صورت بررسی موارد بالا و تنظیم دما، اگر همچنان مشکل وجود داشت، لازم است با کارشناسان فان سرویس تماس بگیرید.

سرویس و نصب یخچالهای بلومبرگ در محل

از توصیه‌های مهم توجه به نصب اصولی یخچال می باشد. اگر یخچال خود را جدید خریداری کرده اید، حتما با بهره‌ مندی‌ از خدمات نصب در محل نمایندگی بلومبرگ آن را به طور اصولی نصب نمایید. در غیر این صورت با مشکلات ناشی از نصب نادرست روبرو خواهید شد. بنابراین حتما به این نکته دقت کنید. همچنین لازم است به طور مرتب یخچال خود را سرویس نمایید. سرویس دوره‌ ای یخچال باعث جلوگیری از بروز مشکلات بعدی در این وسیله خواهد شد. با بهره‌ مندی‌ از خدمات ما با کمترین هزینه از خدمات سرویس و نصب در محل استفاده کنید.

مزایای بهره‌مندی‌ از خدمات نمایندگی فان سرویس

 • با استفاده از خدمات نمایندگی می‌توانید در محل مشکلات یخچال را رفع کنید. در این صورت در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید.
 • ارائه خدمات به همراه گارانتی می باشد. بنابراین با آسودگی خاطر تمامی مشکلات یخچالتان را رفع می کنیم.
 • جهت تعمیر و تعویض قطعات خراب، از قطعات اصلی استفاده می‌گردد.
 • هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ نیز طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد.
 • ارائه خدمات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فان سرویس

فان سرویس با داشتن سابقه‌ ای درخشان در زمینه تعمیر یخچال بلومبرگ، به شما این امکان را خواهد داد تا به راحتی از خدمات تعمیر در تمامی مناطق کرج و شهرستان‌های اطراف بهره مند شوید. چنانچه یخچال شما باعث مشکل شده است، همین حالا با نمایندگی فان سرویس تماس حاصل نموده و به صورت کاملا اصولی از خدمات استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس