نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال الکترولوکس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال الکترولوکس
24
24 مارس 2023
adminfan

بازدید کننده محترم  ضمن تشکرو قدر دانی بازدید از سایت ،شما داخل  صفحه مختص  به تعمیرات یخچال  های فریزر الکترولوکس شده اید ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترولوکس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترولوکس و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال جی پلاس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال الکترولوکس

  • یخچال خراب شده است و خنک نمی کند

اگر درسمتی از فریزر مواد خوراکی کامل از حالت منجمد خارج شده باشد(مثلا مرغ و گوشت وماهی  کامل آب شدن  و نرم شده باشند در صورتی که دو شاخه به پریز مستقیم نصب شده باشد (بدون دخالت از سیار و محافظ و سه راهی) و با دستگاه دیگری به برق وصل نباشد و شل شدن مواد خوراکی به دلیل قطعی برق نباشد با مرکز خدمات نماینده تعمیرات تماس حاصل  فرمایید.

آیا چراغ داخل یخچال کار میکند ؟

در صورت روشن بودن چراغ، اگر روی صفحه مانیتور « پیام خطا » مشاهده می شود،با مرکز خدمات نماینده تعمیرات تماس حاصل فرمایید.

در صورت خاموش  بودن چراغ ، 1- پریز برق ایراد ندارد ؟ برای  چک کردن می توانید دستگاه دیگری همانند اتو را به پریز برق بزنید تا متوجه شوید برق دارد یا نه . 2- کنترل  کنید از سه راهی برای برق استفاده نشده باشد. یخچال مستقیم باید با یک پریز مستقل نصب  باشد. 3- دوشاخه یخچال ایرادی ندارد؟ به این معناست که کاملا داخل پریز باشد یا نمای ظاهری دوشاخه تغیر شکل نداده باشد.

  • یخچال فریزر برفک زده است

مشکل برفک به چه شکلی دیده میشود؟

1) اگر یخ زدگی به طور یک قسمت به قطر یک سانتی متر یا نیم سانتی متر و یا بیشتر دیده شد با مرکز خدمات نماینده تعمیرات تماس حاصل فرمایید. 2) چنانچه برفک بصورت قطرات آب منجمد (قندیل) بر روی دیواره قسمت داخلی فریزر و سقف دیده شود یخچالتان نرمال است. چون با باز کردن درب یخچال فریزر رطوبت به وجود آماده در هوا جذب فریزر می شود. (پیش  از تمیز کردن یخچال، درب یخچال و فریزر را کمتر باز و بسته کنید 3 ) اگر داخل نایلکس مواد فریزر شده ذرات ریز برفک مشاهده میکنیم، به دلیل رطوبت مواد خوراکی بوده و نرمال می باشد. 4 ) اگر یخ زدگی به صورت یک لایه نازک باشد یعنی به قدری که بتوانیم با پارچه یا دستمال تمیز کنید نرمال می باشد. اکثرا در فصل تابستان به دلیل رطوبت زیاد هوا این مورد بیشتر دیده میشود.

  • بدنه یخچال گرم است

1- چنانچه گرمای گفته شده مربوط به بدنه بغله درب-ستون میانی و یا قسمت پشتی یخچال میباشد، کاملا”نرمال است. 2- فاصله از دیوار و بغل های یخچال: (بغل ها حداقل 5 سانتی متر و از پشت سر 10 سانتی متر و از بالا 30 سانتی متر)

  • مواد غذایی داخل یخچال منجمد  میشوند.

آیا « تنظیم درجه  بندی دما » درست انجام گرفته است؟ برای راهنمایی به قسمت « تنظیم درجه  دما»  مراجعه بفرمایید.

2-در یخچال :طبقات بالای یخچال سرد ترین قسمت می باشد میوه جات و سبزی  جات و  شیر ماست کره خامه را درطبقات بالا قرار ندهند بخاطر اینکه زود خراب میشوند. 3- مواد غذایی های آبدار از جمله طالبی و هندوانه نباید به دیواره عقب چسبیده بشوند. 4- میوه جات و سبزیجات باید در سمت پایین توی جا میوه ای قرار بگیرند و گذاشتن لبنیات و سبزیجات بر روی طبقه ها، آنها را به صورت نیمه فریز نگه می دارد باعث خرابی مواد غذایی میشود. 5- برای اینکه  فقط میوه و سبزی در کشویی قرار داده میشود اگر یخ می زنند کنترل شود که دمای کشو در حالت نیمه فریز(ماهی مرغ  گوشت) نباشد، بخاطر همین روی دمای میوه و سبزیجات قرار بگیرد 6-چنانچه با تنظیم دما به گرم ترین درجه دما و رعایت کردن موارد زیر، مواد غذایی  هنوزمنجمد میشوند  با ما به عنوان مرکز خدمات الکترولوکس تماس حاصل فرمایید.

  • تنظیمات دمای درجه بندی یخچال بهم ریخته است

چنانچه این تغییر دما « قبل از رفتن برق» یا « درآوردن دوشاخه از پریز» ا ایجاد شده  است، نرمال است و احتیاج به تنظیم دوباره دارد. 2- در سر راه  یخچال کابل سیار نباشد. یخچال باید به برق مستقیم نصب باشد و امکان دارد به دلیل نصب شدن به سه راهی و با یک جابجایی، برق دستگاه قطع وصل شده  و تنظیمات به حالت قبل برگشته باشد. باید دوباره تنظیمات انجام داده شود. 3- وقتی ک از محافظ استفاده میکنید، این مورد زیاد دیده میشود.4-  وقتی که این موارد وجود نداشته باشند  تنظیمات یخچال خود به خود بدون دخالت دست تغییر کند با ما برای تعمیر یخچال فریزرالکترولوکس تماس بگیرید.

  • یخچال بوی کثیف و بد می دهد

چنانچه مواد خوراکی داخل یخچال و فریزر در ظرف در بسته یا مشما نگهداری نشوند، بوی مواد خوراکی قاطی میشوند بوهای مختلف و بوهای بد،در یخچال ایجاد می کنند. برای پاک کردن و رفع بو مراحل زیر انجام بدهید: 1- با جوش شیرین و وانیل با اسفنج تمام قسمتهای داخلی یخچال و خشک شود  این کار باعث میشود یخچال تمیز و بوی بد ندهد.  پیشنهاد میشود از شامپو بچه استفاده کرد. این شستشو تا رفع بو تکرار شود، ممکن است چند روز وقت ببرد. 2- درب یخچال و فریزر بعد از پاک  کردن  باید  کاملا باز باشد ( تا چند وقت  که بو قطع  شد ) 3- برای قطع بو « بوگیر یخچال» حتما  از سشوار استفاده کنیم یا جلوی نور مستقیم خورشید قرار بدهیم. اگر که چند وقت زیادی این کار انجام نگرفته باشد و خود بوگیر بوی بدی می دهد، باید بوگیر را عوض کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال الکترولوکس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال الکترولوکس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال الکترولوکس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – نماینده تعمیرات 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس