نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر یخچال اسنوا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر یخچال اسنوا
59
13 ژانویه 2023
adminfan

اسنوا ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت اصفهان شروع به کار کرد. این شرکت دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک 7۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه‌های تراشکاری خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه‌های رویه اجاق گاز و سایر تجهیزات مصرفی در زمان مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی می باشد و از نظر حجم تولید می‌تواند روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار را ارائه بدهد. محصولات این کارخانه در بازارهای ایران و خاورمیانه تولید می‌شوند. اسنوا توانسته‌ است برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، این امکان را فراهم سازد که خریدار بتواند محصولات توکار این شرکت را با رنگ دلخواهش سفارش بدهد. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ویژگی یخچال اسنوا

در ساخت یخچال اسنوا سعی شده است تا طراحی و ساخت همگام با مدل های روز پیش رفته و یخچال هایی با ظاهر شیک و کارآیی بالا روانه بازار کند تا قابلیت رقابت با برندهای خارجی مثل ال جی و سامسونگ را دارا باشد. یخچال اسنوا مجهز به یخساز اتوماتیک ، فیلتر تصفیه آب ، مخزن آبسرد کن ، درب بار دسترسی آسان به مواد غذایی داخل یخچال است.

نکات مهم در استفاده از یخچال اسنوا

 • یخچال را به محافظ برق وصل نمایید.
 • از نصب شلنگ آب بیش از 8 متر خودداری نمایید.
 • دستگاه باید به دور از منابع حرارتی نصب بشود.
 • دمای محیط نصب یخچال نباید بیش از 40 درجه یا کمتر از 5 درجه باشد.
 • یخچال باید از پشت و کناره ها با دیوار فاصله بگیرد.
 • هر 7 ماه یکبار فیلتر آب یخچال را تعویض نماید.
 • مواد غذایی را بیش از اندازه داخل یخچال و فریزر قرار ندهید.
 • کندانسور یخچال هرسال تمیز بشود.
 • شیب محل نصب یخچال زیاد نباشد.
 • درب یخچال را طولانی مدت باز نگه ندارید.
 • داخل درب یخچال را زیاد سنگین نکنید.
 • مواد غذایی را داخل مشما زیپ کیپ قرار بدهید و بعد داخل یخچال بگذارید.

خرابی های رایج در یخچال اسنوا

روشن خاموش شدن صفحه نمایش یخچال اسنوا

روشن خاموش شدن صفحه نمایش و چشمک زدن علامت Speed بر روی صفحه نشان از کاهش سرمای داخل یخچال و فریزر دارد و مهمترین دلیل آن خرابی برد و یا خرابی فن و نشت گاز است که باید توسط کارشناس متخصص بررسی بشود.

خنک نکردن فریزر اسنوا

خرابی فن اواپراتور، نشتی گاز یخچال اسنوا، خرابی کمپرسور یخچال اسنوا، خرابی برد یخچال اسنوا، خرابی قطعات دیفراست ساید اسنوا عواملی می باشند که مانع از عملکرد درست فریزر شده و باعث افت سرما در یخچال ساید اسنوا می گردند.

صدای غیر عادی از یخچال اسنوا

صدای غیر عادی ساید یا اسنوا امکان دارد مربوط به خرابی فن کندانسور ، لرزش لوله های پشت یخچال و یا خرابی و شل بودن پایه های موتور باشد که نیازمند بررسی بیشتر توسط تعمیرکار اسنوا است.

عدم یخ سازی ساید اسنوا

عدم یخ سازی در یخچال اسنوا مربوط به یکی از دلایل مانند خرابی موتور یخ ریز ، خرابی سنسور یخساز اسنوا ، کم بودن سرما داخل فریزر و یا خرابی برد الکترونیکی می باشد.

برفک زدن یخچال

دلیل برفک زدن یخچال باز ماندن طولانی مدت درب یخچال یا خرابی لاستیک دور درب و یا خرابی قطعات دیفراست شامل المنت، سنسور دیفراست و ترموفیوز یخچال اسنوا است که باید توسط کارشناس متخصص بررسی شود.

جمع شدن آب زیر کشوی یخچال

دلیل جمع شدن آب زیر کشوی یخچال عملکرد نادرست سیستم دیفراست و گرفتگی لوله فاضلاب یخچال اسن که منجر به یخ زدن مسیر آب و سرریز آب حاصل از دیفراست به زیر کشو است. باید عملکرد قطعات دیفراست بررسی و مسیر فاضلاب تمیز شود.

روشن نشدن یخچال

در صورت روشن نشدن یخچال اسنوا پریز برق، محافظ و دوشاخه را بررسی کنید. در صورت سلامت این موارد احتمال خرابی برد الکترونیکی یخچال زیاد است که باید توسط تعمیرکار برد تعمیر و یا در صورت خرابی بیش از حد برد تعویض شود.

مشکل گاز یخچال

گاز یخچال امکان دارد به علت ایجاد پوسیدگی در لوله ها نشت پیدا کند و یا به علت جابجایی یا پاشش روغن از کمپرسور دچار کیپی در لوله مویی بشود که جهت رفع این مشکلات باید یخچال توسط تعمیرکار متخصص یخچال بررسی بشود و محل نشتی پیدا شود و نشتی گاز یخچال رفع شود، سیکل گردش گاز شستشو داده می شود و فیلتر درایور یخچال تعویض شود و سپس اقدام به شارژ گاز مجدد یخچال کرد. در صورت اجرا نشدن درست موارد بالا دستگاه عملکرد مناسبی ندارد. مقدار گاز مورد نیاز جهت شارژ دستگاه بر روی لیبل یخچال ذکر شده و با استفاده از گیج، آمپر موتور و دمای کندانسور نیز قابل کنترل و بررسی است.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس