نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
122
31 دسامبر 2022
adminfan
از زمانی که ماشین لباسشویی به خانه‌ها راه پیدا کرد، تحول عظیمی در خانه‌داری ایجاد شده است این ماشین جادویی به سادگی زحمت لباس شستن را از دوشمان برداشت و باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی ما شده است. حالا ما هم در قبال این راحتی لازم است نکاتی را برای نگهداری و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی رعایت نماییم، تا هزینه تعویض آن را متحمل نشویم. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ال جی انواع متفاوتی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید می‌کند. این دستگاه‌ های پیشرفته معمولا رتبه زیادی از نظر مقرون به صرفه بودن، عملکرد، طراحی و ظرفیت بین مصرف‌ کنندگان دارند. اما ممکن است به دلایل متفاوتی گاهی مشکلاتی در ماشین لباسشویی دیده شود. اما نگران نباشید، بسیاری از آنها را به راحتی می‌توان برطرف نمود.

پر تکرارترین دلیل خرابی و مشکلات در ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله سعی بر این داریم تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد آن را پیدا کنیم و راه حل برطرف کردن آن را بررسی نماییم.

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الجی (LG)

گاهی اوقات ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی روبه رو شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شما است. اکنون برای اینکه متوجه بشوید، دلیل پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مربوط به چه مشکلی می باشد، موارد زیر را مطالعه نمایید.
UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
EI یا AE: خطای نشت آب
OE: خطای تخلیه
PF: خطای قطع ناگهانی برق
PE: خطای سنسور فشار
LE: خطای موتور DD
UE: خطای عدم تعادل دیگ
DE: خطای سوئیچ درب
NC: خطای ماژول NFC
و….

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی روشن

اگر ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود، توصیه ما به شما این می باشد که مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد را انجام بدهید؛
 1. بررسی نمایید تا مطمئن شوید پریز برق ایرادی نداشته باشد. برای کنترل پریز می‌توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به همان پریز برق بزنید تا معلوم شود برق دارد یا خیر.
 2. از سه راهی جهت برق استفاده نمایید. لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل بشود. در صورتی که دستگاه دیگر مثل سشوار با این محافظ یا سه راهی کار می‌کند باز هم تاکید می‌شود دستگاه به صورت مستقیم به پریز برق زده بشود.
 3. آیا دوشاخه ایرادی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نباشد. در صورت دفرمه شدن دوشاخه باید تکنسین برای رفع ایراد دو شاخه مراجعه نماید.
 4. در نهایت اگر با چک کردن این موارد دستگاه روشن نشود، احتیاج است که تعمیر لباسشویی ال جی توسط کارشناس متخصص فان سرویس انجام شود؛ برای رفع ایراد می‌توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی  فان سرویس در تماس باشید.

ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمی‌شود

در این مواقع حتما مواردی را که در ادامه بیان خواهد شد را بررسی نمایید:
 1. بررسی کنید که درب ماشین لباسشویی کاملا” بسته شده باشد و کلید START زده شده باشد.
 2. دقت کنید که کلید قفل کودک را فعال نکرده باشید. چون در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی‌شود و پیغام CL روی صفحه نمایش می‌ آید و یا چراغ CHILD LOCK روشن می‌شود که در این صورت باید آن را غیرفعال نمایید.
 3. حتما چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد.
 4. دکمه TIME DELAY برای شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار کند. دقت نمایید که این کلید را فعال نکرده باشید.
 5. در لباسشویی‌ های بدون تسمه در بعضی برنامه‌هایی (مثل COTTON و SYNTHETIC ) دستگاه همان ابتدا زمان نمی‌دهد و شروع به آبگیری نمی‌ کند و بعد از چند دور چرخش (فعال شدن سنسور وزن لباس) زمان می‌دهد و شروع به آبگیری می‌کند.
 6. نکته دیگر این که حتما قواره لباس‌ها را چک کنید. چون در مواقعی که بیش از حد، یا کم تر از حد، لباس داخل ماشین ریخته شود، دچار مشکل عدم تعادل می‌شود و شروع به کار نمی‌کند .
 7. در نهایت اگر ماشین لباسشویی خطا ( LE، PE، Te و … ) می‌دهد نشان دهنده یک ایراد در دستگاه است و طبیعتا در این حالت نمی‌تواند شروع به کار کند تا ایراد رفع شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال هایسنس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس