نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
110
8 ژانویه 2023
adminfan

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط کادر مجرب فان سرویس انجام می گیرد. فان سرویس با داشتن متخصصین با تجربه در کرج، به یکی از مراکز به روز دنیا در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی شناخته شده است. ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ظرفیت های ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین های ظرفشویی پاکشوما، در ظرفیت های ۸، ۱۲ و ۱۴ نفره ساخته می شوند. ظرفشویی های ۸ نفره همان ظرفشویی‌های رومیزی است که حداقل ۷۲ پارچه و حداکثر برای ۱۰۴ پارچه ظرف گنجایش دارند. این ماشین‌ ظرفشویی برای خانواده‌های ۳ تا ۴ نفره مناسب‌ است.

ظرفشویی های ۱۲ نفره می‌توانند ۱۴۴ پارچه ظرف را در خود جای دهد و به همین دلیل برای خانواده‌های پرجمعیت و پررفت‌ و آمد مناسب‌ می باشند. ظرفشویی های ۱۴ نفره ظرفیت این را دارند که ۱۶۰ پارچه ظرف را شستشو دهند. نکته ی مهم‌ این که دیگ، قابلمه و انواع ظرف‌های بزرگ را هم به‌ آسانی می‌توانید در این ظرفشویی قرار دهید.

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

ممکن است کاربران در زمینه ی خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما سوالات متفاوتی مطرح نمایند. فان سرویس پاسخگوی تمام سوالات شما است.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما می تواند مربوط به پریز یا دوشاخه ی برق ماشین ظرفشویی است. امکان آسیب دیدن سیم کشی و برد الکترونیک دستگاه هم وجود خواهد داشت. بعد از بررسی دوشاخه و در صورت حل نشدن مشکل، برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما با فان سرویس تماس بگیرید.

علت تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی 

علت این امر می تواند وجود شی خارجی مثل هسته ی خرما، پوست پسته، خلال دندان و… داخل پمپ تخلیه ظرفشویی باشد. خراب شدن پمپ تخلیه هم می تواند علت این امر باشد. احتمال دیگر، خرابی سیم کشی و قطع شدن اتصالات می باشد. در اول فیلترهای کف ماشین ظرفشویی را باز کرده و آن ها را تمیز نمایید اگر مشکل دستگاه رفع نشد با تعمیرکار متخصص فان سرویس جهت تعمیر ظرفشویی پاکشوما تماس بگیرید.

علت صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی

دلیل صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی پاکشوما می تواند مربوط به خرابی موتور شستشو یا جت پمپ است. وجود شی خارجی داخل پمپ تخلیه هم می تواند باعث این امر شود. در هر دو صورت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی باید با تعمیرکار متخصص فان سرویس تماس بگیرید.

علت خشک نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی 

اولین موردی را که در این مواقع باید بررسی نمایید اتمام مایع جلادهنده می باشد. خراب شدن فن خشک کن و گرم نشدن آب توسط المنت مواردی است که باید از یک متخصص کمک بگیرید.

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی پاکشوم

 • مسدود شدن فیلتر شیر برقی
 • تا خوردگي شلنگ ورودی
 • خراب شدن شیر برقی
 • بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه
 • پایین بودن فشار آب منزل

علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی

 • فاسد یا غیر استاندارد بودن قرص و مواد شوینده
 • تمام شدن نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • تمام شدن مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • کثیف بودن فیلترهای کف ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • گرم نشدن آب توسط المنت ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • خراب شدن موتور تقسیم آب ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • گرفتگی و مسدود شدن آبفشان های ماشین ظرفشویی پاکشوما

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس