نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال گرنیه

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال گرنیه

در خصوص این مدل یخچال ها ممکن است با مشکلاتی مانند روشن نشدن یخچال، یکسره کار کردن یخچال، صدای زیاد یخچال در حین کار، نشتی گاز از یخچال، خنک نکردن انواع مواد غذایی، منجمد کردن مواد، کار نکردن یخساز و… رو به رو شوید. همه  این مشکلات را می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نمایندگی ما رفع کنید. بهتر است برای عیب یابی فقط از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه کمک بخواهید. این مجموعه با برخورداری از تعمیرکارانی کار بلد و دوره دیده، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکلات به شکل تخصصی رسیدگی خواهند کرد. همچنین خدمات این مجموعه با ارائه گارانتی معتبر نیز انجام می‌گیرد. همچنین در ادامه شما را جهت عیب یابی و مشکلات رایج در یخچال گرنیه یاری خواهیم کرد با ما در ادامه همراه باشید. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال گرنیه می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

در صورت خراب شدن و معیوب شدن یخچال گرنیه باید چه کرد؟

انواع تعمیر لوازم خانگی مخصوصا یخچال و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند به دانش و تجربه بالا و کافی است. در صورتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی نیز بیشتر شود هزینه مصرفی بالا تر رود و هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مثل برق گرفتگی وجود دارد.

به همین جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر لوازم خانگی گرنیه مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه فان سرویس ، بعنوان نمایندگی تعمیرات و مرکز خدمات پس از فروش گرنیه در کرج مراجعه نمایید. این مرکز، بعنوان یکی از بهترین های نمایندگی تعمیر گرنیه در کرج و البرز به شمار می آید که میوانیم در زمان کم و با کیفیت بالا یخچال شما را تعمیر کنیم.

عیب یابی یخچال گرنیه

دلیل صدای زیاد یخچال گرنیه چیست؟

 • اگر از یخچال شما صدای زیاد و بلندی خارج می‌شود، برای رفع مشکلات، لازم است نخست از تراز بودن یخچال خود مطمئن شوید. در حالتی که یخچال شما تراز نباشد این مشکلات برای آن رخ می‌دهد.
 • همچنین فاصله یخچال را با محیط اطراف آن باید کاملاحفظ نمائید.
 • ممکن است مشکل از کمپرسور یخچال شما  باشد. در این صورت کمپرسور یکسره شده و صدای زیاد و بلندی را تولید می‌کند.
 • همچنین مقدار گاز یخچال باید کاملا بررسی شود. کاهش گاز باعث ورود فشار بیش از حد به یخچال می‌ گردد. در آخر باعث بروز این نوع مشکل خواهد شد.
 • در حالتی که مشکل از کمپرسور باشد باید تعمیرکار نخست آن را بررسی نماید. در صورت نیاز کمپرسور یخچال باید کاملا تعویض گردد.

علت خنک نکردن یخچال گرنیه چیست:

 • دمای یخچال همیشه لازم است در حد مطلوب و مناسب باشد تا قطعات به درستی عملیات خود را ادامه و انجام دهد.
 • اگر یخچال گرنیه خنک کاملا نمی‌کند، شاید دمای آن به درستی تنظیم و نیست. دمای یخچال را کاملا بررسی کرده و آن را مجدد به درستی تنظیم کنید.
 • ترموستات نیز باید کاملا بررسی شود. شاید این بخش خراب شده یا دچار مشکل باشد.
 • در صورت خراب شدن ترموستات نیز لازم است آن را کاملا تعویض کنید.
 • خراب شدن لاستیک درب نیز از علت های دیگر است. این لاستیک در حفظ دمای مطلوب یخچال نیز نقش بسیار مهمی دارد. در حالتی که فرسوده شده باشد، هوای خنک از یخچال نیز خارج می‌شود.
 • بنابراین در این حالت لاستیک را بررسی نمائید. در صورت نیاز آن را کاملا تعویض کنید.

سرویس و نصب یخچال گرنیه در محل:

نصب اصولی و استاندارد  یخچال بسیار مهم است. به طوریکه اگر یخچال شما به درستی نصب نشود، دچار مشکلات گوناگونی می‌گردد. یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که در حالت نصب ناصحیح یخچال بروز می‌کند، لرزش و صدای بسیار زیاد یخچال و همچنین نشتی گاز است. بنابراین لازم است نصب یخچال را حتما به نمایندگی و خدمات پس از فروش گرنیه ها بسپارید. همچنین بهتر است یخچال های خود را به طور مرتب و کامل  سرویس نمائید. سرویس یخچال در افزایش عمر یخچال شما و همچنین جلوگیری از خراب شدن آن نقش بسیار مهم و کلیدی دارد. برای بهره مندی از خدمات سرویس و نصب یخچال گرنیه در محل با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فواید بهره مندی از خدمات نمایندگی:

 • در نمایندگی گرنیه، خدمات در محل ارائه داده شده و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می‌شود.
 • اگر نیازی به تعویض قطعات را داشته باشد، از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه استفاده می‌گردد.
 • کلیه خدمات توسط تعمیرکارانی مجرب و دوره دیده انجام می‌گیرد.
 • خدمات نصب و سرویس یخچال گرنیه، با ارائه ضمانت نامه معتبر و گارانتی انجام می‌گیرد.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در مرکز تعمیر گرنیه:

در صورتی که شما از خدمات مرکز خدمات تعمیرات gorenje مثل فان سرویس استفاده کنید، دیگر لازم نیست که نگران این باشید که آیا در این مرکز از قطعات اورجینال و اصلی مهم استفاده می کنند یا خبر . زیرا مطمئن خواهید بود که شما بهترین خدمات را برای انواع محصولات گرنیه مخصوصا یخچال دقیقا می توانید از همین مراکز دریافت کنید . زیرا در این مراکز برای فروش قطعات نیز فاکتور رسمی به شما ارائه می شود، و فقط زمانی قطعه تعویض می گردد که چاره ای جز این کار نباشد، یعنی در صورتی که امکان تعمیر قطعات نیز وجود داشته باشد، حتما به جای تعویض، قطعات تعمیر می شوند. همچنین از مهم ترین اهداف در مرکز خدمات گرنیه، رضایت مشتریان بوده و هست و سعی می شود تا بهترین خدمات را به مشتریان محترم ارائه شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس