نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator

انواع محصولات شرکت کلویناتور:

شرکت کلویناتور بیش از ۸۰ سال می باشد که وعده خود را برای ارائه انواع محصولاتی با عملکرد  و کیفیتی قابل اطمینان و عالی حفظ کرده است. امروزه محصولات شرکت کلویناتور با توجه به نیازهای روز مصرف کنندگان تکامل یافته اند و این شرکت توانسته با لوازم کاملا مدرن و با کیفیت نیازهای مشتریان خود را به خوبی پاسخ دهد. این شرکت در حال حاضر به تولید انواع مختلف محصولات لوازم خانگی ، از قبیل ماشین لباسشویی کلویناتور ، یخچال و یخچال فریزر کلویناتور ، اسپیلت و کولر گازی کلویناتور و…. می پردازد. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال کلویناتور می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator:

همانطور که در قسمت پیش نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از مردم به دنبال معتبرترین و قابل اعتمادترین نمایندگی در خصوص تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator خود هستند تا بتوانند ایراد و مشکلات موجود در یخچال خود را به خوبی رفع کرده و از دوباره آن را مورد استفاده قرار دهند. بی شک افرادی که در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال های کلویناتور Kelvinator فعالیت می کنند، بایستی تجربه و توانایی کافی و دانش لازم را برای این امر داشته باشند تا بتوانند بی نقص ترین و بهترین خدمات را برای مشتریان خود به خوبی ارائه دهند. توجه داشته باشید که امروزه قیمت های مربوط به خرید یخچال های کلویناتور Kelvinator افزایش چشمگیری را داشته و همین امر نیز حساسیت مردم را در خصوص تعمیرات مربوط به یخچال های کلویناتور Kelvinator بسیار بالا برده است. پشنهاد  می کنیم که در صورت مشاهده هرگونه ایراد یا خرابی در یخچال کلویناتور Kelvinator خود، آن را بلافاصله از برق کشیده و با یکی از معتبرترین نمایندگی های پس از فروش در این حوزه، تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید و برای تعمیر با ان ها مشورت کنید . بی شک نمایندگی فان سرویس  یکی از بهترین و قابل اعتمادترین نمایندگی های فعال در زمینه تعمیرات یخچال های کلویناتور Kelvinator می باشد که شما می توانید بدون درنگ با همکاران ما در ارتباط بوده و درخواست خود را نیز به ثبت برسانید.

تعمیرات انواع  یخچال کلویناتور Kelvinator در محل:

شرکت خدماتی ما توانسته است با تجربه بسیار درخشان وعالی خود، خدمات بسیار فوق العاده ای را برای مشتریان خود عرضه نماید که یکی از مهمترین این نوع خدمات تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator در محل می باشد به این معنی که شما برای تعمیر و رفع انواع مشکل یخچال خود دیگر نیازی به حمل و نقل ندارید، بلکه همکاران ما می توانند در صورت امکان تعمیرات مورد نیاز خود را در منزل شما به خوبی انجام دهند. البته توجه داشته باشید که یک سری از تعمیرات یخچال کلویناتور Kelvinator نیازمند کارگاه تخصصی می باشد و در محل نمیتوان آن را مورد تعمیرات قرار داد که در این حالت شما مجبور هستید، یخچال خود را به کارگاه ما ارسال کنید. تعمیرات یخچال های کلویناتور Kelvinator در محل می تواند هزینه های مربوط به تعمیرات را بسیار کاهش دهد و همه همکاران ما سعی دارند تا خدمات بی نظیری را در زمینه تعمیرات یخچال شما را ارائه دهند.

انواع مشکل یخچال های کلویناتور Kelvinator:

آیا شما هم به دنبال معتبرترین و عالی ترین نمایندگی خدمات پس از فروش در خصوص انواع  تعمیر یخچال کلویناتور Kelvinator هستید؟ می دانید که اصلی ترین و مهم ترین خرابی های مربوط به یخچال های کلویناتور Kelvinator کدام گزینه هستند؟
یخچال های کلویناتور Kelvinator یکی از مدرن ترین و شیک ترین از انواع یخچال های مورد استفاده مردم در سراسر دنیا می باشد که از تنوع بسیار بی نظیری برخوردار بوده و ویژگی های منحصر به فرد خاصی را داشته است. اما یخچال های کلویناتور Kelvinator نیز مثل بسیاری از یخچال ها و لوازم خانگی دیگر دچار خرابی ها و مشکلات متعددی می شوند که شما بایستی با این خرابی ها از نزدیک بآشنا بوده تا بتوانید در صورت مشاهده ی هرگونه خرابی و مشکل، به راحتی اقدامات مربوط به تعمیرات یخچال خود را داشته باشید.

برخی از مشکلات یخچال های کلویناتور:

یخچال اصلا کار نمی‌کند:

پریز برق ندارد: قطعی برق پریز را برسی کنید.
دوشاخه و سیم‌های رابط معیوب است: با دستگاه اهم‌متر، زمانی که دوشاخه یخچال به پریز وصل نشده است دوشاخه و کابل را برسی کنید و در حالت وجود عیب نسبت به رفع آن یا تعویض آن نیز اقدام نماید.
ترموسات کاملا خراب است: آن ها را تعویض کنید.
رله استارت خراب است: آن را کاملا تعویض کنید.
رله بار زیاد کاملا خراب است: نسبت به تعویض آن سریعا اقدام شود.
سیم‌های رابط بین ترمینال ترموستات و رله بار خراب است یا قطع شده است: ضمن برسی مدار با آوومتر نسبت به تعویض آن اقدام شود.
موتور خراب است : نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.

سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی‌گیرد:

لوله بلوی ترموستات از اواپرتور کاملا جدا شده است: لوله بلو را در محلهای  اصلی‌اش قرار دهید.
سیم‌های ترموستات به هم اتصال یافته‌اند: کلید روشن و خاموش ترموستات را کاملا قطع کنید. اگر موتور خاموش نشود و با تست ترموسات سالم بودن آن تشخیص داده شد سیم‌های رابط ترموسات را کامل چک نمایید و در حالت وجود اشکال آنها را نیز تعویض نمایید.
ترموسات نیز خراب است: آن را کاملا تعویض نمایید.

سرما و عمل اتوماتیک زود به زود انجام می شود

درجه ترموستات آن کم است: ترموسات را روی درجه ها مناسب بگذارید.
ترموستات به خوبی تنظیم نیست: ترموستات را کاملا تنظیم کنید.

برودت بسیار است و موتور زیاد کار می‌کند.

لوله بلو خوب به اوا پرا تور مماس نیست: لوله بلو را در مکان مناسب خود قرار دهید.

یخچال بعد از چندین بار ریپ زدن به کار می‌افتد

رله استارت معیوب است: پلانین‌های رله را تمیز و یا نسبت به تعدیل رله اقدام شود.

یخجال یکسره ‌و مدائم کار می‌کند و در اواپراتور سرما ایجاد نمی‌شود.

گاز دستگاه نکم شده است: دستگاه بایستی مجددا شارژ و سرویس شود.

موتور یک سره کار می‌کند سرما در ان ایجاد نمی‌شود و گاز دستگاه مشکلی ندارد و گاهی نصف اواپراتور  هایخ زده و نصف دیگر نیز خنک نمی‌شود.

لوله‌های یخچال کاملا  کثیف است: آن را کامل تعویض کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال کلویناتور در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس