نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال پارس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال پارس

یخچال یکی از معدود وسایلی است که در خانه شما به طور مداوم و در طی روز یا شب کار می‌کند و غذای شما را سرد نگه می‌دارد. اگر در نظر بگیرید که یک یخچال پارس چقدر  سخت کار می‌کند، در واقع بسیار شگفت انگیز است که آنها به ندرت خراب یا دچار مشکل می‌شوند. در موارد نادری که یخچال پارس شما از کار می‌افتد، ممکن است با هزینه تعمیرات بالا و هزینه های جایگزینی تمام مواد غذایی از دست رفته مواجه شوید. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال پارس می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال پارس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

سرویس درب یخچال پارس:

اگر متوجه شدید که کمپرسور یخچال پارس شما دائماً کار می‌کند که سبب به اتلاف انرژی و کاهش عمر دستگاه شما می‌شود ممکن است به علت مشکلات درب باشد. در حالت ایده‌آل، آب و هوای داخل یخچال پارس هرگز خراب نمی‌شود و واحد می‌تواند دمای نسبتا ثابتی را در تمام مدت حفظ کند. البته باید در روز چند بار در یخچال پارس خود را کامل باز کنیم و ببندید.

سرویس واشر درب:

زمانی که واشر یخچال پارس (معمولاً یک مهر و موم لاستیکی در اطراف در) سفت یا ترک باشد درزگیر آن شکسته می‌شود و راندمان دستگاه به شدت زیاد کاهش می‌یابد. واشر درب را با قرار دادن یک اسکناس بین واشر و درب و بستن درب برای نشتی کاملا تست کنید. اسکناس را بیرون بکشید. اگر مقداری مقاومت از خود نشان دهد، احتمال اینکه واشر به درستی جا بیفتد نیز وجود دارد. اگر اسکناس درست بیرون بیاید یا بیفتد، واشر نیز معیوب است و باید تعویض شود. واشر را در چندین مکان اطراف درب کاملا تست کنید. قبل از تعویض واشر، لولاهای در را از نظر نشتی به طور دقیق بررسی کنید.

برای تعویض واشر:

مرحله نخست : یک واشر نو بخرید که به طور خاص برای مدل یخچالی که دارید ساخته شده است. واشرهای به اصطلاح مناسب همه ممکن است مناسب باشند، اما تطبیق آنها با فرم پیکربندی درب می‌تواند کار سختی نیز باشد. اگر در مورد شماره مدل یخچال پارس خود مطمئن نیستید، بخش های کوچکی از واشر را ببرید و نمونه را برای تطبیق به یک فروشنده لوازم خانگی ببرید. اگر واشر باید سفارش داده شود، می‌توانید قسمت را با سیمان لاستیکی به شکاف بچسبانید تا زمانی که واشر جدید وارد شود که در این حالت فشار کم تری به یخچال تحمیل میشود.

مرحله دوم : بگذارید واشر نو حدود 24 ساعت در اتاق با یخچال پارس بماند تا به دما و رطوبت مناسب برسد یا واشر را در آب گرم خیس کنید تا  مقداری انعطاف پذیر شود.

مرحله  سوم: شروع به برداشتن واشر قدیمی نیز کنید. واشر درب توسط پیچ، گیره یا چسب نگه داشته می‌شود و واشر ممکن است دارای یک نوار نگهدارنده نیز باشد که به شکل‌دهی آن نیز کمک می‌کند و زبانه یا راهنمای اتصال را کامل فراهم می‌کند. در بعضی از واحدها، واشر ممکن است توسط لبه پانل در جای خود نگه داشته شود. پانل با گیره‌های فشار فولادی فنری، پیچ و مهره یا پیچ بسته به طور کامل می‌شود. برای جدا کردن واشر، بست‌هایی که آن را نگه می‌دارند را بردارید و هر گونه نوار نگهدارنده را بردارید. و یا بست‌های نگهدارنده پانل در را بردارید.

سرویس لولای درب:

واشر درب فرسوده یا شکسته نیز ممکن است دلیل  نشت درب نباشد. ناهماهنگی و شل بودن لولاهای در می‌تواند موجب تکان خوردن یا افتادگی در درب شود و حتی واشر مناسب را نیز کاملا بی اثر کند.

مرحله اول : اگر درب محکم بسته نمی شود، یخچال پارس را مقداری به عقب با نگه داشتن جلوی دستگاه یا بازکردن پایه‌های تراز جلویی دو دور تماما به عقب برگردانید. این تنظیم را تا زمانی که در بسته بماند آزمایش کنید، اما دستگاه را خیلی از سطح جلو به عقب منحرف نکنید.

مرحله دوم : اگر تراز کردن کار نکرد، پیچ‌های لولا را نیز ببندید. برای چرخاندن این پیچ‌ها ممکن است مجبور شوید درب (به خصوص درب فریزر) را کامل باز کنید. در بعضی  از واحدها، ممکن است مجبور شوید یک کلاهک یا برش لولا را بردارید تا به پیچ‌ها برسید. درپوش را باز کنید یا با پیچ گوشتی آن را کامل ببندید. افتادگی و شلی را می‌توان با شیار کردن لولاهای در را اصلاح کرد. لولا را شل کنید و یک لامپ مقوایی لولا را بین لولا و در قرار دهید. سپس لولا را دوباره کاملا سفت کنید.

مرحله سوم: اگر درب تاب خورده است، پیچ‌هایی را که پوسته درب داخلی را نگه می‌دارد به پوسته درب بیرونی محکم ببندید. ممکن است مجبور شوید پس از انجام این تنظیم واشر درب را کاملا تغییر دهید یا تنظیم کنید.

مرحله  چهارم: گیره را به درستی بررسی کنید. واحدهای نو تر دارای گیره مغناطیسی روی در هستند. اگر درب به درستی چفت نمی شود، ضربه مغناطیسی را از پوسته  های درب داخلی بردارید و کمی آن را با یک تکه مقوای نازک به هم بچسبانید. ممکن است مجبور شوید واشر را به شکلی تنظیم کنید که با آن مطابقت داشته باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال پارس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال پارس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی  تعمیرات یخچال پارس فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال پارس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – تعمیرات یخچال پارس در هشتگرد – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس