نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال وایت هاوس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال وایت هاوس

وایت وستینگ هاوس یکی از برندهای معتبر و معروف  آمریکایی تولید کننده لوازم آشپزخانه است که در ایران بیشتر با اسم وایت هاوس شناخته می شود. یکی از محصولات تولیدی این شرکت، یخچال است که به علت کیفیت بالا و البته ظاهر زیبا، مشتریان بسیاری از سراسر دنیا دارد. به همین علت سال هاست که یخچال وایت هاوس از آمریکا به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می گردد.این برند شعبات متعدد خود را امروزه در کشور مکزیک نیز افتتاح کرده است و همچنین سال های طولانی است که محصولات خود را از جمله، یخچال های وایت هاوس، به کشورهای مختلف جهان نیز صادر می کند. این برند در دو قاره آمریکا و آسیا بیشترین فروش ممکن را دارد. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال وایت هاوس می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیرات یخچال وایت هاوس

با استفاده از محصولات کارخانه وایت هاوس، می توانید از فواید و امکانات این یخچال مدرن، بهره ببرید؛ مثل: طراحی کاربر پسند، صفحه نمایشگر، یخساز اتوماتیک، امکان تنظیم دمای بخش های یخچال و فریزر به طور جداگانه، تنوع طرح و رنگ و …
فقط مشکلی که ممکن است در استفاده از یخچال وایت هاوس، با آن مواجه شوید، مسئله تعمیر و نمایندگی یخچال وایت هاوس است. البته این مسئله در مورد همه محصولات خارجی وارداتی نیز صدق می کند زیرا کارمندان و تکنسین های اصلی و کاربلد این محصولات همیشه در کشور مقصد حضور ندارند و این مورد می تواند تعمیرات تخصصی یخچال آمریکایی را تحت تاثیر قرار دهد.

خدمات تخصصی برای تعمیرات یخچال وایت هاوس

از آنجا که تکنولوژی به کار رفته در این یخچال ها بسیار پیچیده است، تعمیرات آن کار هر تعمیرکار معمولی نیست و نیاز به تکنیسین هایی دارد که کاملا با این سری لوازم به خوبی آشنا بوده و در این امر، حرفه ای باشند. چنانچه یخچال شما به درستی کار نمی کند و یا ارور و خطایی در برد آن ظاهر شده، کافیست با ما تماس گرفته تا تعمیرات وایت هاوس به شکل تخصصی در سریعترین زمان ها برای شما انجام شود.

چرا تعمیرات وایت هاوس کاری تخصصی است:

یخچال های وایت هاوس از آن دسته لوازم خانگی نیست که در هر فروشگاه از لوازم خانگی به راحتی و آسانی بتوان یافت و اورجینال آن را تهیه کرد. یخچال ساید بای ساید وایت هاوس اگرچه برندی آمریکایی است و با تکنولوژی این کشور ها تولید می شود اما بیشتر این دستگاه ها مونتاژ کشور مکزیک هستند. سری دیگری نیز از یخچال های وایت هاوس نیز موجود است که مونتاژ کشور چین می باشند که در مقایسه با دیگر مونتاژها، از کیفیت پایین تری نیز برخوردارند.
به همین علت است که می گوییم تعمیرات وایت هاوس کاری کاملا تخصصی است؛ چرا که تعمیرکار باید دقیقا بداند یخچال های وایت هاوسی که می خواهد تعمیر کند، مونتاژ کجاست و با اختلاف تکنولوژی آن ها به خوبی آشنا باشد. بارها نیز مشاهده شده که مشتریان عزیز با مشاهده یک مشکل به ظاره ساده در یخچال، مثلا شنیدن صدای بلند  از فن، خود اقدام به عیب یابی کرده که نتیجه اش چیزی جز خسارت بیشتر به یخچال خود نبوده است.

عیب یابی یخچال در انواع تعمیرات وایت هاوس:

هنگامی که یخچال دچار یکی از مشکلات رایج یا هر مشکل دیگری شد، نخستین مرحله از تعمیرات تخصصی یخچال وایت هاوس، عیب یابی آن می باشد. در ابتدا باید از اتصال برق نیز اطمینان پیدا کرد؛ دو شاخه را کاملا چک کنید که از پریز برق نیز جدا نشده باشد. اگر چنانچه سیم برق دچار قطعی بود با احتیاط پریز را از دو شاخه کاملا جدا کنید و با تعمیرکار آن تماس بگیرید.
اگر یخچال صدای غیر معمولی و بسیار می دهد، یک دلیل شایع آن فن یخچال است. وقتی یخچال به درستی تراز نباشد آب در قسمت اطراف فن ها جمع شده و کم کم منجمد می شود. یخ زدن آب در آن قسمت از یخچال، سبب جلوگیری از حرکت درست تیغه های فن می شود و سر و صدا ایجاد می کند. در حالت شنیدن این صدا، یخچال ها را از پریز جدا کنید، صبر کنید که یخ ها ذوب شده و سپاس یخچال را قبل از وصل کردن به برق، کاملا تراز کنید.

سرعت عمل در تعمیرات یخچال وایت هاوس:

در تعمیرات یخچال های وایت هاوس و به طور کلی هر نوع یخچال دیگری، سرعت عمل یک فاکتور مهم می باشد . شاید این فاکتور چندان در تعمیر دیر لوازم مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… آنقدر پر اهمیت نباشد چرا که خرابی یخچال به مدت بسیار زیاد، سبب فاسد شدن کلیه مواد غذایی درون آن می شود. شما به محض برقرای تماس با مجموعه ما ، متخصصین تعمیرات یخچال وایت هاوس ما به سرعت در محل حاضر شده و تعمیرات یخچال را با سرعت و کیفیت بالا  شروع می کنند.

آیا تعمیر یخچال های وایت هاوس ارزش دارد؟

باتوجه‌به قیمت های بالای لوازم‌خانگی، تعمیر لوازم‌خانگی مثل ساید بای ساید وایت هاوس نسبت به تعویض آن  دستگاه برتری و ارزش خواهد داشت. باتوجه‌به قیمت بسیار بالای این نوع دستگاه حتی در حالت تعویض موتور یا کمپرسور دستگاه، هزینه کمتری نسبت به خرید دستگاه باید پرداخت شود. نکته مورد نظر آن است که بعد از تعمیر و تعویض انواع قطعات دستگاه ساید بای ساید وایت هاوس عملکردی کاملا مشابه قبل داشته و مجدداً رضایتمندی کاربران را نیز به خود جلب خواهد کرد یا خیر. این اطمینان توسط تعمیرکاران نمایندگی­ های مجاز با ارائه دوره و مدت‌زمان کافی تضمین تعمیر دستگاه به مشتریان ارائه خواهد شد و همچنین از قطعات و تجهیزات اصل و اورجینال در جهت تعویض استفاده توسط تعمیرکاران استفاده می­شود تا عملکرد های دستگاه نیز پایین نیاید و حتی به متقاضیان گارانتی در خصوص قطعات تعویض شده ارائه خواهند شد. از جمله مهم­ترین فواید در استفاده از خدمات نمایندگی­ های مجاز جهت تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس صرفه جویی در اغلب هزینه ها، حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از احتمال خطرات استفاده از تعمیرکاران مبتدی و بی تجربه است. درصورتی‌که نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید وایت هاوس به مشتریان تضمین کیفیت عالی را میدهد تا دستگاه عملکردی مشابه قبل از خرابی خواهد داشت.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس