نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال هیتاچی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال هیتاچی

مرکز تعمیرات یخچال های هیتاچی Hitachi ، فان سرویس نمایندگی بیش از ۴۰ برند ایرانی و خارجی را دارد و همه تکنسین های ما در تعمیر یخچال هیتاچی تخصص دارند از این رو ما آماده‌ی ارائه انواع خدمات سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در کرج می‌باشیم. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیر یخچال هیتاچی را به شما با قیمت کاملا مناسب ارائه خواهیم داد. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال هیتاچی می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

در صورت خراب شدن یخچال هیتاچی  باید چه کرد؟

تعمیر یخچال و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی و نیازمند دانش و تجربه کافی و بالاست است. در حالتی که افراد ناآشنا و غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام نمایند، هم ممکن است خرابی نیز بیشتر شود؛ هم در حالت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی های دستگاه، خطراتی مثل برق گرفتگی وجود دارد. به همین جهت بهترین کار آن می باشد که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر لوازم خانگی هیتاچی مثل فان سرویس مراجعه کرد. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به فان سرویس، بعنوان نمایندگی تعمیرات و مرکز خدمات پس از فروش هیتاچی در کرج مراجعه نمایید. این مرکز، بعنوان یکی از بهترین های نمایندگی تعمیر هیتاچی در کرج و البرز به شمار می آید.

مهم ترین فواید نمایندگی تعمیرات هیتاچی فان سرویس:

 • دقت و سرعت بسیار بالا در تعمیر: کرج سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های یخچال فریزر های هیتاچی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.
 • انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات کرج سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه خود نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر یخچال فریزر  هیتاچی را در منزل خود نیز دریافت نمایید.
 • مشاوره و راهنمایی با کیفیت بسیار عالی و بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات  یخچال فریزر یا ساید بای ساید، مایکروفر و مایکروویو و کولر گازی اسپلیت، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد و کارساز باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل ممکن نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.
 • همه این موارد، علتی است برای آن که فان سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز خدمات پس از فروش ها و نمایندگی تعمیر هیتاچی در کرج می تواند گزینه ای مناسب جهت تعمیرات انواع یخچال هیتاچی در کرج و استان البرز باشد.

عیب یابی یخچال هیتاچی:

معیوب شدن انواع سنسور دمای یخچال هیتاچی و عیب یابی آن:

 • یکی از مشکلات رایج و فراوان در مورد یخچال هیتاچی ، معیوب شدن سنسور آن می باشد. در صورتی که سنسور یخچال معیوب شود مشکلات زیادی برای آن نیز رخ می‌دهد. بنابراین بهتر است این مشکل را به طور دقیق  سریع عیب یابی کنید. برای اینکار نخست یخچال را از برق خارج کنید. خود سنسور و اتصالات آن باید با دقت کامل مورد بررسی قرار گیرد.
 • اگر متوجه شدید اتصالات سنسور دچار مشکل و خرابی شده اند، از تعمیرکار بخواهید آن‌ها را کاملا بررسی کنید.
 • در حالتی که مشکل از خود سنسور باشد باید آن را نیز تعویض کنید.
 • در حالتی که این مشکل رفع نگردد، تنظیم دمای یخچال و فریزر با مشکلاتی رو به رو می‌شود.

علت یخ زدگی و ایجاد برفک ها در یخچال هیتاچی چیست:

 • برفک زدن در یخچال‌های جدید نشان دهنده بروز یک مشکل جدی در یخچال است. چرا که در یخچال‌های امروزی سیستمی تعبیه شده است که سبب برفک زدایی می‌شود. بنابراین اگر یخچال شما حتی به مقدار کم هم برفک زده است سریعا باید تعمیر گردد.
 • معمولا دلیل بروز این عمر خراب شدن سیستم های دیفراست یا برفک زدا می باشد. از تعمیرکار بخواهید این بخش را کامل بررسی کند.
 • هیتر و برد الکترونیکی نیز باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
 • دمای یخچال را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید به درستی نیز تنظیم شده است. معمولا اگر دما به درستی تنظیم نگردد این مشکلات نیز رخ می‌دهد.

دلیل صدای زیاد در یخچال هیتاچی چیست:

 • در حالت عادی یخچال به مقدار خیلی کم صدا تولید می‌کند که این صدا ناشی از عملکرد کمپرسور دستگاه است. اما این صدا نباید به قدری زیاد باشد که شما آن را بفهمید و یا متوجه آن شوید.
 • افزایش صدا در یخچال نشان دهنده بروز یک مشکل بزرگ است که باید حتما  و سریع بررسی شود.
 • برای رفع این مشکل نخست لازم است فن یخچال را بررسی کنید. اختلال در کارکرد فن عاملی بسیار مهم در بروز است. در صورت نیاز فن باید تعویض گردد.
 • همچنین باید از تراز بودن دستگاه نیز مطمئن شوید. معمولا اگر یخچال ها توسط تعمیرکار نصب نگردد این مشکل نیز بروز می‌کند. بنابراین همیشه به شما پیشنهاد میکنیم نصب یخچال خود را به دست تعمیرکاری متخصص و کاربلد بسپارید. در حالتی که یخچال شما تراز نیست برای جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات دیگر حتما آن را تراز کنید.
 • کمپرسور نیز باید بررسی شده و در صورت بروز هر گونه مشکل عیب یابی شود.

نمایندگی تعمیر یخچال  Hitachi در کرج :

نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در کرج : یخچال فریزرها ضمن اینکه دارای مکانیسم ساده‌ای برای خنک سازی مواد غذایی است. با پیشرفت فن آوری، دارای پیچیدگی‌های خاصی نیز شده و ویژگی‌ها و قطعات متفاوتی در طول زمان به آن افزوده شده است. گذشت زمان یکی از علتی است. که سببب بروز مشکل می‌شود. مثلاً لاستیک‌های درب یخچال هیتاچی در  مرور زمان خشک شده و چسبندگی لازم با بدنه را نیز از دست می‌دهد این سبب ورود هوای گرما به درون  و کارکرد بیشتر موتور در دستگاه می‌شود.

نکات مهم سرویس یخچال فریزر هیتاچی:

برای کاهش تعمیرات اورژانسی، به یاد داشته باشید که تمیز کردن کویل کنداسور که غالباً در پشت یخچال ها قرار دارد، ضروری و مهم است. در بعضی مدل‌ها کویل‌ها در بدنه جاسازی شده و نیازی به تمیزکاری نیز ندارد. تراز بودن یخچال هم برای درست بسته شدن درب یخچال ها مهم است و هم کار یخچال. یخچال را روی دمای مناسب تنظیم و ثابت کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس