نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

کلمه دوو واژه نام آشنایی در لوازم خانگی در ایران و جهان است. علت این موضوع به سه عامل اصلی و مهم بر می گردد. اول اینکه لوارم خانگی دوو به عنوان یک برند کره ای از کیفیت بسیار خوب و بالایی برخوردار هستند، دوم اینکه مونتاژ لوازم خانگی دوو در ایران هم نیز انجام می شود و قرار بود حتی در زمانی در ایران تولید شوند و سوم و شاید یکی از مهم ترین  و اصلی ترین عوامل آن خدمات پس از فروش دوو در ایران می باشد. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

این کارخانه کره ای که فعالیت خود را از سال های ۱۹۷۱ شروع کرد و خیلی زود با تاسیس ۶۴ کارخانه متفاوت تولید لوازم خانگی دوو در مدل های مختلف در ۴۰ کشور مخلف عرضه محصولات لوازم خانگی دوو را جهانی کند و نام و برند خود را به دنیا معرفی کرد.

لوازم خانگی های دوو به نو آوری و ارائه ایده های خاص در طراحی محصولات خود نیز شهرت دارند. این شرکت هر چند با شرکت های ال جی و سامسونگ رقابت زیادی در توسعه و فناوری انواع محصولات خانگی و بخصوص لوازم خانگی دارند ولی به علت پشتیبانی موفق و خدمات پس از فروش محصولات دوو و همچنین خدمات تعمیرات ممتاز دوو در این رقابت گوی سبقت را تا حدودی از هم پایان و برند هایی کره ای خود ربوده است.

البته شاید در ایران برند های سامسونگ و ال جی شهرت بیشتری را داشته باشند ولی وقتی پای اصالت کالا در میان باشد برند کره ای دوو در این میان ریشه دار تر و با سابقه تر است دیگر برند های نام اشنا است.

در سال های ۱۹۹۹ و به دنبال بحران های مالی که این کارخانه را تحت الشعاع خود قرار داد به ناچار دوو اعلاو ورشکستگی کرد. این موضوع در شروع سبب شد تا لوازم خانگی دوو که تا آن روز رقیبی برای آنها در بازار لوازم خانگی کره و حتی آسیا به راحتی پیدا نمی شد اعتبار خود را به یک باره از دست رفته ببینند. اما نام دوو نامی نبود که به این راحتی ها از اذهان عمومی دنیا پاک گردد و همه لوازم خانگی دوو را از برترین نوع تولیدات لوازم خانگی دنیا می دانستند و آرزوی حضور این برند معروف را دوباره در خانه های خود داشتند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید و فریزر دوو:

امروزه، یکی از معروف ترین مدل های یخچال دوو، مدل ساید بای ساید (side by side) این برند می باشد که توانسته اعتماد و رضایت مشتریان فراوانی را به خود جلب کند و در نتیجه پرفروش ترین مدل یخچال نه فقط در ایران بلکه در تمام جهان باشد. با وجود اینکه در ساخت این نوع یخچال ها از به روزترین تکنولوژی ها در جهان استفاده شده است، باز هم نیز ممکن است دچار خرابی و نقص شوند و نیاز به تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید دوو پیدا کنید.

از سوی دیگر، در بین یخچال های برندهای متفاوت، تعمیر ساید بای ساید دوو دارای پیچیدگی فراوان است و باید در انجام آن بیشترین دقت و مهارت را داشته باشید. حواستان باشد که تعمیر های ساید برند دوو کار هر کسی نیست و بدون شک عدم توجه به این نوع موضوع، شما را متحمل انواع هزینه ها و خرابی بیش تری خواهد کرد. ما به شما نیز توصیه می کنیم که اگر یخچال های  ساید شما نیاز به سرویس یا تعمیر را دارد، با نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ساید دوو تماس بگیرید

ایرادات رایج در تعمیرات یخچال فریزر دوو:

از ایرادات رایج  و فراوان در تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید دوو می توان به مواردی مثل گرم شدن بدنه ی دستگاه، برفک زدن یخچال نوفراست، خرابی ترموستات، خرابی و یا افتادگی درب یخچال، مشکلات بسته نشدن درب، تراز نبودن دستگاه، جمع شدن آب در کف دستگاه، کثیفی فیلتر آب دستگاه، کار نکردن یخ ساز دستگاه ، بوی بد داخل دستگاه، اتومات نکردن دستگاه، روشن نشدن یخچال، صدای زیاد دستگاه، خنک نکردن یخچال، عمل نکردن دکمه های روی برد نمایشگر، خرابی دیسپنسر ( آب سرد کن )، خرابی برد الکترونیکی، روشن نشدن لامپ های داخل دستگاه، عدم وجود صدای هشدار هنگام باز بودن درب دستگاه، روشن نشدن پنل دستگاه، سرد نبودن آب در آب سرد کن، شنیدن صدای دینگ دانگ از دستگاه، تمام شدن گازها ، مشکلات سنسور های دما، خرابی کمپرسور و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی را از تعمیر و دستگاه برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید و مسئله را با آن ها در میان بگذارید

نکات سرویس و نگهداری یخچال دوو

بهترین تعمیرکار یخچال دوو نکات مهمی را برای انواع سرویس و نگهداری دستگاه نیز مطرح کرده است تا کمتر به خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دوو نیاز داشته باشید.

  1. پیشنهاد می شود یخچال دوو توسط تعمیرکار مجاز دوو نصب شود.
  2. یخچال و فریزر نباید در معرض نور مستقیم خورشید، اجاق گاز و تجهیزات قابل اشتعال دیگر قرار گیرد.
  3. یخچال دوو را نباید در مکانی مرطوب یا در محلی که با آب در تماس است قرار دهید و نصب کنید.
  4. دستگاه باید بر روی سطح کاملا صاف نصب شود و پایه های یخچال نیز ثابت شود.
  5. دیگر دستگاه ها نباید به همان پریز یخچال وصل گردند.
  6. پس از نصب و راه اندازی انواع یخچال، دستگاه باید 2 ساعت بدون روشن شدن منتظر بماند.
  7. باید درون  یخچال را هر هفته تمیز کنید.
  8. در حالت بروز مشکل در کارکرد های یخچال می توانید به نمایندگی های تعمیرات یخچال دوو نیز مراجعه نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر میله در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس