نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال فریزر هایسنس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال فریزر هایسنس

کمپانی هایسنس در سال ۱۹۶۹ تاسیس شد. در حال حاضر ، هایسنس دارای دو شرکت زیر مجموعه Hisense Electric (600060) و Hisense Kelon Electrical (000921) است که در شانگهای چین ، شنژن و هنگ کنگ مستقر است. و همچنین برند های بسیاری مانند Hisense ، Toshiba ، Gorenje ، Kelon و Ronshen زیر مجموعه ی این کمپانی هستند. هایسنس در سال ۲۰۱۹ ، در خارج از کشور به درآمد ۴۶٫۱۰۱ میلیارد یوان چین دست پیدا کرد است که رکورد شگفت انگیزی به حساب می آید، همچنین به رشد سالانه ۲۱٫۱۰ دست یافتند در همان زمان ، سود کل ۷٫۹۳۳ میلیارد یوآن چین بود که با ۲۴٫۱۷ افزایش نسبت یک سال قبل ، روبرو بود است. در ۵۰ سال گذشته ، هایسنس همیشه به ارزش های اصلی و مهم “یکپارچگی ، نوآوری ، تمرکز مشتری و پایداری” و استراتژی توسعه “بنیاد فن آوری صدا و عملکرد قوی” پایبند بوده است. این تجارت حاوی محصولات چندرسانه ای ، لوازم خانگی ، اطلاعات هوشمند فناوری اطلاعات و صنایع نوین خدمات است. طی این سال ها ، تلویزیون Hisense به مدت ۱۶ سال متوالی رتبه اول را در سهام بازار کسب کرده است. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

در چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در فان سرویس تماس بگیرید؟

 • اگر در یخچال هایسنس خود صدای عجیب و غریبی شنیدید، اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به شکل یکسره و دائم کار می کند باید بدانید یخچال شما نیز دچار نقص در عملکرد شده است.اگر درون کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را سرد نمی کند دچار مشکل افت سرما شده که باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در فان سرویس تماس بگیرید.
 • چنانچه یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست و دقیق عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال هایسنس تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده کردید یا هنگامی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده یا این کیه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی را نشان نداد باید باید فورا رفع ایراد شود و با نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال های هایسنس در فان سرویس تماس حاصل فرمایید.

فواید استفاده از تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر هایسنس

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه هایسنس.
 2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط بر تعمیر یخچال فریزر هایسنس است.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید هایسنس

 • یخچال فریزر اصلا کار نمی‌کند و خاموش است.
 • یخچال فریزر به خوبی سرد نمی‌کند.
 • دمای یخچال فریزر خیلی پایین می باشد و مواد غذایی کاملا یخ می زنند.
 • یخچال فریزر برفک می‌زند و یخ میبندد (سیستم دیفراست کار نمی‌کند).
 • ته یخچال فریزر آب کامل جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس است.
 • صدای یخچال فریزر خیلی زیاد و بلند است.
 • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر به خوبی کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر تراز نیست و درب یخچال فریزر نیز درست بسته نمی‌شود.

سرویس یخچال فریزر هایسنس:

سرویس یخچال و فریزر هایسنس اگر هر سال و به شکل منظم انجام شود و مشکلات احتمالی پس از عیب یابی رفع شود یخچال شما نیز هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نمی شود و در حقیقت عمر آن افزایش می یابد. در هنگام سرویس یخچال و فریزر هایسنس توسط سرویس کاران کالاتعمیر همه لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز درون لوله ها چک  شده و در حالت نیاز ترمیم می شود، نوار دور درب و لولا ها و … بررسی می شوند تا ویژگی خود را از دست نداده باشند و برودت از لای درب نیز نشت نکند، صدا و میزان لرزش موتور در هنگام کار مورد برسی و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود در آن  رفع می شوند.

ارورهای یخچال هایسنس و عیب یابی آن:

هر خطایی که روی صفحه نمایش یخچال هایسنس مشخص می‌شود، نشان‌دهنده وجود ایرادی جزئی و گاهی بسیار جدی است. ارورهای یخچال هایسنس یه تعمیرکاران کمک شایانی برای عیب یابی و یخچال فریزر هایسنس می‌کند. خوب است شما نیز لیست ارور یخچال هایسنس را به خوبی بشناسید، تا از وضعیت دستگاه‌تان کاملا مطلع شوید.

ارور E1 یخچال هایسنس:

این خطا در بخش نمایشگر دمای یخچال نمایش داده می‌گردد، و ناشی از خطای سنسور های یخچال فریزر هایسنس است.

ارور E3 یخچال هایسنس:

کد خطای E3 توسط یک سنسور فریزر نا سالم ایجاد شده، و در بخش نمایشگر دمای فریزر در صفحه نمایش یخچال هایسنس دیده می‌شود. به طور دقیق‌تر، این خطا نشان‌دهنده اتصال بسیار کوتاه یا مدار باز درون سنسور دمای محفظه فریزر است. متخصص تعمیر یخچال فریزر هایسنس این مشکلات را با تعویض قطعه معیوب نیز حل می‌کند.

ارور E4 یخچال هایسنس:

وقتی قسمت نمایش دمای فریزر کد خطای E4 را به ما نشان می‌دهد، به این مفهوم است که سنسور یخ‌زدایی دستگاه مشکلاتی را دارد. همچنین، ممکن است یک مداری باز یا دارای اتصال کوتاه باشد. برای تعمیر یخچال هایسنس در این موقعیت نیز باید سنسور یخ‌زدایی اواپراتور یخچال معیوب را کامل تعویض کرد.

ارور E0 یخچال هایسنس:

کد خطای E0 در ناحیه نمایشگر دمای فریزر نشان داده می‌شود، و نشان‌دهنده وجود مشکلی در سنسور های محیط است.

ارور E9 یخچال هایسنس:

کد خطای F9 به علت وجود یک سنسور نا سالم در یخ ساز روی صفحه نمایش یخچال هایسنس ظاهر می‌گردد. این ارور یخچال هایسنس نیز در قسمت های دمای فریزر نمایش داده می‌شود.

ارور Eb یخچال هایسنس:

وقتی ناحیه نمایشگر دمای فریزر کد خطای Eb را به ما نشان می‌دهد، به این معنی‌ست که یخساز یخچال های شما خراب شده است. مشکلات ایجاد شده نیز برای این بخش دلایل متفاوتی دارد؛ از جمله گرفتگی لوله‌های آب و لوله‌های پشت یخچال، جرم بالای فیلتر، انسداد این قطعه و نیاز به تعمیر در شیر برقی آب و غیره.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هایسنس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس