نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت

انواع مختلف یخچال در برندهای مختلفی در بازارها موجود می باشد که برند دیپوینت یکی از این نوع برندها می باشد، در هر گونه از این دستگاه ها با گذشت زمان و استفادهٔ مکرر احتمال وقوع حوادثی برای این نوع دستگاه ها وجود دارد که ممکن است شما عزیزان با آنها روبرو باشید که برای انجام هر گونه تعمیر یخچال دیپوینت می توانید به فان سرویس مراجعه نمایید، تا پس از عیب یابی دستگاه شما فوراً وارد عمل شده و تعمیرات را آغاز کنند و دستگاه رابا همان کیفیت روز نخست به شما بعد از انجام دادن تعمیرات کامل تحویل بدهند. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در فان سرویس تماس بگیرید؟

 • اگر در یخچال های دیپوینت خود صدای بسیار عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به شکل یکسره کار می کند باید بدانید که یخچال شما نیز دچار نقص در عملکرد های شده است. اگر درون کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را نیز سرد نمی کند دچار مشکلات افت سرما شده که باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در فان سرویس تماس بگیرید.
 • چنانچه یخچال های پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال دیپوینت در فان سرویس تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده کردید یا هنگامی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده یا این کیه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی را نشان نداد باید باید سریعا  رفع ایراد شود و با نمایندگی انواع تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال دیپوینت در فان سرویس تماس حاصل فرمایید.

مزایا و فواید استفاده از تعمیرگاه تخصصی یخچال فان سرویس:

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دیپوینت.
 2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان تنها تعمیر یخچال های دیپوینت است.

تعمیر یخچال فریزر دیپوینت

 • یخچال فریزر اصلا کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر سرد نمی‌کند.
 • دمای یخچال فریزر بسیار پایین است و مواد غذایی کاملا یخ می زنند.
 • یخچال فریزر برفک و یخ می‌زند (سیستم دیفراست کار نمی‌کند).
 • ته یخچال فریزر آب جمع می گردد یا کف آشپزخانه کامل خیس است.
 • صدای یخچال فریزر خیلی زیاد است.
 • آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر نیز کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر تراز نیست و درب یخچال فریزر کاملا درست بسته نمی‌شود.

بهره‌مندی از انواع خدمات پس از فروش یخچال دیپوینت:

درحالتی که یخچال دیپوینت شما دارای برگه های گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نیز نگذشته باشد می‌توانید در حالت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از فواید و تعهداتی که نمایندگی رسمی دیپوینت در قبال محصولات خود دارد نیز استفاده کنید و با تماس با دفتر نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت در فان سرویس از این خدمات نیز بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر علتی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش شرکت دیپوینت بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه یخچال دیپوینت فان سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس یخچال دیپونیت خود به دست آورید. ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه و سابقه چندین ساله به دست آمده است.

چرا فان سرویس را برای تعمیر یخچال فریزر دیپوینت انتخاب می‌کنیم:

فان سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ی شما برای تعمیر یخچال فریزر دیپونیت و یا سرویس آن می‌باشد. با دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه هستیم که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات یخچال فریزر شما را با هر نوع برند و مدلی به خوبی تعمیر کنند. تکنسین‌های ما در زمینه تعمیر مشکلات عمومی و تخصصی یخچال فریزرها، مثل سرد نکردن، روشن نشدن، خراب آب‌سردکن یا یخ‌ساز، کارکرد دائمی دارای تجربه‌ی کافی و بسیار عالی می‌باشند.

مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دیپوینت:

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید دیپوینت از بالاترین و بهترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین نوع قطعات در جهان، ممکن است گاهی دچار مشکلات شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با یک مرکز یا تعمیرگاه دیپوینت تماس بگیرد و از آن ها مشورت بگیرد. در این بخش به بعضی  از مشکلات احتمالی که ممکن است استفاده کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید depoint با آن روبه‌رو شوند نیز اشاره می شود:

خرابی ترموستات:

ترموستات یکی از انواع قطعات مهم و حیاتی در همه یخچال‌هاست که بروز خرابی در آن اختلالاتی در دمای یخچال را ایجاد می کند. بنابراین اگر مشکلاتی مانند کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال زیاد مشکل از ترموستات دستگاه شما  است. در حالت محرز شدن ایراد در این دستگاه بهتر است تعمیر و تعویض آن را به کارشناسان حاضر در مراکز تعمیرات دیپوینت بسپارید.

پایین بودن درجه خنکی در یخچال

یکی از نشانه‌های معمول در خرابی کمپرسور یخچال، پایین بودن درجه خنکی هوای درون یخچال می باشد. جهت اطمینان از وجود چنین اشکالی می‌توان تست کمپرسور را کامل انجام داد. تست این بخش نیاز به حضور کارشناسان متخصص را دارد و انجام آن توسط کاربران عادی نیز امکان‌پذیر نیست.

کمپرسور پر سر و صدا

کمپرسور یخچال معمولاً در حین کار صدایی ندارد، از این رو شنیده شدن صدای نابهنجار از این قطعه را می‌توان نشانه‌ای  بر وجود خرابی  و مشکلی در آن دانست. کافی است رد صدای شنیده شده از دستگاه را بگیرید تا متوجه شوید که آیا این صدا مربوط به قسمت  کمپرسور یا همان موتور یخچال است یا نه!و اگر صدا از موتور دستگاه بود سریعا با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس