نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال دوو

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال دوو

نماینده تعمیرات، کارگزاری تعمیرات یخچال دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشنده است. در نماینده تعمیرات،تعمیرات یخچال دوو در خانه و در حضوری انجام خواهد شد. این شرکت بیشترین خدمات را به هموطنان در کرج عرضه می دهد و کل خدمات بعد از فروش دوو به وسیله این کارگزاری حاوی گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله هستند. تکه هایی وجود دارد در این مرکز دارای تعهد نامه 6 ماهه است و تنها از قطعات درجه یک بهره برداری خواهد شد. این چنین مهندسین در زمان کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعبه و کاگزاری تعمیر لوازم خانگی دوو در تمام شهر تهران و کرج هستیم. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال دوو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ایراد های معمول در تعمیرات یخچال دوو

از ایرادهای مرسوم در تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید دوو می توانیم به مورد هایی مثل گرم بودن سطح خارجی وسیله، برفک زدن یخچال ، خراب بودن ترموستات، خراب و یا افتادگی درب یخچال، مشکلات بسته شدن درب، هم سطح نبودن یخچال، آب در کف یخچال جمع شود، کثیف بودن فیلتر آب یخچال، خراب بودن یخ ساز، بوی بد داخل یخچال، به طور اتوماتیک کار نکردن دستگاه، روشن نشدن یخچال، صدای زیاد یخچال، خنک نکردن یخچال، کار نکردن کلید های نمایشگر روی برد، ایراد داشتن دیسپنسر ( آب سرد کن )، مشکل داشتن برد الکترونیکی، روشن نشدن لامپ داخل یخچال،نبود وجود صدای هشدار موقع باز بودن درب یخچال، کار نکردن پنل دستگاه، خنک نبودن آب های آب سرد کن، شنیدن و … اشاره کرد. لازم به توضیح دادن است که اگر از دانایی کافی برخوردار نیستید با یک تعمیرکار حرفه ای از مرکز های شناخته شده و تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یا با کاگزار تعمیرات تماس بگیرید.

سرد نکردن به میزان لازم یخچال فریزر دوو

اگر سرمای یخچال کم است باید چند موارد را بازبینی نمایید. اولین راه یخچال نباید نزدیک وسیله های گرما زا مانند بخاری یا اجاق گاز قرار بدهیم و همچنین یخچال نباید در روبرو نور مستقیم خورشید نیز قرار بگیرد. همان طور یخچال حتما حداقل 10 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد. اما از دید فنی مشکل افت سرما در یخچال دوو می تواند به علت خرابی کمپرسور، نشت گاز، نبودن گاز یا کم بودن آن، خرابی سیستم دیفراست، مشکل داشتن فن، ایراد داشتن برد الکترونیکی، ایراد داشتن ترمودیسک، مشکل داشتن المنت و… به وجود می آید.

بیرون نیامدن آب از آبریز یخچال فریزر دوو

اگر آب از آبریز یخچال بیرون نمی آید، باید موردهایی مثل ایراد داشتن شیر برقی، مشکل از پدال آب سرد کن، پارگی یا مسدود شدن شلنگ های جا به جایی آب درون درب یخچال و… به وسیله یک تعمیرکار متخصص از تعمیرگاه ها و عامل تعمیرات یخچال دوو  مورد بازرسی قرار بگیرند.

یخ زدن مواد غذایی در محفظه یخچال

اگر که مواد غذایی در یخچال یخ می زند، باید اول دمای یخچال را بازرسی کنید که روی درجه ی خیلی کمی نباشد، چون در دمای پایین تر از منفی 5، مواد غذایی یخ میزند. این چنین حتما حواستان باشد که مواد غذایی نزدیک به دریچه هوای سرد قرار ندهید و بهتر است تا غذا هایی که وجود مایع دارند در طبقه های بالا تر قرار بگیرند.

صدای زیاد یخچال فریزر دوو

اگر سر و صدای غیر طبیعی و بلندی از یخچال شما به گوش می رسد باید موردهایی از جمله هموار نبودن نبودن یخچال، یکسان نبودن سطحی که یخچال روی آن قرار دارد، ایراد داشتن موتور، مشکل از فن کندانسور، ایراد از لرزه گیر کمپرسور ( لاستیک نگهدارنده موتور )، شاتون زدن موتور، شل شدن وصل کننده های موتور و… مورد بازرسی قرار بگیرند. به طور مثال در هنگام مشکل داشتن فن کندانسور باید این تکه را عوض کنید.

خودکار کار نکردن یخچال فریزر دوو

اگر یخچال شما  به طور خودکار کار نمی کند، باید موردهایی از جمله سنسور یا ترموستات، لاستیک دور درب، مقدار گاز، برد الکترونیکی، چگونگی فن، وجود برفک در اپراتور و… را بازدید کنید. اگر لاستیک دور درب از جای خود کنده شده است حتما آن را در محل خود قرار دهید و در هنگام مشکل باید آن را عوض کنید.

یخ زدگی ( برفک زدن ) قسمتی از فریزر در یخچال فریزر دوو

یخچال های جدید دوو نوفراست هستند در نتیجه نباید فضای فریزر برفک بزند. احتمالا یخ زدن یا برفک زدن یخچال فریزر، به علت داخل شدن رطوبت به داخل یخچال، ایراد داشتن لاستیک دور درب، باز ماندن درب یخچال برای زمان زیادی ، مشکل از ترموستات، ایراد داشتن از سنسور، مشکل از فن، ایراد داشتن از ترمودیسک، مشکل داشتن از سنسور دیفراست، ایراد داشتن از المنت، مشکل از برد الکترونیکی و… رخ میدهد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس