نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال بوش

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال بوش

یخچال های آلمانی BOSCH بی شک یکی از بهترین و راحت ترین یخچال های موجود در بازار می باشند. یخچال های بوش دارای کیفیت و تکنولوژی بسیار بالایی می باشد. این یخچال نه فقط در ایران بلکه در سراسر دنیا مشتریان زیادی را دارد.متاسفانه امروزه یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای بوش نیز مثل دیگر یخچال ها دچار مشکل می شوند و لازم است که تکنیسین و تعمیر کار یخچال بوش آن را بررسی نماید. ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال بوش میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بوش و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

نشانه های یخچال معیوب چیست؟

  • قبل از آن که یخچال شروع به کار کند ، صدای بخصوصی  و ناهنجاری شنیده شده و از کار می افتد.
  • کمپرسور یخچال بی وقفه در حال عمل است و اتومات نمی کند،
  • یخچال سرما کافی را  ندارد.
  • یخدان در فواصل زمانی بسیار کم، مملو از برفک می شوند.
  • صدای یخچال در هنگام کار کاملا غیر عادی است.
  • علیرغم عملکرد رست کمپرسور اواپریتور دائما خیس بوده و قطرات آب از آن نیز می چکد.
  • یخچال اتومات کار نمی کند.
  • یخچال روشن نمی گردد.

تعمیر فریزر بوش:

از قدی تا به امروز شرکت BOSCH جزو محبوب ترین  و برترین برندها در زمینه تولید انواع لوازم منزل و آشپزخانه بوده و هست. این شرکت لوازم آشپزخانه از جمله یخچال فریزر های بوش را با کیفیتی خارق‌العاده تولید می کند که با خرید یک محصول از آن سالیان سال می توان راحت به سالم بودن و کیفیت آن اعتماد نمود. البته در مواردی هم ممکن است پیش بیاید که به علت متفاوت این لوازم از جمله یخچال فریزر بوش خراب شده و شما نیاز به تعمیرات فریزر بوش پیدا کنید.

مشکلات و تعمیر یخچال فریزر بوش:

عملیات تعمیر یخچال فریزر بوش جزو تعمیرات کاملا تخصصی و فنی در تعمیرگاه های لوازم خانگی به شمار می روند. با توجه به پیشرفت های روز افزون تکنولوژی های فریزر بوش، به طبع عیب یابی و تعمیر آن نیز بسیار پیچیده و تخصصی شده است. هزینه های و قیمت های شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال فریزر و تعویض قطعات یخچال فریزر نسبت به تعمیرات دیگر لوازم خانگی مثل لباسشویی و جاروبرقی هزینه بسیار بیشتری دارد، شما می توانید با رعایت نکات و اصولی ساده هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش و در ابعاد بسیار کم تر تعمیر فریزر بوش خودتان را پس انداز کنید.

خدمات و امکاناتی که در ارتباط با تعمیر یخچال فریزر بوش به کار می روند عبارت است از :

تعویض ترموستات فریزر بوش، تعویض یخساز ساید بای ساید، تعویض و تعمیر سیستم روشنایی و لامپ مهتابی یخچال فریزر، شارژ گاز یخچال فریزر، تعمیر برد یخچال فریزر، تعویض نوار های دور درب یخچال فریزر وساید، تعویض فیلتر های تصفیه آب ساید.

ارور یا کد خطا در یخچال چیست؟

یکی از جدیدترین و مهم ترین روش های تشخیص خرابی یخچال بوش (BOSCH)، وجود سیستم ها تشخیص مشکل و ایراد می باشد. این سیستم به حالتی طراحی شده است که با نمایش کد خطا مخصوص، ما را در پیدا کردن سریع قطعه معیوب کمک می نماید.

ارور یا کد خطا در نوع های از یخچال بوش نمایش داده می شود که دارای صفحه نمایشگر LCD باشند. همچنین در یگر مدل ها ممکن است تنها توسط صدای بوق یا Alarm وجود خطا را  به شما بیان نماید.

کد خطاها به شکل عدد و حروف انگلیسی نمایش داده می شوند. که هر کد خطایی اشاره به خرابی قطعه ویژه ای از یخچال دارد.

خطرناک ترین کد خطا یخچال بوش چیست؟

می توان گفت از جمله خطرناک ترین و مضر ترین ارور کدهای یخچال بوش، ارور E10 می باشد. ارور E10 یخچال بوش اشاره به خرابی ماژول یا کلا وجود عیب و ایراد در برد الکترونیکی یخچال دارد که عقب انداختن تعمیر آن میتواند هزینه زیادی را به همراه داشته باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،تعمیرات یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال ال جی در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس