نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال الکترولوکس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال الکترولوکس

شرکت الکترولوکس یک شرکت سوئدی می باشد که در شهر استکهلم تاسیس شده است. شرکت الکترولوکس در زمینه تولیدات لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی فعالیت حرفه ای و عالی دارد.پس از شرکت ویرپول از لحظ میزان درآمدی الکترولوکس جایگاه دوم را در زمینه تولیدات انواع لوازم خانگی در جهان دارد.محصولات این شرکت با نام های تجاری متفاوت در جهان عرضه می شود. نمایندگی یخچال فریزر الکترولوکس در ایران نیز وجود دارند. این شرکت در سال 1919 و با نام های تجاری Elektromekaniska شروع به انواع تولید جاروبرقی در سطح اروپا و فروش به شکل عمده کرد و در سال 1957 به Electrolux تغییر اسم و برند دارد. محصولات شرکت الکترولوکس تحت نام­های تجاری متفاوت تولید و عرضه می­شوند.تمرکز اصلی و اساسی محصولات این کمپانی در درجه اول به تولید لوازم خانگی مثل جاروبرقی و همچنین انواع وسایل خانگی حرفه­ ای معطوف می­باشد. شرکت الکترولوکس با توجه به میزان درآمد آن،پس از شرکت ویرلپول(Whirlpool)به عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی نیز به شمار می­ آید. ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال پروفایل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

یخچال فریزر و ساید بای سایدهای شرکت الکترولوکس چه خاصیتی دارد؟

 •  آب سرد کن مجهز به تکنولوژی دانمر دارد (همیشه خنک نگه می دارد)
 • دارای نمایشگر LCD جهت نمایش ارورها و انواع اطلاعتی در مورد درجه دمای یخچال فریزر و همچنین ولتاژ برق آن است
 • دارای لامپ LED برای روشنایی درون یخچال (اینگونه لامپ ها هیچوقت خراب نمی شوند)
 • دارای چرخ ها برای حرکت یخچال فریزر و پایه های محکم قابل تنظیم می باشد
 • دارای سیستم های خنک کننده Multi Flow جهت تازگی انواع مواد غذایی
 • این یخچال به گونه ای طراحی شده است که مشکل برفک در یخچال فریزر الکترولوکس را به شکل کامل برطرف کرده است.
 • ظاهر یخچال فریزر الکترولوکس به گونه ای می باشد که آدم را متحیر و مجذوب می کند.

قیمت یخچال فریزر های الکترولوکس:

کمترین قیمت این یخچال از حدود یک میلیون و پانصدهزار تومان تا 8 میلیون تومان نیز می باشد.

یخچال های معمولی و به قول معروف یخچال های جهازی قیمتی ما بین 2 الی 4 میلیون را دارند.

مدل های ساید بای ساید یا دوقولو این یخچال فریزر دارای بیشترین مقدار قیمت می باشند چون از هر لحاظ بهترین کیفیت و عملکرد ممکن را برای مشتریان دارند.

فواید نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس

 1. استفاده از قطعات اصی و اورجینال
 2. دارای باتجربه ترین و متخصص ترین تکنیسین های مجرب برای تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس
 3. در سریع ترین زمان ممکن نیز یخچال فریزر الکترولوکس شما تعمیر خواهد شد.
 4. سرویس دهی کامل
 5. ضمانت تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس

خدمات پس از فروش الکترولوکس در کرج

برای استفاده از انواع خدمات پس از فروش لوازم خانگی الکترولوکس شما باید کارت ضمانت نامه ای را داشته باشید و اگر از تاریخ گارانتی آن نبز نگذشته باشد میتواند در حالت خرابی هر دستگاه مثل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، کولر گازی، جاروبرقی و اجاق گاز از کارت ضمانت خود کمک بگیرید و با تماس با شرکت الکترولوکس از خدمات  نمایندگی رسمی الکترولوکس در کرج استفاده کنید، اما اگر از تاریخ گارانتی شما گذشته و یا کارت را گم کرده اید دیگر نمی‌توانید از خدمات پس از فروش الکترولوکس در کرج بهره‌مند شوید ولی می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه لوازم خانگی فان سرویس تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

علت ارور OP در یخچال فریزر الکترولوکس:

نمایش ارور OP بر روی صفحه‌نمایش یخچال الکترواستیل به مفهوم خراب شدن سنسور دمای یخچال و یا فریزر می‌باشد. شما برای تشخیص اینکه سنسور دمای کدام قسمت یخچال خراب‌شده است باید به بخشی که این ارور نشان داده می‌شود توجه کنید برای نمونه اگر در بخش فریزر این ارور نمایان شود به این معناست که سنسور دمای فریزر معیوب شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

رفع عیب در کد خطای OP: شما برای بر طرف کردن ارور OP باید سنسور های دمای یخچال را بررسی کنید و در شکل وجود مشکل آن را تعویض نمایید. تعویض در سنسور دمای فریزر و یخچال ازجمله مواردی است که نیاز به تعمیر کار متخصص درزمینۀ تعمیرات یخچال الکترولوکس دارند. اگر در تهران و کرج زندگی می‌ کنید می‌توانید با ما تماس بگیرد و برای حل کردن مشکل یخچال تان در منزل خود اقدام نمایید.

ارور SH در  یخچال فریزر الکترولوکس:

علت ارور اتصال کوتاه مدار سنسور در یخچال یا فریزر

رفع عیب ارور بررسی و تعویض های سیم های اتصال بین ترمیستور و برد

رفع عیوب کد خطای SH: برای رفع این ارور باید نسبت به رفع ایراد سیم های بین ترمیستور یخچال و برد آن نیز اقدام نمایید.

ارور F3 در  یخچال‌ فریزر الکترولوکس:

علت ارور المنت دستگاه بیش  از 85 دقیقه کار کرده است

علت ارور F3 یخچال فریزر الکترولوکس: این ارور در هنگامی نمایش داده می‌ شود که المنت به مدت زمان ۸۵ دقیقه و بیشتر کار کرده باشد.

رفع عیب کد خطای F3: در زمان مشاهده این خطا باید هیتر های موجود در یخچال و مدار برد بررسی‌ شده و در حالت وجود مشکل تعمیر شود.

ارور R1 در یخچال فریزر الکترولوکس

علت ارور ایراد در سنسور های دما یا مدار برد کنترل

رفع عیب ارور بررسی و تعمیر مدار و برد کنترل یخچال

علت ارور R1 یخچال فریزر الکترولوکس: ارور R1 به مفهوم خراب شدن در سنسور دمای یخچال و مدار برد کنترل دستگاه می باشد. در هنگام خراب شدن این قطعات علاوه بر اینکه این ارور نمایش داده می‌شود چراغ MID نیز شروع به چشمک زدن و روشن و خاموش شدن می‌کند.

رفع مشکل کد خطای R1: برای رفع این ارور شما باید سنسور دمای یخچال و مدار برد را به خوبی بررسی و سالم بودن آن را تست کنید. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی‌که دانش و تجربه کافی درزمینۀ تعمیرات انواع یخچال ندارید از یک نمایندگی الکترولوکس برای انواع تعمیر یخچال خود استفاده نمایید. فان سرویس با داشتن تعمیرکاران متخصص درزمینۀ تعمیر یخچال آماده انواع خدمت ‌رسانی به همه شهروندان تهرانی می‌ باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس در منزل و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیر یخچال مابه در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس