نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

تعمیرات یخچال اسنوا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

تعمیرات یخچال اسنوا

خدمات تخصصی و اصولی تعمیر یخچال اسنوا را به شکل تضمینی دریافت کنید . اسنوا یک برند با کیفیت و عالی ایرانی است . یخچال‌های اسنوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و معمولا کمتر از برندهای دیگر دچار مشکل و خرابی می‌شوند . اما به هر حال هر وسیله برقی روزی خراب شده و نیاز به انواع تعمیر دارد . بنابراین می‌بایست از انواع خدمات سرویس و تعمیر به موقع یخچال در محل یا منزل بهره مند شوید . سرویس به موقع موجب رفع ایرادهای جزئی شده و در نهایت از هزینه‌های گزاف وبالا تعمیرات در امان خواهید ماند . بنابراین حتما در سال از نمایندگی بخواهید یخچال شما را به خوبی سرویس نماید. ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال زیمنس می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

تعمیرات یخچال اسنوا

همچنین در صورت مشاهده هر مورد مشکل در یخچال اسنوا با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال اسنوادر محل، آن را کاملا رفع نمائید .خدمات پس از فروش اسنوا، با ارائه انواع گارانتی 180 روزه اقدام به عیب یابی در یخچال شما خواهد کرد . همچنین تعمیرکاران این مجموعه به شکل دوره‌ای آموزش‌های لازم را دریافت نموده و با دانش کافی و تجربه اقدام به عیب یابی خواهند کرد.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در فان سرویس تماس بگیرید؟

 • اگر در یخچال اسنوا خود صدای عجیبی و بلندی شنیدید، اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به شکل یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد خود شده است. اگر درون کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را به خوبی سرد نمی کند دچار مشکل افت سرما شده که باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در فان سرویس تماس بگیرید.
 • چنانچه یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست و بهتر عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال اسنوا در فان سرویس تماس حاصل فرمایید.
 • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده میکنید یا زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار انواع برق گرفتگی یا جرقه شده یا اینکه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید باید فورا رفع ایراد  و مشکل شود و با نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال اسنوا در فان سرویس تماس حاصل فرمایید.

علت نشتی آب از یخچال های اسنوا چیست؟

 • در حالت بروز این مشکل، نخست باید مسیر تخلیه را در یخچال خود بررسی کنید . انسداد در این قسمت، دلیل می‌شود که آب تخلیه نشده و به بیرون نشت پیدا کند.
 • در حالتی که مواد غذایی از شیلنگ تخلیه یخچال عبور کنند، علاوه بر انواع انسداد در این بخش ها رسوباتی را ایجاد می‌کنند . در نهایت شیلنگ مسدود می‌شود.
 • از طرفی لازم است از سالم بودن شیلنگ اطمینان کامل حاصل شوید . شاید پاره شدن شیلنگ باعث نشتی آب شده باشد.
 • لوله آبریز نیز باید به خوبی بررسی شود.

علت خنک نکردن یخچال های اسنوا چیست؟

 • در حالتی که یخچال شما خنک نمی‌کند، می‌بایست بررسی کنید فاصله یخچال با دیوارهای اطراف آن مناسب است یا خیر . از قرار دادن یخچال با فاصله بسیار نزدیک دیوار خودداری کنید.
 • همچنین نباید این وسیله را در نزدیکی لوازم گرمایشی قرار دهید . در این حالت گرمای حاصل از آن‌ها روی یخچال شما تاثیر می‌گذارد.
 • مقدار گاز یخچال نیز باید به خوبی بررسی گردد . گاهی نیز ممکن است نشتی گاز دلیل تخلیه آن شده در نتیجه فضای درونی خنک نخواهد شد.
 • لاستیک درب را به خوبی بررسی کنید . این لاستیک در حفظ دمای درونی نقش بسیار مهمی دارد . در نتیجه اگر لاستیک فرسوده و خراب شده باشد، هوای خنک از یخچال های خارج شده و هوای گرم وارد آن می‌شود . در نتیجه خنک و سرد نمی‌ماند.
 • ترموستات را بررسی نموده و مطمئن شوید دمای یخچال روی عددی مناسب قرار دارد.
 • کویل‌های پشت یخچال را به شکل مرتب تمیز کنید و اجازه ندهید روی آن گرد و غبار بنشیند.

سرویس و نصب انواع یخچال اسنوا در محل

نصب صحیح  یخچال تا میزان زیادی در جلوگیری از انواع مشکلات بعدی نقش دارد . بنابراین سعی کنید در صورت خرید یخچال حتما از خدمات پس از فروش اسنوا و یخچال خود بهره مند شوید .  فان سرویس به عنوان نمایندگی معتبر اسنوا، قادر است با هزینه‌ای بسیار کم یخچال شما را به شکل کاملا اصولی نصب نموده و از مشکلات بعدی نیز جلوگیری نماید . سرویس به موقع یخچال ها نیز نقش مهمی در حفظ سلامت دستگاه را دارد . در سرویس تعمیرکار مشکلات جزئی را در وسیله را شناسایی کرده و اقدام به رفع می‌کند . اینکار دلیل می‌شود تا یخچال شما به موقع بررسی شده و از بروز مشکلات بزرگ نیز جلوگیری شود . بنابراین بهتر است به شکل مرتب از خدمات سرویس یخچال در محل بهره مند شده و با هزینه‌ای کمتر مشکلات یخچال خود را به خوبی رفع کنید

مراحل تعمیر یخچال های اسنوا در فان سرویس

از آنجایی که یخچال یکی از لوازمی است که نقش بسیار مهمی در زندگی ما انسان ها دارد، بسیار مهم است که بدانیم تعمیر یخچال اسنوا چه مراحلی دارد و چه میزان طول می کشد؟ به منظور احترام به همه مصرف کنندگان قصد داریم روند تعمیرات یخچال فریزر اسنوا را در فان سرویس بررسی کنیم تا از شروع تا پایان با استفاده از خدمات نمایندگی فان سرویس  آشنا شوید.

 1. نخست پس از تماس شما، درخواست تعمیر یخچال اسنوا برای شما ثبت می گردد.
 2. بعد از کمتر از نیم ساعت تعمیرکار های یخچال اسنوا با شما تماس می گیرد و زمان بازدید از دستگاه شما را با شما عزیزان هماهنگ می کند تا در فرصتی کاملا مناسب به منزل شما بیاید.
 3. سپس تعمیرکار مربوطه فرآیند عیب یابی را در منزل شما شروع می کند.
 4. تکنسین پس از سرویس و تعمیر یخچال به شما گارانتی معتبر را می دهد.
 5. تعمیرات یخچال شما با استفاده از قطعات اصلی و و اورجینال و با کیفیت انجام می شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران می توانید با نمایندگی  تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج در فان سرویس : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر کولر گازی و نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا و در کرج و تهران -نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس – فان سرویس – تعمیرات لوازم خانگی در کرج – فان سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس