نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

انواع ارور های موجود در یخچال دوو

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

انواع ارور های موجود در یخچال دوو
23
3 آوریل 2023
adminfan

ما در این مطلب به مبحث انواع ارور های موجود در یخچال دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال دوو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

انواع ارور های موجود در یخچال دوو

خطا F1 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم داشتن مشکلی در حسگر فریزر می باشد. این مشکل طبق معمول بخاطر ناکارایی داشتن در جریان برق، وصل کننده کوتاه شدن حسگر و مشکل اتصال برق به وجود می آید. در هنگام خرابی حسگر فریزر باید آن را عوض کنید. ولی قبل از هر کاری بهتر است دستگاه را به زمان نیم ساعت خاموش کنید و بعد آن را روشن کنید، چون ممکن است که خطا  به طور خود به خود بر حل شود.

خطا r1 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم مشکلی در حسگرهای یخچال می باشد. این چالش اکثرا به خاطر داشتن مشکل در جریان برق، اتصال کوتاه شدن حسگر و مشکل اتصالات برق به درست میشود. حتما اتصالات مربوط با این حسگرراجستجو کنید. هنگام خرابی حسگر یخچال باید آن را عوض کنند.

خطاrt در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم داشتن مشکلی در حسگر rt یخچال یا همان حسگر حرارت یخچال می باشد. ممکن است این حسگر دچار اتصال کوتاه شده باشد و در نتیجه بایستی تا این حسگرها بازبینی شود و لازم است تا اتصالات برق و سیم کشی این حسگر نیز به وسیله تکنسین مجرب از تعمیرگاه ها و شرکت تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو بازبینی شوند.

خطا d1 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم داشتن مشکلی در حسگر d یخچال یا همان حسگر دیفراست هستند. ممکن است این حسگر مشکل اتصال کوتاه شده است و در آخر لازم است تا این حسگر بازبینی بشود و لازم است تا اتصالات برق و سیم کشی این حسگر نیز به وسیله متخصص از شرکت معتبر در زمینه تعمیرات یخچال دوو بازبینی بشوند.

خطا dr در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم آسیب دیدن میکروسوئیچ درب یخچال می باشد. برای برطرفکردن خطا بهتر است تا قبل از اعمال هر کاری یک بار درب یخچال را به آهستگی باز و بسته کنید و اگر خطا بر طرف نشد، باید سویچ درب یخچال را بازبینی بکنید و اگر مشکل داشت باید آن را عوض کنید. حتی اگر درب یخچال بیشتر از یک دقیقه باز بوده باشد، امکان دارد که این خطا نشان داده شود.

خطا dF در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم مشکل داشتن میکروسوئیچ درب فریزر می باشد. برای برطرف شدن خطا بهتر است تا قبل از انجام دادن هر کاری یک بار درب فریزر را به آهستگی باز و بسته کنید و اگر باز خطا میداد، حتما سویچ درب فریزر را بازبینی کنید و اگر خراب بود باید آن را عوض کرد. همچنین اگر درب فریزر بیشتر از یک دقیقه باز بوده باشد، امکان دارد که این خطا نشان داده شود.

ارور dH در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم آسیب دیدن میکروسوئیچ درب در بخش هوم بار ( HOM BAR ) می باشد. برای جلوگیری خطا بهتر است که اول یک بار به آهستگی درب هوم بار را باز و بسته کنید و اگر مشکل خطا درست نشد، حتما سویچ درب هوم بار را بازبینی کنید و در هنگام نیاز باید آن را عوض کنید. حتی اگر درب هوم بار بیشتر از یک دقیقه باز بوده باشد، امکان دارد که این خطا نشان داده شود.

خطا C1 در یخچال فریزر دوو

این کد مشکل به مفهوم عملکرد کمپرسور به زمان 3 ساعت می باشد. در این صورت میزان دما حسگر پایین تر از منفی 5 درجه می باشد. برای حل مشکل خطا باید کمپرسور خاموش شود و دما به وضع عادی برگردد تا خطا برطرف شود.

خطا d2 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم دیفراست الزامی برای A/C می باشد. در این حالت باید قفل را باز کنید و کلید تنظیم فریزر را نگه دارید و کلید تنظیم یخچال را 5 مرتبه فشار بدهید. همچنین در صورتی که دمای حسگر D بیشتر شود، این خطا رفع می شود.

خطا E1 در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم مشکل داشتن حسگر یخ ساز می باشد. ممکن است این حسگر اتصال کوتاه شده است و لازم باشد تا حسگر و اتصال ها و سیم کشی این حسگر بازبینی شود و در صورت لزوم باید این حسگر به دست تعمیرکاران حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی شرکت تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو عوض کنند.

خطا EF در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم ایراد داشتن حسگر FLOW یا حسگر جریان می باشد. این خطا وقتی که پالسی از یخچال بازشناسی داده نشود یا میزان آن زیر 10 باشد و شیر تهیه شده آب نیز باز باشد، نشان داده می شود. ممکن است این حسگر مشکل اتصال کوتاه شده است و نیاز است تا آن را ببازبینی کنید و در صورت مشکل داشتن حسگر FLOW باید آن را عوض کنید.

خطا ET در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم ایراد داشتن حسگر SW یا حسگر توازن می باشد. ممکن است این حسگر مشکل اتصال کوتاه شده است و نیاز است تا آن را بازبینی کنید و در صورت مشکل داشتن حسگر SW باید آن را عوض کنید.

خطا EA در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم درآمدن یخ برای 3 بار پشت سر هم می باشد. در این صورت حسگر SW دستور از حرکت باز ماندن بازخورد یخ ساز را می دهد. وقتی که که حسگر SW به حالت عادی بازگشت، می توانید با فشار دادن کلید پاور این بخش را بازگشت به تنظیمات بزنید.

خطا EU در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم مشکل داشتن حسگر SW می باشد. این خطا به معنای پر بودن یخ می باشد و لازم است تا محفظه یخ ساز خالی بشود.

خطا Eg در یخچال فریزر دوو

این کد خطا به مفهوم ایراد داشتن حسگر یخ ساز می باشد. وقتی که از آب ریز آب برداشته می شود، حرارت حسگر بعد از 5 دقیقه بیشتر میشود. در این صورت لازم است تا حسگر یخ ساز بازبینی شود و در صورت نیاز لازم است تا آن را عوض کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس